Marcin Polak/Michał Ładosz (Hetman Lublin) oraz ich klubowe koleżanki Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek zdobyli złote medale w wyścigu ze startu wspólnego niewidomych i niedowidzących. Wyścig został rozegrany w ramach Mistrzostw Polski w Jędrzejowie i Sędziszowie.

Załogi Tandemów musiały przejechać  4 rundy po 19.6 kilometra każda. W rywalizacji mężczyzn, byliśmy świadkami pięknego finiszu czterech Tandemów. Najlepsi okazali się Marcin Polak/Michał Ładosz (Hetman Lublin), którzy pokonali Krzysztofa Kosikowskiego/Artura Korca (OKS WiM Olsztyn). Te dwie pary zamieniły się dwoma pierwszymi pozycjami z wyścigu na czas. Brąz zdobyli Przemysław Wegner/Arkadiusz Garczarek (Razem Poznań).

W wyścigu Pań wygrały podobnie jak w czasówce wygrały Iwona Podkościelna/Aleksandra Wnuczek (Hetman Lublin). Srebro powędrowało do Marty Pekar i Jolanta Myć (OKS WiM Olsztyn).

Pełne wyniki tutaj

 

Andrzej

Poprzedni artykułBartosz Wylamowski Mistrzem Polski Juniorów 2012!
Następny artykułTomasz Owsian: „Bartek potwierdził swoją klasę”.
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments