Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wypowiedziami trenera TKK Pacific Toruń – Tomasza Owsiana oraz jego podopiecznego, nowego Mistrza Polski Juniorów – Bartosza Wylamowskiego.

Tomasz Owsian – „To bardzo duży sukces, największy naszego klubu w tym roku. Już od dawna przygotowywaliśmy się na walkę o medal. Chłopaki pojechali wyśmienity wyścig, a Bartek postawił „kropkę nad i” i zdobył tytuł Mistrza Polski. Już na odprawie wspólnie ustaliliśmy, że naszym liderem na ten wyścig jest Bartek. Mieliśmy zabierać się w ucieczki i kontrolować wyścig, a bliżej mety wszystkie akcje miały być kasowane”, powiedział.

Wylamowski dzięki dzisiejszemu zwycięstwu, zapewnił sobie miejsce w Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy. „Bartek potwierdził swoją klasę i znalazł się dzięki temu zwycięstwu w kadrze Polski na Mistrzostwa Europy, które niedługo będą odbywać się w Holandii. Tam na pewno również postara się o dobry wynik”.

Bartosz Wylamowski – „Czekaliśmy na finisz. Moi koledzy cały czas bardzo mocno pracowali, aby na metę wpadła cała grupa. W końcówce dobrze się ustawiłem za Pawłem Madrakiem i w odpowiednim momencie wyszedłem mu z koła i udało się”, skomentował nowy Mistrz Polski.

Rozmawiał Artur Machnik.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments