Sylwester Janiszewski (CCC Polsat Polkowice) zwyciężył w XXVII Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice. Na drugim miejscu znalazł się najlepszy orlik – Eryk Latoń (BDC MarcPol). Trzeci był Bartłomiej Matysiak (CCC Polstat Polkowice).

Eryk Latoń (BDC MarcPol) wygrał w Dębiu wyścig o Puchar Burmistrza Chrząstowic rozgrywany w ramach Pucharu Polski zawodników do lat 23. Orlicy ścigali się razem z elitą na dystansie 108 km (8×13,5 km). O miejscach na mecie decydował finisz z peletonu.

W wyścigu w kategorii open najlepszy był  Sylwester Janiszewski (CCC Polsat Polkowice) przed Latoniem i Bartłomiejem Matysiakiem (CCC). Czwarty finiszował Konrad Dąbkowski (BDC MarcPol).

Top 4:

1. Sylwester Janiszewski (CCC Polsat Polkowice)

2. Eryk Latoń (BDC MarcPol)

3. Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice)

4. Konrad Dąbkowski (BDC MarcPol)

Poprzedni artykułTour of Turkey
Następny artykułMaxim Iglinsky wygrywa Liege-Bastogne-Liege! Wielki sukces Kazacha! (Video)