Wyniki 7 etapu z dnia 13.06.2010, Allevard-les-Bains – Sallanches, dystans 148 km
1 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team | 3:39:43 | |
2 | Arkaitz Duran Daroca (Spa) Footon-Servetto | 0:00:27 | |
3 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:00:32 | |
4 | Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux | 0:00:34 | |
5 | Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia | 0:00:40 | |
6 | Alberto Contador Velasco (Spa) Astana | ||
7 | Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale | ||
8 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
9 | Jérôme Coppel (Fra) Saur – Sojasun | ||
10 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | ||
11 | Christopher Horner (USA) Team Radioshack | 0:00:50 | |
12 | Christophe Moreau (Fra) Caisse d’Epargne | 0:01:00 | |
13 | Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini | 0:01:02 | |
14 | Benoït Vaugrenard (Fra) Française Des Jeux | ||
15 | Nicolas Vogondy (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
16 | Anders Lund (Den) Team Saxo Bank | ||
17 | Koos Moerenhout (Ned) Rabobank | ||
18 | Geraint Thomas (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
19 | Pierre Rolland (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
20 | Fredrik Kessiakoff (Swe) Garmin – Transitions | ||
21 | Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team | 0:01:04 | |
22 | Rémy Di Grégorio (Fra) Française Des Jeux | ||
23 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | ||
24 | Guillaume Levarlet (Fra) Saur – Sojasun | ||
25 | Samuel Sánchez Gonzalez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
26 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
27 | Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi | ||
28 | Daniel Navarro Garcia (Spa) Astana | ||
29 | Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Astana | 0:01:11 | |
30 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | 0:01:45 | |
31 | Thibault Pinot (Fra) Française Des Jeux | 0:01:47 | |
32 | Julien El Farès (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
33 | Branislau Samoilau (Blr) Quick Step | 0:02:01 | |
34 | Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:02:13 | |
35 | Christian Knees (Ger) Team Milram | 0:02:22 | |
36 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:02:26 | |
37 | Bram Tankink (Ned) Rabobank | ||
38 | Thomas Rohregger (Aut) Team Milram | ||
39 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | ||
40 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:32 | |
41 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | ||
42 | David De La Fuente Rasilla (Spa) Astana | ||
43 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Team HTC – Columbia | ||
44 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
45 | Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo | 0:02:38 | |
46 | Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha | 0:03:02 | |
47 | Stijn Vandenbergh (Bel) Team Katusha | 0:03:06 | |
48 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
49 | Imanol Erviti Ollo (Spa) Caisse d’Epargne | ||
50 | Ruben Plaza Molina (Spa) Caisse d’Epargne | ||
51 | Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank | ||
52 | David Gutierrez Palacios (Spa) Footon-Servetto | ||
53 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
54 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
55 | Nicolas Portal (Fra) Sky Professional Cycling Team | ||
56 | Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
57 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
58 | Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Transitions | 0:03:11 | |
59 | Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo | 0:03:29 | |
60 | Cyril Gautier (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:03:33 | |
61 | Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank | 0:03:44 | |
62 | Anthony Geslin (Fra) Française Des Jeux | 0:03:47 | |
63 | Mathieu Perget (Fra) Caisse d’Epargne | 0:04:01 | |
64 | Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
65 | Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | ||
66 | Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia | 0:04:32 | |
67 | Giovanni Bernaudeau (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:04:47 | |
68 | Matthieu Ladagnous (Fra) Française Des Jeux | ||
69 | Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions | ||
70 | Sylvain Calzati (Fra) Sky Professional Cycling Team | 0:06:04 | |
71 | Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana | ||
72 | Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale | ||
73 | Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun | ||
74 | Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:06:40 | |
75 | Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia | 0:06:48 | |
76 | Amaël Moinard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:07:28 | |
77 | Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux | ||
78 | Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Caisse d’Epargne | 0:07:57 | |
79 | Thomas Vedel Kvist (Den) Quick Step | 0:08:30 | |
80 | Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto | ||
81 | Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia | ||
82 | Jonas Aaen Jørgensen (Den) Team Saxo Bank | ||
83 | Geoffroy Lequatre (Fra) Team Radioshack | 0:08:33 | |
84 | Steve Chainel (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
85 | Danny Pate (USA) Garmin – Transitions | ||
86 | Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:10:11 | |
87 | Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:10:53 | |
88 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
89 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
90 | Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team | ||
91 | Peter Kennaugh (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
92 | Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale | ||
93 | Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
94 | Kevin De Weert (Bel) Quick Step | ||
DNF | Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
DNF | Wim De Vocht (Bel) Team Milram | ||
DNF | Christophe Kern (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
DNF | Andreas Stauff (Ger) Quick Step | ||
DNF | Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
DNF | Jeremie Galland (Fra) Saur – Sojasun | ||
DNF | Reine Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit en Ligne | ||
DNF | Russell Downing (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
DNF | John-Lee Augustyn (RSA) Sky Professional Cycling Team | ||
DNF | Kévin Van Impe (Bel) Quick Step | ||
DNF | Roger Kluge (Ger) Team Milram | ||
DNF | Stéphane Auge (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
DNF | Dominik Roels (Ger) Team Milram | ||
DNF | Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
DNF | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini | ||
DNF | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
DNF | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
DNF | Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
DNF | Eros Capecchi (Ita) Footon-Servetto | ||
DNF | Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon-Servetto | ||
DNF | Mauro Facci (Ita) Quick Step | ||
DNF | Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon-Servetto | ||
DNF | Martin Reimer (Ger) Cervelo Test Team | ||
DNF | Jean-Marc Marino (Fra) Saur – Sojasun | ||
DNF | Julien Simon (Fra) Saur – Sojasun | ||
DNF | Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun | ||
DNF | David Gutierrez Palacios (Spa) Footon-Servetto | ||
DNF | André Steensen (Den) Team Saxo Bank | ||
DNF | Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Caisse d’Epargne | ||
DNF | Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Astana | ||
DNF | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
DNF | Sebastiaan Langeveld (Ned) Rabobank | ||
DNF | Marco Bandiera (Ita) Team Katusha | ||
DNF | Laszlo Bodrogi (Hun) Team Katusha | ||
DNF | Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha | ||
DNF | Nikolai Trusov (Rus) Team Katusha | ||
DNF | Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha | ||
DNF | Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia | ||
DNF | Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo | ||
DNF | Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank | ||
DNF | Dario Cataldo (Ita) Quick Step | ||
DNF | Davide Appollino (Ita) Cervelo Test Team | ||
DNF | Daniel Lloyd (GBr) Cervelo Test Team | ||
DNF | Oscar Pujol Munoz (Spa) Cervelo Test Team | ||
DNF | Dominique Rollin (Can) Cervelo Test Team | ||
DNF | Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo | ||
DNF | David Millar (GBr) Garmin – Transitions | ||
DNF | Christian Meier (Can) Garmin – Transitions | ||
DNF | Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale | ||
DNF | Sébastien Chavanel (Fra) Française Des Jeux | ||
DNF | Ben Hermans (Bel) Team Radioshack | ||
DNF | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team Radioshack | ||
DNF | Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Radioshack | ||
DNF | Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank | ||
DNS | Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne |
Końcowa klasyfikacja generalna:
1 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | 28:06:28 | |
2 | Alberto Contador Velasco (Spa) Astana | 0:01:41 | |
3 | Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia | 0:02:41 | |
4 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:03:46 | |
5 | Jérôme Coppel (Fra) Saur – Sojasun | 0:04:17 | |
6 | Nicolas Vogondy (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:04:23 | |
7 | Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale | ||
8 | Pierre Rolland (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:06:16 | |
9 | Christopher Horner (USA) Team Radioshack | 0:06:20 | |
10 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | 0:06:57 | |
11 | Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi | 0:08:09 | |
12 | Branislau Samoilau (Blr) Quick Step | 0:08:19 | |
13 | Christian Knees (Ger) Team Milram | 0:08:41 | |
14 | Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux | 0:09:14 | |
15 | Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo | 0:10:19 | |
16 | Arkaitz Duran Daroca (Spa) Footon-Servetto | 0:10:20 | |
17 | Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha | 0:10:31 | |
18 | Samuel Sánchez Gonzalez (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:10:33 | |
19 | Rémy Di Grégorio (Fra) Française Des Jeux | 0:10:34 | |
20 | Thibault Pinot (Fra) Française Des Jeux | 0:11:24 | |
21 | Geraint Thomas (GBr) Sky Professional Cycling Team | 0:11:50 | |
22 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | 0:12:06 | |
23 | Christophe Moreau (Fra) Caisse d’Epargne | 0:13:31 | |
24 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:13:56 | |
25 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | 0:14:08 | |
26 | Julien El Farès (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:14:29 | |
27 | Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Astana | 0:14:58 | |
28 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Team HTC – Columbia | 0:15:14 | |
29 | Daniel Navarro Garcia (Spa) Astana | 0:17:15 | |
30 | Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:17:20 | |
31 | Mathieu Perget (Fra) Caisse d’Epargne | 0:18:18 | |
32 | Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:18:20 | |
33 | Thomas Rohregger (Aut) Team Milram | 0:20:30 | |
34 | Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | 0:20:48 | |
35 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:21:22 | |
36 | Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Transitions | 0:22:10 | |
37 | Kevin De Weert (Bel) Quick Step | 0:22:35 | |
38 | Peter Kennaugh (GBr) Sky Professional Cycling Team | 0:22:47 | |
39 | Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Caisse d’Epargne | 0:23:05 | |
40 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:24:28 | |
41 | Guillaume Levarlet (Fra) Saur – Sojasun | 0:25:02 | |
42 | David De La Fuente Rasilla (Spa) Astana | 0:26:07 | |
43 | Bram Tankink (Ned) Rabobank | 0:26:08 | |
44 | Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale | 0:26:34 | |
45 | Cyril Gautier (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:28:06 | |
46 | Ruben Plaza Molina (Spa) Caisse d’Epargne | 0:28:24 | |
47 | Anders Lund (Den) Team Saxo Bank | 0:28:31 | |
48 | Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale | 0:28:32 | |
49 | Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia | 0:29:18 | |
50 | Fredrik Kessiakoff (Swe) Garmin – Transitions | 0:29:34 | |
51 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | 0:31:42 | |
52 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:33:18 | |
53 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | 0:33:40 | |
54 | Sylvain Calzati (Fra) Sky Professional Cycling Team | 0:33:54 | |
55 | Thomas Vedel Kvist (Den) Quick Step | 0:34:30 | |
56 | Imanol Erviti Ollo (Spa) Caisse d’Epargne | 0:34:37 | |
57 | Matthieu Ladagnous (Fra) Française Des Jeux | 0:35:58 | |
58 | Stijn Vandenbergh (Bel) Team Katusha | 0:36:21 | |
59 | Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team | 0:37:03 | |
60 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:37:10 | |
61 | Koos Moerenhout (Ned) Rabobank | 0:39:34 | |
62 | Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:39:57 | |
63 | Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo | 0:43:42 | |
64 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team | 0:43:47 | |
65 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:44:33 | |
66 | Nicolas Portal (Fra) Sky Professional Cycling Team | 0:45:21 | |
67 | Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia | 0:45:25 | |
68 | Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank | 0:45:43 | |
69 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:46:52 | |
70 | Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini | 0:48:03 | |
71 | Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun | 0:48:44 | |
72 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:50:53 | |
73 | Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia | 0:52:28 | |
74 | Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana | 0:53:36 | |
75 | Steve Chainel (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:54:34 | |
76 | Amaël Moinard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:56:50 | |
77 | Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:57:07 | |
78 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:57:57 | |
79 | Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team | 0:59:22 | |
80 | Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto | 1:00:16 | |
81 | David Gutierrez Palacios (Spa) Footon-Servetto | 1:00:45 | |
82 | Giovanni Bernaudeau (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 1:01:52 | |
83 | Benoït Vaugrenard (Fra) Française Des Jeux | 1:01:55 | |
84 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | 1:02:18 | |
85 | Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux | 1:03:07 | |
86 | Danny Pate (USA) Garmin – Transitions | 1:03:44 | |
87 | Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 1:05:57 | |
88 | Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini | 1:06:24 | |
89 | Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini | 1:06:43 | |
90 | Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank | 1:07:53 | |
91 | Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions | 1:09:33 | |
92 | Geoffroy Lequatre (Fra) Team Radioshack | 1:13:42 | |
93 | Anthony Geslin (Fra) Française Des Jeux | 1:14:00 | |
94 | Jonas Aaen Jørgensen (Den) Team Saxo Bank | 1:19:03 |
Końcowa klasyfikacja górska:
1 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel – Euskadi | 55 | pts |
2 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | 33 | |
3 | Alberto Contador Velasco (Spa) Astana | 32 | |
4 | Cyril Gautier (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 29 | |
5 | Thibault Pinot (Fra) Française Des Jeux | 26 | |
6 | Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team | 24 | |
7 | Bram Tankink (Ned) Rabobank | 23 | |
8 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 22 | |
9 | Christophe Moreau (Fra) Caisse d’Epargne | 22 | |
10 | Nicolas Vogondy (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 21 | |
11 | Jérôme Coppel (Fra) Saur – Sojasun | 21 | |
12 | Daniel Navarro Garcia (Spa) Astana | 20 | |
13 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | 19 | |
14 | Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale | 19 | |
15 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi | 18 | |
16 | Arkaitz Duran Daroca (Spa) Footon-Servetto | 17 | |
17 | Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale | 17 | |
18 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | 16 | |
19 | Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Caisse d’Epargne | 15 | |
20 | Thomas Rohregger (Aut) Team Milram | 14 | |
21 | Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun | 14 | |
22 | Mathieu Perget (Fra) Caisse d’Epargne | 13 | |
23 | Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux | 13 | |
24 | Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi | 13 | |
25 | Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 11 | |
26 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team | 10 | |
27 | Rémy Di Grégorio (Fra) Française Des Jeux | 10 | |
28 | Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | 10 | |
29 | Matthieu Ladagnous (Fra) Française Des Jeux | 9 | |
30 | Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale | 8 | |
31 | Guillaume Levarlet (Fra) Saur – Sojasun | 8 | |
32 | Pierre Rolland (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 7 | |
33 | Samuel Sánchez Gonzalez (Spa) Euskaltel – Euskadi | 7 | |
34 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | 7 | |
35 | Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 7 | |
36 | Branislau Samoilau (Blr) Quick Step | 6 | |
37 | Fredrik Kessiakoff (Swe) Garmin – Transitions | 6 | |
38 | Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank | 6 | |
39 | Christopher Horner (USA) Team Radioshack | 5 | |
40 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | 4 | |
41 | Christian Knees (Ger) Team Milram | 3 | |
42 | Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 3 | |
43 | Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia | 2 | |
44 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel – Euskadi | 2 | |
45 | Ruben Plaza Molina (Spa) Caisse d’Epargne | 2 | |
46 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 2 | |
47 | Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo | 2 | |
48 | Julien El Farès (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 1 |
Końcowa klasyfikacja punktowa:
1 | Alberto Contador Velasco (Spa) Astana | 98 | pts |
2 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | 98 | |
3 | Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia | 72 | |
4 | Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini | 71 | |
5 | Geraint Thomas (GBr) Sky Professional Cycling Team | 70 | |
6 | Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale | 69 | |
7 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | 51 | |
8 | Nicolas Vogondy (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 48 | |
9 | Christophe Moreau (Fra) Caisse d’Epargne | 48 | |
10 | Pierre Rolland (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 47 | |
11 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team | 45 | |
12 | Jérôme Coppel (Fra) Saur – Sojasun | 45 | |
13 | Christian Knees (Ger) Team Milram | 39 | |
14 | Arkaitz Duran Daroca (Spa) Footon-Servetto | 38 | |
15 | Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux | 31 | |
16 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel – Euskadi | 30 | |
17 | Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi | 30 | |
18 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | 27 | |
19 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | 27 | |
20 | Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 27 | |
21 | Steve Chainel (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 27 | |
22 | Daniel Navarro Garcia (Spa) Astana | 25 | |
23 | Branislau Samoilau (Blr) Quick Step | 24 | |
24 | Thibault Pinot (Fra) Française Des Jeux | 23 | |
25 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 23 | |
26 | Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team | 22 | |
27 | Christopher Horner (USA) Team Radioshack | 21 | |
28 | Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Caisse d’Epargne | 19 | |
29 | Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale | 19 | |
30 | Anders Lund (Den) Team Saxo Bank | 17 | |
31 | Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | 15 | |
32 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel – Euskadi | 15 | |
33 | Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini | 14 | |
34 | Samuel Sánchez Gonzalez (Spa) Euskaltel – Euskadi | 13 | |
35 | Julien El Farès (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 13 | |
36 | Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale | 13 | |
37 | Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank | 12 | |
38 | Fredrik Kessiakoff (Swe) Garmin – Transitions | 11 | |
39 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | 9 | |
40 | Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha | 8 | |
41 | Guillaume Levarlet (Fra) Saur – Sojasun | 7 | |
42 | Matthieu Ladagnous (Fra) Française Des Jeux | 7 | |
43 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | 7 | |
44 | Benoït Vaugrenard (Fra) Française Des Jeux | 7 | |
45 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | 6 | |
46 | Cyril Gautier (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 6 | |
47 | Danny Pate (USA) Garmin – Transitions | 5 | |
48 | Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo | 5 | |
49 | Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | 5 | |
50 | Rémy Di Grégorio (Fra) Française Des Jeux | 4 | |
51 | Bram Tankink (Ned) Rabobank | 4 | |
52 | Koos Moerenhout (Ned) Rabobank | 4 | |
53 | Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana | 4 | |
54 | Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun | 3 | |
55 | Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | 3 | |
56 | Ruben Plaza Molina (Spa) Caisse d’Epargne | 2 | |
57 | Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 2 | |
58 | Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia | 2 | |
59 | Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 2 | |
60 | Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Transitions | 1 | |
61 | Kevin De Weert (Bel) Quick Step | 1 | |
62 | Stijn Vandenbergh (Bel) Team Katusha | 1 | |
63 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi | 1 |
Klasyfikacja drużynowa:
1 | Euskaltel – Euskadi | 84:39:25 | |
2 | Astana | 0:04:03 | |
3 | AG2R La Mondiale | 0:04:45 | |
4 | Française Des Jeux | 0:06:46 | |
5 | Team Katusha | 0:13:12 | |
6 | BBox Bouygues Telecom | 0:13:38 | |
7 | Team HTC – Columbia | 0:14:04 | |
8 | Caisse d’Epargne | 0:21:24 | |
9 | Sky Professional Cycling Team | 0:25:37 | |
10 | Cofidis, Le Credit En Ligne | 0:26:08 | |
11 | Saur – Sojasun | 0:26:16 | |
12 | Liquigas-Doimo | 0:32:36 | |
13 | Team Radioshack | 0:32:55 | |
14 | Quick Step | 0:34:03 | |
15 | Omega Pharma-Lotto | 0:43:40 | |
16 | Rabobank | 0:47:20 | |
17 | Garmin – Transitions | 0:53:04 | |
18 | Lampre-Farnese Vini | 1:36:04 |