Poznaliśmy skład kolejnej ekipy na 69 Tour de Pologne, który rozpocznie się już 10 lipca w Karpaczu. Utensilnord-Named przyjedzie do Polski z najbardziej aktywnym kolarzem zeszłorocznej edycji wyścigu – Adrianem Kurkiem!

Do Polski przyjedziemy w najlepszym składzie, by pokazać się z jak najlepszej strony. Tour de Pologne jest dla nas bardzo ważnym startem dostosowanym do naszych możliwości. Czy to chodzi o finiszowe metry, czy też o jazdę po górach. Będziemy mieli okazję skonfrontować się z bardzo dobrymi i mocnymi zawodnikami na co dzień jeżdżącymi w World Tour. Nasi chłopcy są zmotywowani i chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Jestem przekonany, że osiągniemy dobre wyniki, które w przyszłości przełożą się na pieniądze. – powiedział Marco Tabai, dyrektor sportowy ekipy.

Zeszłoroczny Tour de Pologne wspominam fantastycznie, a teraz zakładam, że walka będzie na jeszcze wyższym poziomie. Miejmy nadzieję, że uda mi się zaistnieć również w tym sezonie – powiedział nam Adrian kilka dni temu.

Tego życzymy i Adrianowi i ekipie Utensilnord-Named.

Skład Utensilnord-Named na Tour de Pologne 2012:

Filippo Baggio, Oleg Berdos, Gabriele Bosisio, Davide Mucelli, Federico Rocchetti, Patxi Vila, Marco Zanotti oraz Adrian Kurek.