Daniele Bennati (Leopard Trek) zamknął wyścig Österreich-Rundfahrt. Cały wyścig dookoła Austrii dla Fredrika Kessiakoffa (Pro Team Astana). Michał Kwiatkowski (RadioShack) był 7, a Jarosław Marycz (SaxoBank-SunGard) 12.

Ostatni dzień rywalizacji w Austrii to sprinterski pojedynek z Podersdorf am Neusiedler See do Wiednia o długości 133.8km. Najlepiej finiszował Włoch Bennati, dla którego to 4. zwycięstwo w sezonie. Druga lokata dla Martina Velitsa (HTC-Highroad). Trzeci był Roger Kluge (Skil-Shimano). 7 finiszował 21-letni Kwiatkowski. 12. był 24-letni Marycz.

W generalce, najlepszy okazał się Szwed Kessiakofff. Druga lokata dla Leopolda Koniga (Team NetApp), trzeci był Carlos Sastre (Geox-TMC).

Andrzej

Poprzedni artykułTdF: L.L Sánchez wygrywa etap horror. Voeckler nowym liderem wyścigu!
Następny artykułMateusz Taciak trzeci w Chinach. Ostatni etap dla Modolo.
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments