Luke Durbridge (GreenEdge Cycling Team) jest liderem po 3. etapach wyścigu Circuit Cycliste Sarthe. Australijczyk zawdzięcza to triumfowi podczas popołudniowej czasówki. Rano wygrał Michel Kreder (Garmin-Barracuda).
Poranny 2. etap wyścigu to blisko 90 kilometrowy odcinek z miejscowości Riaille do Angers. W koszulce lidera wystartował Denis Galimzyanov (Katusha). Rosjanin zaplątał się jednak w kraksie na 7. km przed końcem i musiał wycofać się z rywalizacji.
Ostatecznie najlepszy po finiszu z grupy okazał się Holender Michel Kreder. 25-letni kolarz rok wcześniej triumfował na tym samym odcinku, tego samego wyścigu! Dziś pokonał duet Colnafo CSF Inox – Sachę Modolo oraz Sonny`ego Colbrelli.
Popołudniu wszyscy zawodnicy musieli zmierzyć się z 6,8 kilometrową czasówką w Angers. Najlepszy rezultat – 8:15 to dzieło mistrza świata orlików w jeździe na czas, Luke`a Durbridge`a. Młody kolarz o 8 sekund wyprzedził Manuele Boaro (SaxoBank) oraz Nelsona Oliveirę (RadioShack-Nissan-Trek). Tak samo przedstawia się również pierwsza trójka klasyfikacji generalnej po 3. etapach.
Wyniki 2. etapu:
1 | Michel Kreder (Ned) Garmin-Barracuda | 2:03:44 | |
2 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
3 | Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
4 | Raymond Kreder (Ned) Garmin-Barracuda | ||
5 | Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-Big Mat | ||
6 | Daniele Colli (Ita) Team Type1 – Sanofi | ||
7 | Fabien Bacquet (Fra) Auber 93 | ||
8 | Romain Hardy (Fra) Bretagne – Schuller | ||
9 | Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
10 | Romain Zingle (Bel) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
11 | Jimmy Engoulvent (Fra) Saur – Sojasun | ||
12 | Jimmy Casper (Fra) Ag2R La Mondiale | ||
13 | Francisco Ventoso (Spa) Movistar Team | ||
14 | Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team | ||
15 | Jan Bakelants (Bel) Radioshack-Nissan | ||
16 | Pratick Gretsch (Ger) Argos – Shimano | ||
17 | Romain Matheou (Fra) Veranda Rideau-Super U | ||
18 | Maxim Belkov (Rus) Katusha Team | ||
19 | Alexandre Geniez (Fra) Argos – Shimano | ||
20 | Nelson Oliveira (Por) Radioshack-Nissan | ||
21 | Laurent Didier (Lux) Radioshack-Nissan | ||
22 | Julien Berard (Fra) Ag2R La Mondiale | ||
23 | Julien El Fares (Fra) Team Type1 – Sanofi | ||
24 | Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun | ||
25 | Ronan Racault (Fra) Auber 93 | ||
26 | Alexander Efimkin (Rus) Team Type1 – Sanofi | ||
27 | Manuele Boaro (Ita) Team Saxo Bank | ||
28 | David Zabriskie (USA) Garmin-Barracuda | ||
29 | Ben Hermans (Bel) Radioshack-Nissan | ||
30 | Anthony Geslin (Fra) FDJ-Big Mat | ||
31 | Sébastien Rossler (Bel) Garmin-Barracuda | ||
32 | Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne – Schuller | ||
33 | Denis Menchov (Rus) Katusha Team | ||
34 | Jesus Herrada (Spa) Movistar Team | ||
35 | Ruben Plaza (Spa) Movistar Team | ||
36 | Andrew Talansky (USA) Garmin-Barracuda | ||
37 | Luke Durbridge (Aus) Greenedge Cycling Team | ||
38 | Andy Schleck (Lux) Radioshack-Nissan | ||
39 | Jonathan Thire (Fra) Auber 93 | ||
40 | George Bennett (NZl) Radioshack-Nissan | ||
41 | Martijn Verschoor (Ned) Team Type1 – Sanofi | ||
42 | Martin Elmiger (Swi) Ag2R La Mondiale | ||
43 | Thomas Dekker (Ned) Garmin-Barracuda | ||
44 | Jure Kocjan (Slo) Team Type1 – Sanofi | ||
45 | Remi Cusin (Fra) Team Type1 – Sanofi | ||
46 | Andréa Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
47 | Florian Vachon (Fra) Bretagne – Schuller | ||
48 | Wim De Voght (Bel) Accent Jobs-Willems Ver. | ||
49 | Matthieu Sprick (Fra) Argos – Shimano | ||
50 | Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ-Big Mat | ||
51 | Vladimir Karpets (Rus) Movistar Team | ||
52 | Daniel Teklehaianot (Eri) Greenedge Cycling Team | ||
53 | Rudy Molard (Fra) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
54 | Mickael Buffaz (Fra) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
55 | Arnaud Gerard (Fra) FDJ-Big Mat | 0:00:20 | |
56 | Thierry Hupond (Fra) Argos – Shimano | 0:00:30 | |
57 | Rafaa Chtioui (Tun) Team Europcar | ||
58 | Mathieu Drujon (Fra) Auber 93 | ||
59 | Paul Poux (Fra) Saur – Sojasun | 0:00:43 | |
60 | Nicolas Rousseau (Fra) Auber 93 | ||
61 | David Lelay (Fra) Saur – Sojasun | ||
62 | Steven Tronet (Fra) Auber 93 | ||
63 | Jurgen Van Goolen (Bel) Accent Jobs-Willems Ver. | ||
64 | Cyril Gautier (Fra) Team Europcar | ||
65 | Volodymir Gustov (Ukr) Team Saxo Bank | ||
66 | Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar | ||
67 | Sébastien Duret (Fra) Bretagne – Schuller | ||
68 | Mathieu Halleguen (Fra) Bretagne – Schuller | ||
69 | Nicolas Edet (Fra) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
70 | Kevin Denis (Fra) Veranda Rideau-Super U | ||
71 | Pierre Rolland (Fra) Team Europcar | ||
72 | Franck Vermeulen (Fra) Veranda Rideau-Super U | ||
73 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team | 0:00:57 | |
74 | Pieter Weening (Ned) Greenedge Cycling Team | ||
75 | Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team | 0:00:43 | |
76 | Mathieu Perget (Fra) Ag2R La Mondiale | 0:01:25 | |
77 | Tristan Valentin (Fra) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
78 | Sylvain Georges (Fra) Ag2R La Mondiale | ||
79 | Oleg Chuzhda (Ukr) Accent Jobs-Willems Ver. | ||
80 | Arnaud Courteille (Fra) FDJ-Big Mat | ||
81 | Justin Jules (Fra) Veranda Rideau-Super U | 0:00:43 | |
82 | Benoît Jarrier (Fra) Veranda Rideau-Super U | ||
83 | Françis Mourey (Fra) FDJ-Big Mat | 0:02:02 | |
84 | Brice Feillu (Fra) Saur – Sojasun | 0:00:43 | |
85 | Petr Ignatenko (Rus) Katusha Team | 0:02:28 | |
86 | Thomas Damuseau (Fra) Argos – Shimano | 0:03:21 | |
87 | Johannes Frohlinger (Ger) Argos – Shimano | 0:03:42 | |
88 | Andrea Di Corrado (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:03:44 | |
89 | Amir Zargari (IRI) Ag2R La Mondiale | ||
90 | Marco Coledan (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
91 | Pavel Brutt (Rus) Katusha Team | ||
92 | Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
93 | Johan Le Bon (Fra) Bretagne – Schuller | ||
94 | Grégory Habeaux (Bel) Accent Jobs-Willems Ver. | ||
95 | Steven Caethoven (Bel) Accent Jobs-Willems Ver. | ||
96 | Christophe Kern (Fra) Team Europcar | ||
97 | Event Verbist (Bel) Accent Jobs-Willems Ver. | 0:06:08 | |
98 | David Tanner (Aus) Team Saxo Bank | 0:06:35 | |
99 | Juan Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
100 | Matteo Pelucchi (Ita) Team Europcar | ||
101 | Takashi Miyazawa (Jpn) Team Saxo Bank |
Wyniki 3. etapu:
1 | Michel Kreder (Ned) Garmin-Barracuda | 2:03:44 | |
2 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
3 | Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
4 | Raymond Kreder (Ned) Garmin-Barracuda | ||
5 | Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-Big Mat | ||
6 | Daniele Colli (Ita) Team Type1 – Sanofi | ||
7 | Fabien Bacquet (Fra) Auber 93 | ||
8 | Romain Hardy (Fra) Bretagne – Schuller | ||
9 | Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
10 | Romain Zingle (Bel) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
11 | Jimmy Engoulvent (Fra) Saur – Sojasun | ||
12 | Jimmy Casper (Fra) Ag2R La Mondiale | ||
13 | Francisco Ventoso (Spa) Movistar Team | ||
14 | Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team | ||
15 | Jan Bakelants (Bel) Radioshack-Nissan | ||
16 | Pratick Gretsch (Ger) Argos – Shimano | ||
17 | Romain Matheou (Fra) Veranda Rideau-Super U | ||
18 | Maxim Belkov (Rus) Katusha Team | ||
19 | Alexandre Geniez (Fra) Argos – Shimano | ||
20 | Nelson Oliveira (Por) Radioshack-Nissan | ||
21 | Laurent Didier (Lux) Radioshack-Nissan | ||
22 | Julien Berard (Fra) Ag2R La Mondiale | ||
23 | Julien El Fares (Fra) Team Type1 – Sanofi | ||
24 | Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun | ||
25 | Ronan Racault (Fra) Auber 93 | ||
26 | Alexander Efimkin (Rus) Team Type1 – Sanofi | ||
27 | Manuele Boaro (Ita) Team Saxo Bank | ||
28 | David Zabriskie (USA) Garmin-Barracuda | ||
29 | Ben Hermans (Bel) Radioshack-Nissan | ||
30 | Anthony Geslin (Fra) FDJ-Big Mat | ||
31 | Sébastien Rossler (Bel) Garmin-Barracuda | ||
32 | Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne – Schuller | ||
33 | Denis Menchov (Rus) Katusha Team | ||
34 | Jesus Herrada (Spa) Movistar Team | ||
35 | Ruben Plaza (Spa) Movistar Team | ||
36 | Andrew Talansky (USA) Garmin-Barracuda | ||
37 | Luke Durbridge (Aus) Greenedge Cycling Team | ||
38 | Andy Schleck (Lux) Radioshack-Nissan | ||
39 | Jonathan Thire (Fra) Auber 93 | ||
40 | George Bennett (NZl) Radioshack-Nissan | ||
41 | Martijn Verschoor (Ned) Team Type1 – Sanofi | ||
42 | Martin Elmiger (Swi) Ag2R La Mondiale | ||
43 | Thomas Dekker (Ned) Garmin-Barracuda | ||
44 | Jure Kocjan (Slo) Team Type1 – Sanofi | ||
45 | Remi Cusin (Fra) Team Type1 – Sanofi | ||
46 | Andréa Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
47 | Florian Vachon (Fra) Bretagne – Schuller | ||
48 | Wim De Voght (Bel) Accent Jobs-Willems Ver. | ||
49 | Matthieu Sprick (Fra) Argos – Shimano | ||
50 | Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ-Big Mat | ||
51 | Vladimir Karpets (Rus) Movistar Team | ||
52 | Daniel Teklehaianot (Eri) Greenedge Cycling Team | ||
53 | Rudy Molard (Fra) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
54 | Mickael Buffaz (Fra) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
55 | Arnaud Gerard (Fra) FDJ-Big Mat | 0:00:20 | |
56 | Thierry Hupond (Fra) Argos – Shimano | 0:00:30 | |
57 | Rafaa Chtioui (Tun) Team Europcar | ||
58 | Mathieu Drujon (Fra) Auber 93 | ||
59 | Paul Poux (Fra) Saur – Sojasun | 0:00:43 | |
60 | Nicolas Rousseau (Fra) Auber 93 | ||
61 | David Lelay (Fra) Saur – Sojasun | ||
62 | Steven Tronet (Fra) Auber 93 | ||
63 | Jurgen Van Goolen (Bel) Accent Jobs-Willems Ver. | ||
64 | Cyril Gautier (Fra) Team Europcar | ||
65 | Volodymir Gustov (Ukr) Team Saxo Bank | ||
66 | Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar | ||
67 | Sébastien Duret (Fra) Bretagne – Schuller | ||
68 | Mathieu Halleguen (Fra) Bretagne – Schuller | ||
69 | Nicolas Edet (Fra) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
70 | Kevin Denis (Fra) Veranda Rideau-Super U | ||
71 | Pierre Rolland (Fra) Team Europcar | ||
72 | Franck Vermeulen (Fra) Veranda Rideau-Super U | ||
73 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team | 0:00:57 | |
74 | Pieter Weening (Ned) Greenedge Cycling Team | ||
75 | Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team | 0:00:43 | |
76 | Mathieu Perget (Fra) Ag2R La Mondiale | 0:01:25 | |
77 | Tristan Valentin (Fra) Cofidis,Le Credit En Lig. | ||
78 | Sylvain Georges (Fra) Ag2R La Mondiale | ||
79 | Oleg Chuzhda (Ukr) Accent Jobs-Willems Ver. | ||
80 | Arnaud Courteille (Fra) FDJ-Big Mat | ||
81 | Justin Jules (Fra) Veranda Rideau-Super U | 0:00:43 | |
82 | Benoît Jarrier (Fra) Veranda Rideau-Super U | ||
