Wyniki 5 etapu Coppi e Bartali z dnia 27.03.2010, Fiorano Modenese – Sassuolo , dystans 178,3 km

1 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 4:36:09
2 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:42
3 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere 0:02:00
4 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:02:02
5 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC
6 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
7 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
8 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
9 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
10 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
11 Fortunato Baliani (Ita) Miche
12 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia
13 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
14 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli
15 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
16 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC
17 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri
18 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
19 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini
20 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia
21 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
22 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
23 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
24 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
25 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad
26 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
27 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:03:02
28 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
29 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil 0:03:27
30 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
31 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
32 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil
33 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo
34 Pasquale Muto (Ita) Miche
35 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
36 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
37 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
38 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author
39 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
40 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
41 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri
42 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:03:50
43 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:04:10
44 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:04:41
45 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere 0:05:03
46 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:06:47
47 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:09:30
48 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini
49 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
50 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
51 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
52 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil
53 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
54 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri
55 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author
56 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska
57 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
58 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC
59 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
60 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere
61 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
62 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
63 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
64 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
65 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche
66 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author
67 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author
DNF Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
DNF Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini
DNF Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo
DNF Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
DNF Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri
DNF Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic
DNF Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
DNF Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
DNF Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
DNF Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox
DNF Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC
DNF Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC
DNF Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
DNF Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
DNF Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
DNF Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec
DNF Michael Rasmussen (Den) Miche
DNF Luigi Gitto (Ita) Miche
DNF Marko Kump (Slo) Adria Mobil
DNF Uros Murn (Slo) Adria Mobil
DNF Jure Zagar (Slo) Adria Mobil
DNF Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska
DNF Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska
DNF Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska
DNF Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
DNF Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
DNF Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
DNS Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo
DNS Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
DNS Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
DNS Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
DNS Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska

Końcowa klasyfikacja generalna:

1 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo 20:12:50
2 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:01:43
3 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:02:25
4 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli 0:02:38
5 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:02:44
6 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
7 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:02:52
8 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC 0:03:03
9 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:03:05
10 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:03:18
11 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere 0:04:14
12 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:04:29
13 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone 0:04:32
14 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:05:12
15 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo 0:05:58
16 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:06:00
17 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 0:07:01
18 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:07:10
19 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC 0:08:58
20 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere 0:09:15
21 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:10:15
22 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:11:08
23 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:12:48
24 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:13:02
25 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 0:14:32
26 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:15:37
27 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere 0:17:10
28 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:17:20
29 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:18:56
30 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil 0:19:41
31 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri 0:20:36
32 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:23:10
33 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri 0:24:08
34 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:24:13
35 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo 0:24:27
36 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil 0:25:35
37 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia 0:25:43
38 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 0:25:55
39 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:26:25
40 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:26:48
41 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:26:53
42 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:27:43
43 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad 0:27:45
44 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:28:18
45 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche 0:28:57
46 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad 0:29:44
47 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:29:47
48 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:29:57
49 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere 0:30:50
50 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:31:46
51 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone 0:32:34
52 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone 0:33:49
53 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:34:17
54 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil 0:35:46
55 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:37:01
56 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska 0:37:24
57 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
58 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere 0:37:55
59 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:38:36
60 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:39:09
61 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:39:25
62 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil 0:40:20
63 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:40:28
64 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:43:55
65 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:45:22
66 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC 0:47:06
67 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:48:39
1 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 4:36:09
2 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:42
3 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere 0:02:00
4 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:02:02
5 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC
6 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
7 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
8 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
9 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
10 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
11 Fortunato Baliani (Ita) Miche
12 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia
13 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
14 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli
15 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
16 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC
17 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri
18 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
19 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini
20 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia
21 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
22 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
23 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
24 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
25 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad
26 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
27 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:03:02
28 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
29 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil 0:03:27
30 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
31 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
32 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil
33 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo
34 Pasquale Muto (Ita) Miche
35 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
36 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
37 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
38 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author
39 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
40 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
41 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri
42 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:03:50
43 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:04:10
44 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:04:41
45 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere 0:05:03
46 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:06:47
47 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:09:30
48 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini
49 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
50 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
51 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
52 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil
53 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
54 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri
55 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author
56 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska
57 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
58 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC
59 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
60 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere
61 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
62 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
63 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
64 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
65 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche
66 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author
67 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author
DNF Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
DNF Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini
DNF Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo
DNF Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
DNF Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri
DNF Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic
DNF Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
DNF Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
DNF Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
DNF Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox
DNF Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC
DNF Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC
DNF Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
DNF Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
DNF Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
DNF Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec
DNF Michael Rasmussen (Den) Miche
DNF Luigi Gitto (Ita) Miche
DNF Marko Kump (Slo) Adria Mobil
DNF Uros Murn (Slo) Adria Mobil
DNF Jure Zagar (Slo) Adria Mobil
DNF Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska
DNF Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska
DNF Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska
DNF Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
DNF Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
DNF Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
DNS Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo
DNS Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
DNS Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
DNS Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
DNS Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska