“Za mną dwa miesiące treningów, w tym pierwsze treningowe zgrupowanie w grudniu z moją nową ekipą CCC-Polsat- Polkowice w hotelu „Las”.

Na obozie pogoda nie rozpieszczała, więc większość treningów spędziłem na nartach biegowych. Dla mnie było to cos nowego, ponieważ pierwszy raz w życiu założyłem takie nartyJ, ale nawet jakoś poszło i mimo tego, że szło ciężko spodobało mi się i z chęcią wracałem do Jakuszyc na biegówki.

Poza tym były treningi na sali i siłowni, no i oczywiście moja ulubiona sauna. W domu oczywiście starałem się jak najwięcej jeździć na rowerze. W miedzy czasie miałem okazje zagrać w noworocznym turnieju piłkarskim w Nowym Dworze Mazowieckim, m.in. przeciwko drużynie z Frankowskim , Reissem, Szamotulskim, Kucharskim i Podbrożnym, oczywiście przegraliśmy, tylko 1-5 ale zabawa była naprawdę dobra.

Teraz już oficjalnie od 1-go stycznia jestem zawodnikiem CCC-Polsat-Polkowice, z którą 7-go stycznia wyjeżdżamy na obóz do Hiszpanii (Lloret de Mar), na którym mam nadzieję uda się przejechać sporo kilometrów, aby zbudować porządną bazę wytrzymałościową.

W międzyczasie pierwsi zawodnicy z naszej ekipy wystartują w wyścigu w Malezji. Następne starty czekają nas w lutym, ale o tym i o następnych naszych startach będę informował na bieżąco.”

Źródło: www.mariuszwitecki.pl

Foto: Marek (naszosie.pl)