Thomas Dekker (Chipotle Development Team) – Johan Van Summeren (Garmin-Cervélo), wykręcili najlepszy rezultat w wyścigu parami na czas – Duo Normand.  Łukasz Bodnar oraz Mateusz Taciak (obaj CCC Polsat Polkowice) wykręcili 9. czas.

Trasa liczyła sobie 54,3 kilometra, wokół miejscowości Marigny. Dekker oraz Van Summeren, pokonali trasę w godzinę, sześć minut i czterdzieści osiem sekund. Druga na mecie para FDJ, Jérémy Roy oraz Anthony Roux straciła do nich 1 minutę i 15 sekund. Trzecia pozycja dla duetu Vacansoleil-DCM, Jens Mouris-Martijn Keizer. Holendrzy do zwycięzców stracili 2 minuty i 6 sekund.

Bodnar i Taciak uplasowali się na 9. pozycji, tracąc do zwycięzców aż 4 minuty i 18 sekund. 27 lokata przypadła dla duetu Paweł Charucki – Tomasz Smoleń (CCC Polsat Polkowice), a 29. miejsce zajęli Bartłomiej Matysiak oraz Błażej Janiaczyk (CCC Polsat Polkowice).

Poprzedni artykułBoom wygrywa Tour of Britain! Ostatni etap dla Cavendisha.