83 | Françis Mourey (Fra) FDJ-Big Mat | 0:02:02 | |
84 | Brice Feillu (Fra) Saur – Sojasun | 0:00:43 | |
85 | Petr Ignatenko (Rus) Katusha Team | 0:02:28 | |
86 | Thomas Damuseau (Fra) Argos – Shimano | 0:03:21 | |
87 | Johannes Frohlinger (Ger) Argos – Shimano | 0:03:42 | |
88 | Andrea Di Corrado (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:03:44 | |
89 | Amir Zargari (IRI) Ag2R La Mondiale | ||
90 | Marco Coledan (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
91 | Pavel Brutt (Rus) Katusha Team | ||
92 | Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
93 | Johan Le Bon (Fra) Bretagne – Schuller | ||
94 | Grégory Habeaux (Bel) Accent Jobs-Willems Ver. | ||
95 | Steven Caethoven (Bel) Accent Jobs-Willems Ver. | ||
96 | Christophe Kern (Fra) Team Europcar | ||
97 | Event Verbist (Bel) Accent Jobs-Willems Ver. | 0:06:08 | |
98 | David Tanner (Aus) Team Saxo Bank | 0:06:35 | |
99 | Juan Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
100 | Matteo Pelucchi (Ita) Team Europcar | ||
101 | Takashi Miyazawa (Jpn) Team Saxo Bank |
Klasyfikacja generalna po 3. etapie:
1 | Luke Durbridge (Aus) GreenEdge Cycling Team | 7:01:23 | |
2 | Manuele Boaro (Ita) Team Saxo Bank | 0:00:08 | |
3 | Nelson Oliveira (Por) RadioShack-Nissan | ||
4 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:00:12 | |
5 | Jan Bakelants (Bel) RadioShack-Nissan | 0:00:13 | |
6 | Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun | 0:00:14 | |
7 | Alexandre Geniez (Fra) Argos-Shimano | ||
8 | Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ-Big Mat | ||
9 | Ruben Plaza (Spa) Movistar Team | 0:00:15 | |
10 | Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team | ||
11 | Daniel Teklehaianot (Eri) GreenEdge Cycling Team | 0:00:18 | |
12 | Ben Hermans (Bel) RadioShack-Nissan | ||
13 | Sébastien Rossler (Bel) Garmin-Barracuda | ||
14 | Denis Menchov (Rus) Katusha Team | 0:00:19 | |
15 | Thomas Dekker (Ned) Garmin-Barracuda | 0:00:22 | |
16 | Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale | ||
17 | Vladimir Karpets (Rus) Movistar Team | 0:00:23 | |
18 | Remi Cusin (Fra) Team Type 1 – Sanofi | ||
19 | David Zabriskie (USA) Garmin-Barracuda | 0:00:24 | |
20 | Andrew Talansky (USA) Garmin-Barracuda | ||
21 | Francisco Ventoso (Spa) Movistar Team | 0:00:25 | |
22 | Jesus Herrada (Spa) Movistar Team | ||
23 | Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit en Ligne | 0:00:27 | |
24 | Patick Gretsch (Ger) Argos-Shimano | 0:00:29 | |
25 | Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
26 | Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-Big Mat | ||
27 | Arnaud Gerard (Fra) FDJ-Big Mat | 0:00:30 | |
28 | Jimmy Engoulvent (Fra) Saur – Sojasun | ||
29 | Andy Schleck (Lux) RadioShack-Nissan | ||
30 | Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne – Schuller | 0:00:31 | |
31 | Maxim Belkov (Rus) Katusha Team | 0:00:32 | |
32 | Anthony Geslin (Fra) FDJ-Big Mat | ||
33 | Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne | 0:00:33 | |
34 | Florian Vachon (Fra) Bretagne – Schuller | ||
35 | Julien El Fares (Fra) Team Type 1 – Sanofi | 0:00:34 | |
36 | Michel Kreder (Ned) Garmin-Barracuda | ||
37 | Daniele Colli (Ita) Team Type 1 – Sanofi | ||
38 | Laurent Didier (Lux) RadioShack-Nissan | ||
39 | Rudy Molard (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne | 0:00:38 | |
40 | Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale | ||
41 | Jimmy Casper (Fra) AG2R La Mondiale | 0:00:40 | |
42 | Jonathan Thire (Fra) AUBER 93 | 0:00:42 | |
43 | Matthieu Sprick (Fra) Argos-Shimano | 0:00:44 | |
44 | George Bennett (NZl) RadioShack-Nissan | ||
45 | Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi | 0:00:45 | |
46 | Ronan Racault (Fra) AUBER 93 | 0:00:46 | |
47 | Romain Matheou (Fra) Veranda Rideau-Super U | 0:00:51 | |
48 | Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team | ||
49 | Romain Hardy (Fra) Bretagne – Schuller | 0:00:52 | |
50 | Raymond Kreder (Ned) Garmin-Barracuda | 0:00:53 | |
51 | Andréa Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:00:54 | |
52 | Fabien Bacquet (Fra) AUBER 93 | 0:00:55 | |
53 | Thierry Hupond (Fra) Argos-Shimano | 0:00:56 | |
54 | Rafaa Chtioui (Tun) Team Europcar | 0:00:59 | |
55 | Jure Kocjan (Slo) Team Type 1 – Sanofi | ||
56 | Benoît Jarrier (Fra) Veranda Rideau-Super U | 0:01:07 | |
57 | Brice Feillu (Fra) Saur – Sojasun | 0:01:08 | |
58 | Paul Poux (Fra) Saur – Sojasun | 0:01:11 | |
59 | David Lelay (Fra) Saur – Sojasun | ||
60 | Franck Vermeulen (Fra) Veranda Rideau-Super U | ||
61 | Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne | 0:01:12 | |
62 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team | 0:01:13 | |
63 | Mathieu Drujon (Fra) AUBER 93 | 0:01:17 | |
64 | Wim De Voght (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
65 | Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar | 0:01:20 | |
66 | Pierre Rolland (Fra) Team Europcar | 0:01:24 | |
67 | Alexander Efimkin (Rus) Team Type 1 – Sanofi | 0:01:25 | |
68 | Jurgen Van Goolen (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | 0:01:28 | |
69 | Nicolas Rousseau (Fra) AUBER 93 | 0:01:30 | |
70 | Sébastien Duret (Fra) Bretagne – Schuller | ||
71 | Cyril Gautier (Fra) Team Europcar | 0:01:31 | |
72 | Justin Jules (Fra) Veranda Rideau-Super U | 0:01:32 | |
73 | Mathieu Halleguen (Fra) Bretagne – Schuller | 0:01:38 | |
74 | Steven Tronet (Fra) AUBER 93 | 0:01:43 | |
75 | Volodymir Gustov (Ukr) Team Saxo Bank | 0:01:45 | |
76 | Pieter Weening (Ned) GreenEdge Cycling Team | ||
77 | Kevin Denis (Fra) Veranda Rideau-Super U | ||
78 | Mickael Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne | 0:01:53 | |
79 | Arnaud Courteille (Fra) FDJ-Big Mat | 0:01:54 | |
80 | Sylvain Georges (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:07 | |
81 | Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne | 0:02:32 | |
82 | Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:46 | |
83 | Oleg Chuzhda (Ukr) Accent Jobs – Willems Veranda’s | 0:02:53 | |
84 | Françis Mourey (Fra) FDJ-Big Mat | 0:03:01 | |
85 | Petr Ignatenko (Rus) Katusha Team | 0:03:20 | |
86 | Marco Coledan (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:04:06 | |
87 | Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:04:10 | |
88 | Christophe Kern (Fra) Team Europcar | 0:04:16 | |
89 | Steven Caethoven (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | 0:04:21 | |
90 | Johannes Frohlinger (Ger) Argos-Shimano | 0:04:23 | |
91 | Pavel Brutt (Rus) Katusha Team | 0:04:26 | |
92 | Johan Le Bon (Fra) Bretagne – Schuller | ||
93 | Andrea Di Corrado (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:04:27 | |
94 | Amir Zargari (IRI) AG2R La Mondiale | 0:04:57 | |
95 | Grégory Habeaux (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | 0:05:03 | |
96 | Event Verbist (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | 0:07:04 | |
97 | David Tanner (Aus) Team Saxo Bank | 0:07:07 | |
98 | Juan Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank | 0:07:11 | |
99 | Takashi Miyazawa (Jpn) Team Saxo Bank | 0:07:27 | |
100 | Freddy Bichot (Fra) Veranda Rideau-Super U | 0:07:45 | |
101 | Matteo Pelucchi (Ita) Team Europcar | 0:07:51 | |
102 | Thomas Damuseau (Fra) Argos-Shimano | 0:09:15 |
Foto: bettiniphoto.net
Andrzej