Polski Związek Kolarski podsumował rywalizację klubów kolarskich w 2011 roku. ALKS STAL Grudziądz po raz 9 z rzędu został Klubowym Mistrzem Polski w Kolarstwie (1215 pkt.) drugie miejsce zajął UKS Jedyka Limaro Kórnik (803pkt.) a trzecie CCC Polsat Polkowice (717 pkt.)

Kolarze z Grudziądza zdobyli również Klubowe Mistrzostwo Polski w kolarstwie torowym 933 punkty, wygrywając zdecydowanie z GK Żyrardów (551) i UKS Jedyką Limaro Kórnik (542). W tej klasyfikacji to już 10 tytuł dla grudziądzan. Na wysokim 2 miejscu zakończyli nasi zawodnicy rywalizację na szosie zdobywając 274 punkty , ustępując tylko zawodowej grupie CCC Polsat Polkowice (448) pokonując między innymi TKK Pacific Toruń (248), który w tym roku zajął 4 miejsce. Potwierdza to fakt prawidłowego szkolenia we wszystkich kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt.

źródło + foto: ALKS Stal Grudziądz

Poprzedni artykułProkuratura w Los Angeles kończy postępowanie ws. Lance`a Armstronga