Niemiec Julian Kern został w Offidzie mistrzem Europy młodzieżowców. Blamaż polskich reprezentantów. Honoru bronił mistrz Polski Marek Kulas, który był 45.

Młodzieżowcy do pokonania mieli 165,6 km na 13-kilometrowych rundach. Na metę wpadła piątka zawodników, z której najszybciej finiszował 22-letni Julian Kern. Srebro i brąz powędrowało za naszą wschodnią granicę, do Białorusi. Drugie miejsce zajął Siarhei Novikau znany nam z polskich szos (m.in. Wyścig Dookoła Mazowsza) , trzeci był Kanstansin Klimiankou.

Wyścig młodzieżowców, przypieczętował słaby występ męskiej reprezentacji Polski na tegorocznych Mistrzostwach Europy. Wyścig ukończył jedynie mistrz Polski, Marek Kulas (TKK Pacyfic Toruń). Kolarz z Rumii, uplasował się na 45 miejscu.

Pełne wyniki:

1 KERN JULIAN Germany les 165,6 km en 4h43’08”
2 NOVIKAU SIARHEI Belarus
3 KLIMIANKOU KANSTANTSIN Belarus
4 TOPCHANYUK ARTEM Ukraine 3
5 CATTANEO MATTIA Italy 5
6 MOLARD RUDY France 22
7 SIMON CASULLERAS JORDI Spain 22
8 GONÇALVES JOSÉ Portugal 22
9 DOMONT AXEL France 22
10 JUNGELS BOB Luxembourg 22
11 AREGGER MARCEL Switzerland 52
12 LAENGEN VEGARD STAKE Norway 52
13 HOEM BJÖRN TORE Norway 1’13
14 PEREIRA JOÃO Portugal 1’13
15 BATTAGLIN ENRICO Italy 1’18
16 LEBON JOHAN France 1’18
17 NOVAK JAKUB Czech Republic 1’22
18 BAZHKOU STANISLAU Belarus 1’24
19 WÖHRER DAVID Austria 1’24
20 KONRAD PATRICK Austria 1’31
21 HNIK KAREL Czech Republic 1’31
22 DUMOULIN TOM Netherlands 1’32
23 BARGUIL WARREN France 1’32
24 OSUNA MONTES ROMAN Spain 1’32
25 KRASILNIKAU ANDREI Belarus 1’32
26 HIRT JAN Czech Republic 1’35
27 KOUWENHOVEN SJOERD Netherlands 1’57
28 BOEM NICOLA Italy 3’22
29 SAVICKAS ZYDRUNAS Lithuania 3’22
30 PLOTNER NILS Germany 3’31
31 FLAKSIS ANDZS Latvia 3’31
32 ZUBOV MATVEY Russian Federation 3’32
33 MAHDAR MARTIN Slovakia 3’33
34 VASILYEV MAKSYM Ukraine 3’40
35 TEUNISSEN MIKE Netherlands 3’42
36 VOGT MARIO Germany 3’42
37 KUZNETSOV VIACHESLAV Russian Federation 3’44
38 PREVAR OLEKSANDR Ukraine 3’44
39 LOURENÇO GUILHERME Portugal 3’46
40 MCEVOY JONATHAN Great Britain 3’46
41 SAKELLARIDIS MANGKOYRAS NEOFYTOS Greece 3’59
42 THILL TOM Luxembourg 3’59
43 DE BIE SEAN Belgium 4’29
44 BEKMANIS INDULIS Latvia 4’32
45 KULAS MAREK Poland 4’37
46 BANICEK DENI Croatia 4’37
47 WAEYTENS ZICO   Belgium  5’09
48 FENN ANDREW   Great Britain  5’09
49 GMELICH MEILING JARNO   Netherlands  5’09
50 TZORTZAKIS POLYCHRONIS   Greece   7’12
51 BOSTNER JAKA   Slovenia  7’12
52 SIMANTIRAKIS VASILEIOS   Greece  7’12
53 KOSHEVOY ILIA   Belarus  7’14
54 FOLIFOROV ALEXANDER   Russian Federation  12’00
55 SMIRNOVS ANDRIS Latvia 13’00

Nie ukończyli:


EUGERT ZHUPA         Albania
YLBER SEFA         Albania
GAUGL FLORIAN         Austria
HOFER ANDREAS         Austria
PÖSTLBERGER LUKAS         Austria
PREIDLER GEORG         Austria
IVANOU YAUHENI         Belarus
ALLEGAERT MATTHIAS         Belgium
DECLERCQ TIM         Belgium
STUYVEN JASPER         Belgium
VERBOVEN SVEN         Belgium
WELLENS TIM         Belgium
IVANOV BORISLAV         Bulgaria
STOENCHEV VALENTIN         Bulgaria
YORDANOV RADOSTIN         Bulgaria
YOVCHEV YOVCHO         Bulgaria
BARBIR MARKO         Croatia
GRUBIC LUKA         Croatia
DANACIK TOMAS         Czech Republic
DVORSKY DAVID         Czech Republic
HUNAL MARTIN         Czech Republic
VAKOC PETR         Czech Republic
ALAMAA SIIM-ERIK         Estonia
RONIMOIS MIHKEL         Estonia
SUUR IVO         Estonia
BARDET ROMAIN         France
TORTELIER ETIENNE         France
VIENNET EMILIEN         France
KOCH MICHEL         Germany
MEISEN MARCEL         Germany
PREDATSCH KEVIN         Germany
THIEL FABIAN         Germany
MOSES THOMAS         Great Britain
PERRETT JOSEPH         Great Britain
ROWE LUKE         Great Britain
THWAITES SCOTT         Great Britain
BOUGLAS GEORGIOS         Greece
CHATZAKIS PANAGIOTIS         Greece
KARATZIOS GEORGIOS         Greece
BOUGLAS APOSTOLOS         Greece
FEJES GÁBOR         Hungary
PALOTAI PÉTER         Hungary
SIMON PÉTER         Hungary
BENNETT SAM         Ireland
DOWNEY SEAN         Ireland
DUNNE CONOR         Ireland
ENGLISH FELIX         Ireland
LAVERY PHILIP         Ireland
ARU FABIO         Italy
GAZZARA MICHELE         Italy
MOSER MORENO         Italy
PUCCIO SALVATORE         Italy
BECIS ARMANDS         Latvia
DAKTERIS JANIS         Latvia
VOSEKALNS ANDRIS         Latvia
DZERVUS DARIJS         Lithuania
GUDISKIS EIMANTAS         Lithuania
MOCKEVICIUS VISMANTAS         Lithuania
KOHN TOM         Luxembourg
SCHLECHTER PIT         Luxembourg
LAMMERTINK MAURITS         Netherlands
LINDEMAN BERTJAN         Netherlands
SCHOONBROODT BOB         Netherlands
BYSTRÖM SVEN ERIK         Norway
DOMAGALSKI KAROL         Poland
HABA GRZEGORZ         Poland
OWSIAN LUKASZ         Poland
PIASKOWY EMANUEL         Poland
POLJANSKI PAWEL         Poland
WARCHOL BARTOSZ         Poland
ANTUNES AMARO         Portugal
BORGES BRUNO         Portugal
REIS RAFAEL         Portugal
MIRONOV VICTOR         Republic of Moldova
RUSNAC MAXIM         Republic of Moldova
GRADINARU ALEXANDRU         Romania
BELYKH SERGEY         Russian Federation
FROLOV IGOR         Russian Federation
RAZUMOV MAXIM         Russian Federation
ZAKARIN ILNUR         Russian Federation
KASA GABOR         Serbia
ZEKAVICA JOVAN         Serbia
BERES STANISLAV         Slovakia
SCHWABIK JOHAN         Slovakia
TARAGEL FILIP         Slovakia
BESTER NEJC         Slovenia
DZAMASTAGIC MARK         Slovenia
JENKO ROBERT         Slovenia
MIKELJ TIM         Slovenia
POLANC JAN         Slovenia
STIMULAK KLEMEN         Slovenia
EZQUERRA MUELA JESUS         Spain
GONZALEZ SALAS MARIO         Spain
GRIJALBA PEREZ FERNANDO         Spain
MORENO ALLUE FRANCISCO JAVIER         Spain
DAHLSTRÖM JESPER         Sweden
LINDAU PHILIP         Sweden
LUDVIGSSON TOBIAS         Sweden
AUBERT LOIC         Switzerland
DREIER TILL         Switzerland
GRAND ARNAUD         Switzerland
PELLAUD SIMON         Switzerland
REICHENBACH SEBASTIEN         Switzerland
SCHELLING PATRICK         Switzerland
FILIN IEVEN         Ukraine
MARTYNENKO OLEKSANDR         Ukraine
RUBAKHA YAROSLAV         Ukraine
SOSNITSKYI ANATOLIY         Ukraine
PUJATS ARTIS         Latvia
SAYAR MUSTAFA         Turquie
GARSI MUSTAFA         Turquie
STUBÁN FERENC         Hungary

EUGERT ZHUPA Albania
YLBER SEFA Albania
GAUGL FLORIAN Austria
HOFER ANDREAS Austria
PÖSTLBERGER LUKAS Austria
PREIDLER GEORG Austria
IVANOU YAUHENI Belarus
ALLEGAERT MATTHIAS Belgium
DECLERCQ TIM Belgium
STUYVEN JASPER Belgium
VERBOVEN SVEN Belgium
WELLENS TIM Belgium
IVANOV BORISLAV Bulgaria
STOENCHEV VALENTIN Bulgaria
YORDANOV RADOSTIN Bulgaria
YOVCHEV YOVCHO Bulgaria
BARBIR MARKO Croatia
GRUBIC LUKA Croatia
DANACIK TOMAS Czech Republic
DVORSKY DAVID Czech Republic
HUNAL MARTIN Czech Republic
VAKOC PETR Czech Republic
ALAMAA SIIM-ERIK Estonia
RONIMOIS MIHKEL Estonia
SUUR IVO Estonia
BARDET ROMAIN France
TORTELIER ETIENNE France
VIENNET EMILIEN France
KOCH MICHEL Germany
MEISEN MARCEL Germany
PREDATSCH KEVIN Germany
THIEL FABIAN Germany
MOSES THOMAS Great Britain
PERRETT JOSEPH Great Britain
ROWE LUKE Great Britain
THWAITES SCOTT Great Britain
BOUGLAS GEORGIOS Greece
CHATZAKIS PANAGIOTIS Greece
KARATZIOS GEORGIOS Greece
BOUGLAS APOSTOLOS Greece
FEJES GÁBOR Hungary
PALOTAI PÉTER Hungary
SIMON PÉTER Hungary
BENNETT SAM Ireland
DOWNEY SEAN Ireland
DUNNE CONOR Ireland
ENGLISH FELIX Ireland
LAVERY PHILIP Ireland
ARU FABIO Italy
GAZZARA MICHELE Italy
MOSER MORENO Italy
PUCCIO SALVATORE Italy
BECIS ARMANDS Latvia
DAKTERIS JANIS Latvia
VOSEKALNS ANDRIS Latvia
DZERVUS DARIJS Lithuania
GUDISKIS EIMANTAS Lithuania
MOCKEVICIUS VISMANTAS Lithuania
KOHN TOM Luxembourg
SCHLECHTER PIT Luxembourg
LAMMERTINK MAURITS Netherlands
LINDEMAN BERTJAN Netherlands
SCHOONBROODT BOB Netherlands
BYSTRÖM SVEN ERIK Norway
DOMAGALSKI KAROL Poland
HABA GRZEGORZ Poland
OWSIAN LUKASZ Poland
PIASKOWY EMANUEL Poland
POLJANSKI PAWEL Poland
WARCHOL BARTOSZ Poland
ANTUNES AMARO Portugal
BORGES BRUNO Portugal
REIS RAFAEL Portugal
MIRONOV VICTOR Republic of Moldova
RUSNAC MAXIM Republic of Moldova
GRADINARU ALEXANDRU Romania
BELYKH SERGEY Russian Federation
FROLOV IGOR Russian Federation
RAZUMOV MAXIM Russian Federation
ZAKARIN ILNUR Russian Federation
KASA GABOR Serbia
ZEKAVICA JOVAN Serbia
BERES STANISLAV Slovakia
SCHWABIK JOHAN Slovakia
TARAGEL FILIP Slovakia
BESTER NEJC Slovenia
DZAMASTAGIC MARK Slovenia
JENKO ROBERT Slovenia
MIKELJ TIM Slovenia
POLANC JAN Slovenia
STIMULAK KLEMEN Slovenia
EZQUERRA MUELA JESUS Spain
GONZALEZ SALAS MARIO Spain
GRIJALBA PEREZ FERNANDO Spain
MORENO ALLUE FRANCISCO JAVIER Spain
DAHLSTRÖM JESPER Sweden
LINDAU PHILIP Sweden
LUDVIGSSON TOBIAS Sweden
AUBERT LOIC Switzerland
DREIER TILL Switzerland
GRAND ARNAUD Switzerland
PELLAUD SIMON Switzerland
REICHENBACH SEBASTIEN Switzerland
SCHELLING PATRICK Switzerland
FILIN IEVEN Ukraine
MARTYNENKO OLEKSANDR Ukraine
RUBAKHA YAROSLAV Ukraine
SOSNITSKYI ANATOLIY Ukraine
PUJATS ARTIS Latvia
SAYAR MUSTAFA Turquie
GARSI MUSTAFA Turquie
STUBÁN FERENC Hungary

Andrzej

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
xyz
xyz

Brak Gawrona– Brak wyników- proste!