Bjarne Riis znalazł już nowego sponsora dla swojej ekipy SaxoBank na kolejny rok. Nowym inwestorem ekipy będzie, SaxoBank…

Duński bank pozostanie sponsorem na kolejny rok, wraz z firmą SunGard. Riis ogłosił, że w 2012 roku Jarosław Marycz, Alberto Contador i spółka, nadal będą występować pod szyldem Saxo Bank-SunGard.

“To jest rzeczywiście wielki dzień dla naszego zespołu”, powiedział Riis w komunikacie prasowym. “Saxo Bank jest bardzo profesjonalną firmą, więc jestem dumny, że mają silną wiarę w naszą pracę i nadal widzą korzyści w sponsorowaniu naszego zespołu”.

“Od 2008 roku pokazujemy w słowach i czynach, że to świetny projekt i nadal będziemy czerpać z niego korzyści. Ciągłość w naszej współpracy, również wiele znaczy dla zawodników i dla mnie osobiście. Teraz możemy skupić całą uwagę na tworzeniu silnego składu na przyszły sezon”.

“Saxo Bank zawsze wierzył w Bjarne Riisa i resztę zespołu. Jednocześnie podkreślamy wkład, jaki mamy wspólnie z nim w duńskie oraz międzynarodowe kolarstwo”, powiedział założyciel firmy Kim Fournais.

Andrzej