Zbigniew Szczepkowski pozytywnie ocenił start swoich młodych zawodników w zakończonym w niedzielę Wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich (6-9 maja, kat. 2.1).

Najlepiej spisał się Wojciech Ziółkowski, który w klasyfikacji generalnej zajął 28. miejsce, a na etapie indywidualnej jazdy na czas był 10.

Cieszę się, że chłopcy poradzili sobie w tak mocnej konkurencji. Sam wyścig był przeprowadzony bez zarzutu i na starannie przygotowanych trasach. W drużynie obeszło się bez kontuzji, a sprzęt spisywał się wyśmienicie. Ziółkowski dobrze pojechał jazdę indywidualną na czas, widać było jego olbrzymią wolę walki. Romanik i Mróz jak i cała ekipa zaliczyła udany pierwszy tak poważny start, z czego jesteśmy zadowoleni – powiedział dyrektor grupy.

Źródło: www.dhl-author.pl

Poprzedni artykułGiro d’Italia: Udana ucieczka. Jerome Pineau triumfuje na 5 etapie. Zobacz finisz.
Następny artykułWyniki 93 Giro d’Italia, 5 etap, kat. GT, 08-30.05.2010
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments