Przed nami gorący okres, można by powiedzieć nareszcie bo tegoroczny sezon w Polsce jest naprawdę „słaby” mało wyścigów nie mówiąc już o wyścigach z kategorią UCI.

Dlatego już nie mogłem się doczekać tego okresu kiedy to w ciągu niespełna 20dni odbędą się trzy ważne stary – MWG, MP i WSiO. Chyba wszyscy kolarze zdają sobie sprawę jakie to ważne trzy tygodnie w sezonie i każdy kolarz podchodzi i przygotowuję się do tego okresu bardzo poważnie. Tak samo dla mnie i mojej drużyny te wyścigi są bardzo ważne, w każdym z nich celujemy w zwycięstwo i kiedy będziemy stawali na starcie nie będzie interesowało nas nic innego. Mamy bardzo zgraną, silną drużynę i jestem pewien że każdy da z siebie maksimum żeby odnieś w nich sukces.

Przy okazji zapraszam wszystkich kibiców z całej Polski do przyjazdu na Mistrzostwa Polski do Kielc i kibicowaniu swoim ulubienicom. Atmosfera podobnie jak w latach poprzednich na pewno będzie rewelacyjna, a wyścig o tytuł Mistrza Polski zawsze jest ciekawy i ma w sobie to coś, czego nie ma żaden inny.

Źródło: www.mariuszwitecki.pl