Polska Reprezentacja Olimpijska na I MIO, licząca 43 zawodników, odleciała w poniedziałek o 14:00 z Warszawy do Frankfurtu nad Menem, skąd uda się do Singapuru. Lot z Frankfurtu potrwa 12 godzin.

Reprezentantom Polski towarzyszą trenerzy i członkowie zespołu wsparcia medycznego, a na miejscu czeka już Misja Olimpijska.

Biało-czerwoni zabrali ze sobą kilkanaście netbooków, za pomocą których, na swoich blogach, będą dzielić się swoimi wrażeniami z imprezy. Zawody relacjonować będzie również uczeń stołecznego LO im. S. Żeromskiego – Piotr Filipp. Znalazł się on w iście elitarnym, pięcioosobowym zespole „młodych reporterów” z całego świata, który będzie obsługiwać igrzyska.

W gronie 43 zawodniów znalazła się 4 osobowa grupa kolarska: Monika Żur – mtb, Bartłomiej Wawak – mtb, Marek Kulas i Michał Czerkies – szosa.

I Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie rozpoczną się 14 sierpnia i potrwają do 26 dnia tego miesiąca.

Życzymy powodzenia!

Poprzedni artykułMatti Breschel w Rabobanku
Następny artykułHaimar Zubeldia wygrał prolog Tour de l’Ain
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments