Trzeci wyścig z serii Criterium Cuprum Cup rozegrany w Polkowicach, zwyciężył Dariusz Rudnicki (Aktio Mostostal Puławy). Klasyfikację generalną wygrał Mistrz Polski, Krzysztof Jeżowski (CCC Polsat).

Kryterium na polkowickim rynku liczyło 25 okrążeń po 2,5 kilometra. Najwięcej punktów zgromadził Dariusz Rudnicki, który nazbierał 18 punktów, drugi był Krzysztof Jeżowski z 11 punktami, a trzeci Łukasz Bodnar (CCC Polsat), który zdobył 6 punktów.

Drugie miejsce Krzysztofa Jeżowskiego, dało mu zwycięstwo w klasyfikacji generalnej wyścigu.

Poprzedni artykułWyniki 93 Giro d’Italia, 21 etap, kat. GT, 08-30.05.2010
Następny artykułWyniki Mistrzostw Polski Masters w jeździe na czas dwójkami 2010