Adriano Malori (Lampre-ISD), wykręcił najlepszy czas podczas czasówki 4. etapu wyścigu Settimana Internazionale Coppi e Bartali. Włoch pokonał Lucę Ascaniego (d’Angelo & Antenucci – Nippo) oraz Rory`ego Sutherlanda (Unitedhealtecare). Liderem pozostał Emanuele Sella (Adroni-Giocattoli).

Kolarze rywalizowali na 14,3 kilometrowej trasie w Crevalcore. Malori uporał się z nią w 16 minut i 37 sekund. Drugi Ascani stracił do niego 8, a trzeci Sutherland 9 sekund. Czwarty był powracający po zawieszeniu, Stefan Shumacher (Miche).

Sławomir Kohut (Miche) był 64. ze stratą 1 minuty i 20 sekund. Jego klubowy kolega Krzysztof Szczawiński stracił 1 minutę i 53 sekundy, plasując się na 101. pozycji. Lider wyścigu, Emanuele Sella wykręcił 33. czas, jednak nie pozbawiło go to prowadzenia w generalce.

Włoch prowadzi w wyścigu nad swoimi rodakami, młodym Diego Ulissim (Lampre-ISD), który ma do doświadczonego Selli 30 sekund. Trzeci Stefano Pirazzi (Colnago-CSF Inox), ze stratą 32 sekund.

Polacy sklasyfikowani są na odległych miejscach. Szczawiński jest 59. ze stratą ponad 9 minut. Kohut jest 91, a do lidera traci 17 minut i 24 sekundy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments