Wyniki 4 etapu z dnia 10.06.2010, Saint-Paul-Trois-Châteaux – Risoul, dystans 210 km

1 Nicolas Vogondy (Fra) Bbox Bouygues Telecom 6:03:25
2 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi 0:00:12
3 Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack 0:00:15
4 Alberto Contador Velasco (Spa) Astana
5 Reine Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:00:18
6 Pierre Rolland (Fra) Bbox Bouygues Telecom
7 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto
8 Eros Capecchi (Ita) Footon-Servetto
9 Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:00:23
10 Denis Menchov (Rus) Rabobank
11 Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha 0:00:27
12 Oscar Pujol Munoz (Spa) Cervelo Test Team 0:00:29
13 Branislau Samoilau (Blr) Quick Step
14 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo 0:00:34
15 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia 0:00:40
16 Guillaume Levarlet (Fra) Saur – Sojasun 0:00:43
17 Jérôme Coppel (Fra) Saur – Sojasun
18 Egor Silin (Rus) Team Katusha
19 Rémy Di Grégorio (Fra) Française Des Jeux 0:00:49
20 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:51
21 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
22 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:55
23 Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:00:59
24 Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions 0:01:01
25 Christian Knees (Ger) Team Milram 0:01:05
26 Christophe Kern (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne
27 Kevin De Weert (Bel) Quick Step
28 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
29 Christopher Horner (USA) Team Radioshack
30 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo 0:01:09
31 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:14
32 Mathieu Perget (Fra) Caisse d’Epargne 0:01:17
33 Julien El Farès (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:01:18
34 Peter Kennaugh (GBr) Sky Professional Cycling Team
35 David De La Fuente Rasilla (Spa) Astana
36 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale
37 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini
38 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
39 Sylvain Calzati (Fra) Sky Professional Cycling Team 0:01:24
40 Paolo Tiralongo (Ita) Astana 0:01:30
41 Daniel Navarro Garcia (Spa) Astana
42 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Astana
43 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Caisse d’Epargne 0:01:33
44 Thibault Pinot (Fra) Française Des Jeux
45 Fredrik Kessiakoff (Swe) Garmin – Transitions 0:01:35
46 David Millar (GBr) Garmin – Transitions
47 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale
48 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team HTC – Columbia 0:01:39
49 Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux 0:01:42
50 Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Transitions 0:01:53
51 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon-Servetto
52 Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto
53 Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi
54 Dario Cataldo (Ita) Quick Step 0:02:23
55 Arkaitz Duran Daroca (Spa) Footon-Servetto
56 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank
57 Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team 0:02:47
58 Geraint Thomas (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:02:52
59 Pierrick Fédrigo (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:02:54
60 Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun
61 Andrey Zeits (Kaz) Astana
62 Cyril Gautier (Fra) Bbox Bouygues Telecom
63 Laurent Mangel (Fra) Saur – Sojasun 0:03:20
64 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram
65 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:03:55
66 Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia
67 Staf Scheirlinckx (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:04:10
68 Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini
69 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:04:22
70 Samuel Sánchez Gonzalez (Spa) Euskaltel – Euskadi
71 Roy Sentjens (Ned) Team Milram 0:04:24
72 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank
73 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto
74 Nicolas Portal (Fra) Sky Professional Cycling Team 0:05:19
75 Thomas Vedel Kvist (Den) Quick Step 0:05:34
76 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
77 Ben Hermans (Bel) Team Radioshack
78 Ruben Plaza Molina (Spa) Caisse d’Epargne 0:05:52
79 Bram Tankink (Ned) Rabobank
80 Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha 0:06:07
81 Laszlo Bodrogi (Hun) Team Katusha
82 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Astana
83 Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto
84 Kévin Van Impe (Bel) Quick Step 0:06:51
85 Vincent Jérôme (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:07:17
86 Steve Chainel (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:07:34
87 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo 0:07:43
88 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:08:33
89 Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:19
90 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia 0:10:29
91 Imanol Erviti Ollo (Spa) Caisse d’Epargne
92 Christophe Moreau (Fra) Caisse d’Epargne
93 Amaël Moinard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne
94 Danny Pate (USA) Garmin – Transitions
95 Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions
96 Dominik Roels (Ger) Team Milram 0:12:01
97 Giovanni Bernaudeau (Fra) Bbox Bouygues Telecom
98 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank 0:12:55
99 Wim De Vocht (Bel) Team Milram
100 Marco Bandiera (Ita) Team Katusha
101 Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini
102 Anthony Geslin (Fra) Française Des Jeux
103 Benoït Vaugrenard (Fra) Française Des Jeux
104 Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini
105 Nikolai Trusov (Rus) Team Katusha
106 Stijn Vandenbergh (Bel) Team Katusha
107 Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto
108 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini
109 Daniel Lloyd (GBr) Cervelo Test Team
110 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
111 John-Lee Augustyn (RSA) Sky Professional Cycling Team
112 Christian Meier (Can) Garmin – Transitions
113 Dominique Rollin (Can) Cervelo Test Team
114 Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux
115 Matthieu Ladagnous (Fra) Française Des Jeux
116 Jeremie Galland (Fra) Saur – Sojasun
117 Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon-Servetto
118 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel – Euskadi
119 Mauro Facci (Ita) Quick Step
120 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi
121 Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun
122 Davide Appollino (Ita) Cervelo Test Team
123 Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne
124 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi
125 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
126 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Caisse d’Epargne
127 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
128 Geoffroy Lequatre (Fra) Team Radioshack
129 Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank
130 David Gutierrez Palacios (Spa) Footon-Servetto
131 Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana
132 Jean-Marc Marino (Fra) Saur – Sojasun
133 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team
134 Kevin Seeldrayers (Bel) Quick Step
135 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Radioshack 0:13:03
136 Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team 0:13:25
137 André Steensen (Den) Team Saxo Bank 0:17:08
138 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Footon-Servetto
139 Enrique Mata Cabello (Spa) Footon-Servetto
140 Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank
141 Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team
142 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo
143 Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne
144 David Gutierrez Palacios (Spa) Footon-Servetto
145 Stéphane Auge (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne
146 Julien Simon (Fra) Saur – Sojasun
147 Russell Downing (GBr) Sky Professional Cycling Team
148 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne
149 Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo
150 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank
151 Jonas Aaen Jørgensen (Den) Team Saxo Bank
152 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank
153 Sébastien Chavanel (Fra) Française Des Jeux
154 Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini
155 Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank
156 Andreas Stauff (Ger) Quick Step
157 Roger Kluge (Ger) Team Milram
158 Sebastiaan Langeveld (Ned) Rabobank
159 Martin Reimer (Ger) Cervelo Test Team
160 Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo
161 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team Radioshack 0:17:38
162 Tomas Vaitkus (Ltu) Team Radioshack
DNF Markus Eichler (Ger) Team Milram
DNF Thomas Fothen (Ger) Team Milram
DNF Joaquin Novoa Menedez (Spa) Cervelo Test Team
DNF Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia
DNS Jean-Christophe Peraud (Fra) Omega Pharma-Lotto

Klasyfikacja generalna po 4 etapach:

1 Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack 16:25:44
2 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia 0:01:15
3 Alberto Contador Velasco (Spa) Astana 0:01:41
4 David Millar (GBr) Garmin – Transitions 0:01:56
5 Nicolas Vogondy (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:02:43
6 Denis Menchov (Rus) Rabobank 0:02:55
7 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:03:06
8 Christian Knees (Ger) Team Milram 0:03:10
9 Reine Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:03:28
10 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:03:29
11 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
12 Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:03:43
13 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha 0:03:48
14 Jérôme Coppel (Fra) Saur – Sojasun 0:03:53
15 Branislau Samoilau (Blr) Quick Step 0:04:03
16 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo 0:04:15
17 Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha
18 Pierre Rolland (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:04:25
19 Geraint Thomas (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:04:38
20 Christophe Kern (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:04:43
21 Christopher Horner (USA) Team Radioshack 0:04:44
22 Fredrik Kessiakoff (Swe) Garmin – Transitions 0:04:57
23 Dario Cataldo (Ita) Quick Step 0:05:09
24 Kevin De Weert (Bel) Quick Step 0:05:32
25 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi
26 Egor Silin (Rus) Team Katusha
27 Peter Kennaugh (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:05:44
28 Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions 0:05:58
29 Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:06:01
30 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:08
31 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:10
32 Arkaitz Duran Daroca (Spa) Footon-Servetto 0:06:12
33 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo 0:06:16
34 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:22
35 Rémy Di Grégorio (Fra) Française Des Jeux 0:06:33
36 Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Transitions 0:06:39
37 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team HTC – Columbia 0:06:44
38 Julien El Farès (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne
39 Eros Capecchi (Ita) Footon-Servetto 0:06:48
40 Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux 0:07:07
41 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Caisse d’Epargne 0:07:08
42 Andrey Zeits (Kaz) Astana 0:07:09
43 Paolo Tiralongo (Ita) Astana 0:07:24
44 Daniel Navarro Garcia (Spa) Astana 0:07:27
45 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:29
46 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini 0:07:32
47 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram 0:07:58
48 David De La Fuente Rasilla (Spa) Astana 0:08:14
49 Mathieu Perget (Fra) Caisse d’Epargne 0:08:28
50 Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun 0:08:40
51 Samuel Sánchez Gonzalez (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:08:51
52 Sylvain Calzati (Fra) Sky Professional Cycling Team 0:09:04
53 Cyril Gautier (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:09:12
54 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
55 Thibault Pinot (Fra) Française Des Jeux 0:09:13
56 Pierrick Fédrigo (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:09:22
57 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:09:28
58 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Astana 0:09:52
59 Ruben Plaza Molina (Spa) Caisse d’Epargne 0:09:57
60 Laszlo Bodrogi (Hun) Team Katusha
61 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank 0:10:17
62 Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:10:26
63 Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team 0:10:30
64 Oscar Pujol Munoz (Spa) Cervelo Test Team 0:10:44
65 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon-Servetto 0:11:31
66 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:11:52
67 Laurent Mangel (Fra) Saur – Sojasun 0:12:20
68 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Astana 0:13:12
69 Christophe Moreau (Fra) Caisse d’Epargne 0:13:19
70 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia 0:13:24
71 Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto
72 Bram Tankink (Ned) Rabobank 0:13:26
73 Staf Scheirlinckx (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:13:31
74 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto 0:13:45
75 Guillaume Levarlet (Fra) Saur – Sojasun 0:13:52
76 Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha
77 Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi
78 Steve Chainel (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:14:55
79 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank 0:15:05
80 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia 0:15:07
81 Thomas Vedel Kvist (Den) Quick Step 0:15:11
82 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:15:31
83 Danny Pate (USA) Garmin – Transitions 0:15:43
84 Nicolas Portal (Fra) Sky Professional Cycling Team
85 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo 0:16:14
86 Imanol Erviti Ollo (Spa) Caisse d’Epargne 0:17:09
87 Kévin Van Impe (Bel) Quick Step
88 Roy Sentjens (Ned) Team Milram 0:17:48
89 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:17:49
90 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank 0:18:00
91 Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions 0:18:11
92 Amaël Moinard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:18:32
93 Anthony Delaplace (Fra) Saur – Sojasun 0:18:41
94 Matthieu Ladagnous (Fra) Française Des Jeux 0:18:52
95 Kevin Seeldrayers (Bel) Quick Step 0:18:56
96 Dominique Rollin (Can) Cervelo Test Team 0:19:03
97 Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana 0:19:17
98 Davide Appollino (Ita) Cervelo Test Team 0:19:19
99 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:19:28
100 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:19:37
101 Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia 0:19:41
102 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team 0:19:48
103 Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale 0:19:54
104 Daniel Lloyd (GBr) Cervelo Test Team 0:20:09
105 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:20:11
106 Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:20:46
107 Ben Hermans (Bel) Team Radioshack 0:20:59
108 Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:21:22
109 Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:21:31
110 Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team 0:21:38
111 Dominik Roels (Ger) Team Milram 0:21:55
112 Jeremie Galland (Fra) Saur – Sojasun 0:23:00
113 Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:23:02
114 Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo 0:23:21
115 John-Lee Augustyn (RSA) Sky Professional Cycling Team 0:23:26
116 Mauro Facci (Ita) Quick Step 0:24:07
117 David Gutierrez Palacios (Spa) Footon-Servetto 0:24:32
118 Stéphane Auge (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:24:40
119 Christian Meier (Can) Garmin – Transitions
120 Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team 0:24:41
121 Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne 0:24:47
122 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Radioshack 0:24:49
123 Sebastiaan Langeveld (Ned) Rabobank 0:25:02
124 Roger Kluge (Ger) Team Milram 0:25:08
125 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:25:26
126 Marco Bandiera (Ita) Team Katusha 0:25:30
127 Jean-Marc Marino (Fra) Saur – Sojasun 0:25:32
128 Giovanni Bernaudeau (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:25:37
129 Geoffroy Lequatre (Fra) Team Radioshack 0:25:41
130 Sébastien Chavanel (Fra) Française Des Jeux 0:25:43
131 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank 0:25:51
132 Anthony Geslin (Fra) Française Des Jeux 0:26:08
133 Russell Downing (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:26:09
134 Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux 0:26:23
135 Stijn Vandenbergh (Bel) Team Katusha 0:26:26
136 Jonas Aaen Jørgensen (Den) Team Saxo Bank 0:26:28
137 Wim De Vocht (Bel) Team Milram 0:26:33
138 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Caisse d’Epargne 0:26:43
139 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank 0:26:46
140 Vincent Jérôme (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:26:48
141 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:27:16
142 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:27:30
143 Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank 0:27:35
144 Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon-Servetto 0:27:55
145 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:27:59
146 Martin Reimer (Ger) Cervelo Test Team 0:28:00
147 Benoït Vaugrenard (Fra) Française Des Jeux 0:28:01
148 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo 0:28:15
149 Enrique Mata Cabello (Spa) Footon-Servetto 0:28:22
150 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Footon-Servetto 0:28:23
151 Tomas Vaitkus (Ltu) Team Radioshack 0:28:28
152 Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:28:48
153 Julien Simon (Fra) Saur – Sojasun 0:28:57
154 Andreas Stauff (Ger) Quick Step 0:29:58
155 Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank 0:30:01
156 Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo 0:31:02
157 Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank 0:31:30
158 Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:31:43
159 Nikolai Trusov (Rus) Team Katusha 0:33:11
160 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team Radioshack 0:34:59
161 David Gutierrez Palacios (Spa) Footon-Servetto 0:35:12
162 André Steensen (Den) Team Saxo Bank 0:45:46
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments