Organizatorzy 67 Tour de Pologne przedstawili oficjalną listę startową wyścigu, który rozpocznie się już w niedzielę w Sochaczewie.
Przypominamy Państwu, że serwis naszosie.pl przeprowadzi internetową relację na żywo z wyścigu Tour de Pologne, minuta po minucie, kilometr po kilometrze (bez przerw na T-express…) Już dziś serdecznie zapraszamy!
|
LISTA STARTOWA
67. TOUR DE POLOGNE UCI PRO TOUR 28.07.2010 |
|||||||
I | BMC RACING TEAM | |||||||
1 | BALLAN ALESSANDRO | ITA 19791106 | ||||||
2 | SCHAR MICHAEL | SUI 19860929 | ||||||
3 | WYSS DANILO | SUI 19850826 | ||||||
4 | KRISTOFF ALEXANDER | NOR 19870705 | ||||||
5 | STEWART JACKSON | USA 19800630 | ||||||
6 | STALDER FLORIAN | SUI 19820913 | ||||||
7 | SANTAMBROGIO MAURO | ITA 19840710 | ||||||
8 | BUTLER CHRISTOPHER | USA 19880216 | ||||||
II | LAMPRE – FARNESE VINI | |||||||
11 | BOLE GREGA | SLO 19850813 | ||||||
12 | BONO MATTEO | ITA 19831111 | ||||||
13 | BUTS VITALIJ | UKR 19861024 | ||||||
14 | FURLAN ANGELO | ITA 19770621 | ||||||
15 | LORENZETTO MIRCO | ITA 19810713 | ||||||
16 | MORI MANUELE | ITA 19800809 | ||||||
17 | SAPA MARCIN | POL 19760210 | ||||||
18 | SPEZIALETTI ALESSANDRO | ITA 19750114 | ||||||
III | LIQUIGAS – DOIMO | |||||||
21 | BENNATI DANIELE | ITA 19800924 | ||||||
22 | BODNAR MACIEJ | POL 19850307 | ||||||
23 | GUARNIERI JACOPO | ITA 19870814 | ||||||
24 | PATERSKI MACIEJ | POL 19860912 | ||||||
25 | SABATINI FABIO | ITA 19850218 | ||||||
26 | SAGAN PETER | SKV 19900126 | ||||||
27 | SZMYD SYLWESTER | POL 19780302 | ||||||
28 | VANOTTI ALESSANDRO | ITA 19800916 | ||||||
IV | TEAM KATUSHA | |||||||
31 | TRUSOV NIKOLAY | RUS 19850702 | ||||||
32 | NAPOLITANO DANILO | ITA 19810131 | ||||||
33 | GUSEV VLADIMIR | RUS 19820704 | ||||||
34 | ESKOV NIKITA | RUS 19830123 | ||||||
35 | KHALILOV MYKHAYLO | UKR 19750703 | ||||||
36 | BODROGI LASZLO | FRA 19761211 | ||||||
37 | SILIN EGOR | RUS 19880625 | ||||||
38 | VANDENBERGH STIJN | BEL 19840425 | ||||||
V | TEAM HTC – COLUMBIA | |||||||
41 | ALBASINI MICHAEL | SUI 19801220 | ||||||
42 | GREIPEL ANDRE | GER 19820716 | ||||||
43 | LEWIS CRAIG | USA 19850110 | ||||||
44 | RABON FRANTISEK | CZE 19830926 | ||||||
45 | REYNES MIMO VICENTE | ESP 19810730 | ||||||
46 | SIEBERG MARCEL | GER 19820430 | ||||||
47 | VELITS MARTIN | SVK 19850221 | ||||||
48 | VELITS PETER | SVK 19850221 | ||||||
VI | RABOBANK | |||||||
51 | BROWN GRAEME | AUS 19790409 | ||||||
52 | VAN EMDEN JOS | NED 19850218 | ||||||
53 | FLENS RICK | NED 19830411 | ||||||
54 | LEEZER THOMAS | NED 19851226 | ||||||
55 | POSTHUMA JOOST | NED 19810308 | ||||||
56 | STAMSNIJDER TOM | NED 19850515 | ||||||
57 | WEENING PIETER | NED 19810405 | ||||||
58 | VAN WINDEN DENNIS | NED 19871202 | ||||||
VII | QUICK – STEP | |||||||
61 | KUNITSKI ANDREI | BLR 19840702 | ||||||
62 | CATALDO DANA | ITA 19850317 | ||||||
63 | DEVOLDER STIJN | BEL 19790829 | ||||||
64 | MALACARNE DAVIDE | ITA 19870711 | ||||||
65 | SAMOILAU BRANISLAU | BLR 19850525 | ||||||
66 | VEDEL KVIST THOMAS | DEN 19870818 | ||||||
67 | VELO MARCO | ITA 19740309 | ||||||
68 | WEYLANDT WOUTER | BEL 19840927 | ||||||
VIII | GARMIN TRANSITIONS | |||||||
71 | DANIELSON THOMAS | USA 19780313 | ||||||
72 | FISCHER MURILO | BRA 19790616 | ||||||
73 | KESSIAKOFF FREDRICK | SWE 19800517 | ||||||
74 | MARTIN DANIEL | IRL 19860820 | ||||||
75 | MEIER CHRISTIAN | CAN 19850221 | ||||||
76 | MEYER CAMERON | AUS 19880111 | ||||||
77 | PETERSON THOMAS | USA 19861224 | ||||||
78 | STETINA PETER | USA 19870808 | ||||||
IX | OMEGA PHARMA – LOTTO | |||||||
81 | DE HAES KENNY | BEL 19841110 | ||||||
82 | ELIJZEN MICHIEL | NED 19820831 | ||||||
83 | HOSTE LEIF | BEL 19770717 | ||||||
84 | LJUNGBLAD JONAS | SWE 19790115 | ||||||
85 | LOWIK GERBEN | NED 19770629 | ||||||
86 | PERAUD JEAN CHRISTOPHE | FRA 19770522 | ||||||
87 | STUBBE TOM | BEL 19810526 | ||||||
88 | SCHEIRLINCKX STAF | BEL 19790312 | ||||||
X | TEAM SAXO BANK | |||||||
91 | LUND ANDERS | DEN 19850214 | ||||||
92 | KLEMME DOMENIK | GER 19861031 | ||||||
93 | HOJ FRANK | DEN 19730104 | ||||||
94 | MARYCZ JAROSŁAW | POL 19870417 | ||||||
95 | KLOSTERGAARD LARSEN KASPER | DEN 19830522 | ||||||
96 | HAEDO JUAN JOSE | ARG 19830418 | ||||||
97 | HAEDO LUCAS SEBASTIAN | ARG 19830418 | ||||||
98 | COOKE BADEN | AUS 19781012 | ||||||
XI | AG2R LA MONDIALE | |||||||
101 | EFIMKIN ALEXANDER | RUS 19811202 | ||||||
102 | HINAULT SEBASTIEN | FRA 19740211 | ||||||
103 | KRIVTSOV YURIY | UKR 19790207 | ||||||
104 | MANDRI RENE | EST 19840120 | ||||||
105 | RAVARD ANTHONY | FRA 19830928 | ||||||
106 | BONNAFOND GUILLAUME | FRA 19870623 | ||||||
107 | SMUKULIS GATIS | LET 19870415 | ||||||
108 | KADRI BLEL | FRA 19860903 | ||||||
XII | TEAM MILRAM | |||||||
111 | FOTHEN MARKUS | GER 19810909 | ||||||
112 | FORSTER ROBERT | GER 19780127 | ||||||
113 | NERZ DOMINIQUE | GER 19890825 | ||||||
114 | ROELS DOMINIK | GER 19870121 | ||||||
115 | SCHRODER BJORN | GER 19801027 | ||||||
116 | SENTJENS ROY | BEL 19801215 | ||||||
117 | VOSS PAUL | GER 19860326 | ||||||
118 | EICHLER MARKUS | GER 19820218 | ||||||
XIII | SKY PROFESSIONAL CYCLING TEAM | |||||||
121 | CARLSTROM KJELL | FIN 19761018 | ||||||
122 | HAYMAN MATHEW | AUS 19780420 | ||||||
123 | HENDERSON GREGORY | NZL 19760910 | ||||||
124 | KENNAUGH PETER | GBR 19890615 | ||||||
125 | NORDHAUG LARS PETTER | NOR 19840514 | ||||||
126 | STANNARD IAN | GBR 19870525 | ||||||
127 | SUTTON CHRISTOPHER | AUS 19840910 | ||||||
128 | SWIFT BEN | GBR 19871105 | ||||||
XIV | EUSKALTEL – EUSKADI | |||||||
131 | GALDOS ALONSO AITOR | ESP 19791108 | ||||||
132 | ARAMENDIA LORENTE JAVIER | ESP 19861205 | ||||||
133 | CASTROVIEJO NICOLAS JONATHAN | ESP 19870427 | ||||||
134 | IZAGIRRE INSAUTI GORKA | ESP 19871007 | ||||||
135 | MINGUEZ AYALA MIGUEL | ESP 19880830 | ||||||
136 | AZANZA SOTO JORGE | ESP 19820616 | ||||||
137 | SESMA DANIEL | ESP 19840618 | ||||||
138 | INTXAUSTI ELORRIAGA BENAT | ESP 19860320 | ||||||
XV | FOOTON- SERVETTO | |||||||
141 | BRANDLE MATTHIAS | AUT 19891207 | ||||||
142 | CORTI MARCO | ITA 19860402 | ||||||
143 | FELLINE FABIO | ITA 19900329 | ||||||
144 | GIANETTI NOE | SUI 19891006 | ||||||
145 | MERLO MICHELE | ITA 19840807 | ||||||
146 | PEDERSEN MARTIN | DEN 19830415 | ||||||
147 | WALKER JOHNNIE | AUS 19870317 | ||||||
148 | CAPELLI ERMANNO | ITA 19850509 | ||||||
XVI | FRANCAISE DES JEUX | |||||||
151 | BONNAIRE OLIVIER | FRA 19830302 | ||||||
152 | GERARD ARMAND | FRA 19841006 | ||||||
153 | GUDSELL TIMOTHY | NZL 19840217 | ||||||
154 | GUESDON FREDERIC | FRA 19711014 | ||||||
155 | HUTAROVICH YAUHENI | BLR 19831129 | ||||||
156 | MEERSMAN GIANNI | BEL 19851205 | ||||||
157 | MOUREY FRANCIS | FRA 19801208 | ||||||
158 | VEIKKANEN JUSSI | FIN 19810329 | ||||||
XVII | TEAM RADIOSHACK | |||||||
161 | BEPPU FUMIYUKI | JPN 19830410 | ||||||
162 | HERMANS BEN | BEL 19860608 | ||||||
163 | IMPEY DARYL | RSA 19841206 | ||||||
164 | MACHADO TIAGO | POR 19851018 | ||||||
165 | ROSSELER SEBASTIEN | BEL 19810715 | ||||||
166 | ROVNY IVAN | RUS 19870930 | ||||||
167 | SELANDER BJORN | USA 19880128 | ||||||
168 | VAITKUS TOMAS | LTU 19820204 | ||||||
XVIII | ASTANA | |||||||
171 | BAZAYEV ASSAN | KAZ 19810222 | ||||||
172 | DAVIS ALLAN | AUS 19800727 | ||||||
173 | DYACHENKO ALEXANDR | KAZ 19831017 | ||||||
174 | SELVAGGI MIRKO | ITA 19850211 | ||||||
175 | GOUROV MAXIM | KAZ 19790130 | ||||||
176 | PEREIRO SIO OSCAR | ESP 19770803 | ||||||
177 | FOFONOV DMITRIY | KAZ 19760815 | ||||||
178 | ZEITS ANDREY | KAZ 19861214 | ||||||
XIX | CAISSE D’EPARGNE | |||||||
181 | AMADOR BIKKAZAKOVA ANDREY | CRC 19860819 | ||||||
182 | COBO ACEBO JUAN JOSE | ESP 19810211 | ||||||
183 | KIRYIENKA VASILI | BLR 19810628 | ||||||
184 | LASTRAS GARCIA PABLO | ESP 19760120 | ||||||
185 | LOSADA ALGUACIL ALBERTO | ESP 19820228 | ||||||
186 | MADRAZO RUIZ ANGEL | ESP 19880730 | ||||||
187 | PLAZA MOLINA RUBEN | ESP 19800229 | ||||||
188 | ZANDIO ECHAIDE XABIER | ESP 19770317 | ||||||
XX | VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM | |||||||
191 | BOZIC BORUT | SLO 19800808 | ||||||
192 | CARRARA MATTEO | ITA 19790325 | ||||||
193 | GOŁAŚ MICHAŁ | POL 19840429 | ||||||
194 | HOOGERLAND JOHNNY | NED 19830513 | ||||||
195 | LAGUTIN SERGEY | UZB 19810114 | ||||||
196 | MARCATO MARCO | ITA 19750724 | ||||||
197 | ONGARATO ALBERTO | ITA 19750724 | ||||||
198 | POELS WOUT | NED 19871001 | ||||||
XXI | CERVELO TEST TEAM | |||||||
201 | APPOLLONIO DAVIDE | ITA 19890602 | ||||||
202 | CORREIA JOAO | POR 19750210 | ||||||
203 | KING TED | USA 19830131 | ||||||
204 | LLOYD DANIEL | GBR 19800811 | ||||||
205 | NOVOA MENEDEZ JOAGQUIN | ESP 19830825 | ||||||
206 | RASCH GABRIEL | NOR 19760408 | ||||||
207 | REIMER MARTIN | GER 19870614 | ||||||
208 | TONDO VOLPINI XAVIER | ESP 19781105 | ||||||
XXII | SKIL SHIMANO | |||||||
211 | HOUANARD STEVE | FRA 19860402 | ||||||
212 | VEELERS TOM | NED 19840914 | ||||||
213 | GESCHKE SIMON | GER 19860313 | ||||||
214 | WAGNER ROBERT | GER 19830417 | ||||||
215 | DOCKER MITCHELL | AUS 19861002 | ||||||
216 | CURVERS ROY | NED 19791227 | ||||||
217 | TIMMER ALBERT | NED 19850613 | ||||||
218 | CORNU DOMINIQUE | BEL 19851010 | ||||||
XXIII | POLSKA BGŻ | |||||||
221 | RUTKIEWICZ MAREK | POL 19810508 | ||||||
222 | MORAJKO JACEK | POL 19810426 | ||||||
223 | WITECKI MARIUSZ | POL 19810811 | ||||||
224 | TACIAK MATEUSZ | POL 19840619 | ||||||
225 | MARCZYŃSKI TOMASZ | POL 19840306 | ||||||
226 | JANIACZYK BŁAŻEJ | POL 19830127 | ||||||
227 | BODNAR ŁUKASZ | POL 19820510 | ||||||
228 | MATYSIAK BARTŁOMIEJ | POL 19840911 | ||||||