Zapraszamy do zapoznania się z listą startową pierwszego z wiosennych klasyków, Mediolan – San Remo. Z numerem 1 na koszulce pojedzie zeszłoroczny triumfator, Oscar Freire (Rabobank).

  • Rabobank Cycling Team

    • 1  Oscar Freire Gomez (Spa)
    • 2  Lars Boom (Ned)
    • 3  Michael Matthews (Aus)
    • 4  Rick Flens (Ned)
    • 5  Sebastiaan Langeveld (Ned)
    • 6  Maarten Tjallingii (Ned)
    • 7  Bram Tankink (Ned)
    • 8  Maarten Wijnants (Bel)
  • Acqua & Sapone

    • 11  Danilo Napolitano (Ita)
    • 12  Paolo Ciavatta (Ukn)
    • 13  Massimo Codol (Ita)
    • 14  Alessandro Donati (Ita)
    • 15  Ruggero Marzoli (Ita)
    • 16  Claudio Corioni (Ita)
    • 17  Simone Masciarelli (Ita)
    • 18  Fabio Taborre (Ita)
  • AG2R La Mondiale

    • 21  Rinaldo Nocentini (Ita)
    • 22  Martin Elmiger (Swi)
    • 23  Sébastien Hinault (Fra)
    • 24  Biel Kadri (Fra)
    • 25  Sébastien Minard (Fra)
    • 26  Lloyd Mondory (Fra)
    • 27  Matteo Montaguti (Ita)
    • 28  Anthony Ravard (Fra)
  • Androni Giocattoli

    • 31  Angel Vicioso Arcos (Spa)
    • 32  Roberto Ferrari (Ita)
    • 33  Luca Barla (Ita)
    • 34  Alessandro De Marchi (Ita)
    • 35  Giairo Ermetti (Ita)
    • 36  Alessandro Bertolini (Ita)
    • 37  Luca Solari (Ita)
    • 38  Antonio Santoro (Ukn)
  • BMC Racing Team

    • 41  Alessandro Ballan (Ita)
    • 42  Marcus Burghardt (Ger)
    • 43  George Hincapie (USA)
    • 44  Danilo Wyss (Swi)
    • 45  Karsten Kroon (Ned)
    • 46  Ivan Santaromita (Ita)
    • 47  Michael Schär (Swi)
    • 48  Greg Van Avermaet (Bel)
  • Colnago – CSF Inox

    • 51  Sacha Modolo (Ukn)
    • 52  Manuel Belletti (Ita)
    • 53  Domenico Pozzovivo (Ita)
    • 54  Stefano Pirazzi (Ukn)
    • 55  Simone Stortoni (Ita)
    • 56  Marco Frapporti (Ita)
    • 57  Andrea Pasqualon (Ita)
    • 58  Gianluca Brambilla (Ukn)
  • Cofidis, Le Credit en Ligne

    • 61  Leonardo Duque (Col)
    • 62  Kevin Ista (Bel)
    • 63  KEUKELEIRE Jens (Bel)
    • 64  Arnaud Labbe (Fra)
    • 65  Aleksejs Saramotins (Lat)
    • 66  Nico Sijmens (Bel)
    • 67  Tristan Valentin (Fra)
    • 68  Romain Zingle (Bel)
  • Euskaltel-Euskadi

    • 71  Daniel Sesma (Spa)
    • 72  Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa)
    • 73  Francisco Javier Aramendia Llorente (Spa)
    • 74  Jon Izaguirre Insausti (Spa)
    • 75  Ivan Murillo Velasco (Spa)
    • 76  Egoi Martinez De Esteban (Spa)
    • 77  Amets Txurruka (Spa)
    • 78  Juan Jose Oroz Ugalde (Spa)
  • Farnese Vini – Neri Sottoli

    • 81  Giovanni Visconti (Ita)
    • 82  Takashi Miyazawa (Jpn)
    • 83  Francesco Failli (Ita)
    • 84  Oscar Gatto (Ita)
    • 85  Leonardo Giordani (Ita)
    • 86  Elia Favilli (Ita)
    • 87  Davide Ricci Bitti (Ita)
    • 88  Patrick Sinkewitz (Ger)
  • FDJ

    • 91  William Bonnet (Fra)
    • 92  Mickael Delage (Fra)
    • 93  Anthony Geslin (Fra)
    • 94  Frédéric Guesdon (Fra)
    • 95  Yoann Offredo (Fra)
    • 96  Dominique Rollin (Can)
    • 97  Wesley Sulzberger (Aus)
    • 98  Benoït Vaugrenard (Fra)
  • Geox-TMC

    • 101  Matthias Brändle (Aut)
    • 102  Juan Jose Cobo Acebo (Spa)
    • 103  David De La Fuente Rasilla (Spa)
    • 104  Xavier Florencio Cabre (Spa)
    • 105  Marko Kump (Slo)
    • 106  RATTO Daniele (Ita)
    • 107  Tomas Alberio (Ukn)
    • 108  Matteo Pelucchi (Ita)
  • HTC-Highroad

    • 111  Mark Cavendish (GBr)
    • 112  Michael Albasini (Swi)
    • 113  Lars Ytting Bak (Den)
    • 114  Bernhard Eisel (Aut)
    • 115  Matthew Harley Goss (Aus)
    • 116  Mark Renshaw (Aus)
    • 117  Bert Grabsch (Ger)
    • 118  Peter Velits (Svk)
  • Katusha Team

    • 121  Filippo Pozzato (Ita)
    • 122  Leif Hoste (Bel)
    • 123  Mikhail Ignatiev (Rus)
    • 124  Vladimir Goussev (Rus)
    • 125  Alexandr Kolobnev (Rus)
    • 126  Aleksandr Kuschynski (Blr)
    • 127  Luca Paolini (Ita)
    • 128  Vladimir Isiachev (Rus)
  • Lampre – ISD

    • 131  Alessandro Petacchi (Ita)
    • 132  Michele Scarponi (Ita)
    • 133  Grega Bole (Slo)
    • 134  Francesco Gavazzi (Ita)
    • 135  Danilo Hondo (Ger)
    • 136  Matteo Bono (Ita)
    • 137  Manuele Mori (Ita)
    • 138  Diego Ulissi (Ukn)
  • Liquigas-Cannondale

    • 141  Vincenzo Nibali (Ita)
    • 142  Peter Sagan (Svk)
    • 143  Valerio Agnoli (Ita)
    • 144  Tiziano Dall’antonia (Ita)
    • 145  Damiano Caruso (Ita)
    • 146  Mauro Finetto (Ita)
    • 147  Kristijan Koren (Slo)
    • 148  Alan Marangoni (Ita)
  • Movistar Team

    • 151  Marzio Bruseghin (Ita)
    • 152  Ignatas Konovalovas (Ltu)
    • 153  Vasili Kiryienka (Blr)
    • 154  Jose Joaquin Rojas Gil (Spa)
    • 155  Branislau Samoilau (Blr)
    • 156  Francisco José Ventoso Alberdi (Spa)
    • 157  Angel Madrazo Ruiz (Spa)
    • 158  Andrei Amador Bipkazacova (Crc)
  • Omega Pharma-Lotto

    • 161  Philippe Gilbert (Bel)
    • 162  André Greipel (Ger)
    • 163  Adam Hansen (Aus)
    • 164  Jurgen Roelandts (Bel)
    • 165  Sebastian Lang (Ger)
    • 166  Vicente Reynes Mimo (Spa)
    • 167  Marcel Sieberg (Ger)
    • 168  Jussi Veikkanen (Fin)
  • Pro Team Astana

    • 171  Allan Davis (Aus)
    • 172  Mirco Lorenzetto (Ita)
    • 173  Assan Bazayev (Kaz)
    • 174  Enrico Gasparotto (Ita)
    • 175  Andriy Grivko (Ukr)
    • 176  Maxim Iglinskiy (Kaz)
    • 177  Simon Clarke (Aus)
    • 178  Tomas Vaitkus (Ltu)
  • Quickstep Cycling Team

    • 181  Tom Boonen (Bel)
    • 182  Marco Bandiera (Ita)
    • 183  Davide Malacarne (Ita)
    • 184  Francesco Reda (Ita)
    • 185  Niki Terpstra (Ned)
    • 186  Jérôme Pineau (Fra)
    • 187  Sylvain Chavanel (Fra)
    • 188  Kevin Van Impe (Bel)
  • Saxo Bank Sungard

    • 191  Baden Cooke (Aus)
    • 192  Gustav Erik Larsson (Swe)
    • 193  Juan José Haedo (Arg)
    • 194  Kasper Klostergaard Larsen (Den)
    • 195  Michael Christiansen Morkov (Den)
    • 196  Nick Nuyens (Bel)
    • 197  David Tanner (Aus)
    • 198  Matteo Tosatto (Ita)
  • Sky Procycling

    • 201  Bradley Wiggins (GBr)
    • 202  Edvald Boasson Hagen (Nor)
    • 203  Geraint Thomas (GBr)
    • 204  Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa)
    • 205  Kurt-Asle Arvesen (Nor)
    • 206  Michael Rogers (Aus)
    • 207  Thomas Lövkvist (Swe)
    • 208  Ian Stannard (GBr)
  • Team Garmin-Cervelo

    • 211  Thor Hushovd (Nor)
    • 212  Tyler Farrar (USA)
    • 213  Heinrich Haussler (Ger)
    • 214  Roger Hammond (GBr)
    • 215  Andreas Klier (Ger)
    • 216  Ramunas Navardauskas (Ltu)
    • 217  Johan Van Summeren (Bel)
    • 218  Matthew Wilson (Aus)
  • Leopard Trek

    • 221  Fabian Cancellara (Swi)
    • 222  Daniele Bennati (Ita)
    • 223  Wouter Weylandt (Bel)
    • 224  Linus Gerdemann (Ger)
    • 225  Fabian Wegmann (Ger)
    • 226  Anders Lund Den (Den)
    • 227  Stuart O’Grady (Aus)
    • 228  Robert Wagner (Ger)
  • Team RadioShack

    • 231  Robbie McEwen (Aus)
    • 232  Robert Hunter (RSA)
    • 233  Manuel Antonio Leal Cardoso (Por)
    • 234  Sébastien Rosseler (Bel)
    • 235  Grégory Rast (Swi)
    • 236  Geoffroy Lequatre (Fra)
    • 237  Dmitriy Muravyev (Kaz)
    • 238  Yaroslav Popovych (Ukr)
  • Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

    • 241  Borut Bozic (Slo)
    • 242  Thomas De Gendt (Bel)
    • 243  Björn Leukemans (Bel)
    • 244  Marco Marcato (Ita)
    • 245  Jens Mouris (Ned)
    • 246  Alberto Ongarato (Ita)
    • 247  Romain Feillu (Fra)
    • 248  Mirko Selvaggi (Ita)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments