Jacob Fuglsang zdradził, że Luksemburg Cycling Project w 2011.r roku będzie nosił nazwę Leopard Team. Właśnie taka marka będzie wydrukowana na środku koszulki zespołu.

Fuglsang widział projekty nowych strojów na ostatnim zgrupowaniu w Szwajcarii i był pod wrażeniem nowego zestawu.

„Widziałem zdjęcie, jak to mniej więcej będzie wyglądać. Można oczekiwać, będzie to fajny, prosty, klasyczny wygląd. Z tego co widziałem to koszulki mają logo Leopard na piersiach i plecach. Na chwilę obecną, właśnie tak będzie nazywać się ekipa„, powiedział dla Cyclingnews.

Leopard odnosi się do spółki prowadzonej przez Bryana Nygaard`a, który stworzył zespół. Ekipie która podpisała kontrakty z braćmi Schleck oraz Fabianem Cancellarą, przyznano licencję ProTeam na cztery lata. Team został sklasyfikowany jako drużyna numer 1. w światowym peletonie.

Ich ostatni obóz treningowy był pierwszą okazją dla wszystkich zawodników, aby spotkać się ze sobą. Pomimo opuszczenia Saxo Banku, Fuglsang uważa, że jego nowy zespół jest dobrym wyborem.

„To coś nowego dla każdego z nas. Chłopaki z Saxo dobrze się znają, ale znamy również większość chłopaków z innych zespołów i panuję u nas naprawdę dobra atmosfera. Menedżerowie zebrali fajny skład, zarówno kolarzy jak i obsługę drużyny. Bardzo ciężko pracowali żeby zbudować taki „mix” „, kończy młody Duńczyk.

Foto: www.corvospro.com

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments