Wyniki Coppi e Bartali z dnia 23.03.2010, Riccione

Etap 1 a (dystans 81,2 km):

1 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo 1:56:50
2 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
3 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic
4 Marko Kump (Slo) Adria Mobil
5 André Schulze (Ger) PSK Whirlpool – Author
6 Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini
7 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
8 Paride Grillo (Ita) Carmiooro NGC
9 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri
10 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli
11 Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia
12 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo
13 Oscar Grau (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
14 Roberto Cesaro (Ita) Miche
15 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
16 Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri
17 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
18 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
19 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad
20 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author
21 Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
22 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic
23 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini
24 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
25 Manuel Anton (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
26 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
27 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
28 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri
29 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author
30 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
31 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
32 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska
33 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia
34 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia
35 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
36 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
37 Francesco Ginanni (Ita) Androni Giocattoli
38 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
39 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
40 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC
41 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
42 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia
43 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
44 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
45 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil
46 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
47 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC
48 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche
49 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
50 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
51 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad
52 Pasquale Muto (Ita) Miche
53 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic
54 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo
55 Fortunato Baliani (Ita) Miche
56 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
57 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil
58 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere
59 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
60 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
61 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri
62 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
63 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo
64 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
65 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
66 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
67 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
68 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
69 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
70 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
71 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
72 Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec
73 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad
74 Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone
75 Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil
76 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author
77 Gregory Obando Brenes (CRc) Burgos 2016 – Castilla y Leon
78 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
79 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
80 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad
81 Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska
82 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini
83 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
84 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli
85 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD – Neri
86 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
87 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
88 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri
89 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri
90 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
91 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
92 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author
93 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere
94 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
95 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere
96 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone
97 Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox
98 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
99 Edoardo Girardi (Ita) Ceramica Flaminia
100 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
101 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
102 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
103 Roberto Antonio Richeze (Arg) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
104 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
105 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere
106 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
107 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska
108 Martin Hebik (Cze) PSK Whirlpool – Author
109 Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
110 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC
111 Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic
112 Konstantin Volik (Uzb) Amore & Vita – Conad
113 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia
114 Petr Bencik (Cze) PSK Whirlpool – Author
115 Uros Murn (Slo) Adria Mobil
116 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec
117 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo
118 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:20
119 Davide Bonucelli (Ita) CDC – Cavaliere 0:00:24
120 Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:00:30
121 Michael Rasmussen (Den) Miche
122 Bernardo Riccio (Ita) CDC – Cavaliere 0:00:34
123 Serhy Hrechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:00:36
124 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC 0:00:38
125 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC
126 Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC 0:01:10
127 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:02:23
128 Tamas Lengyel (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
129 Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
130 Rida Cador (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
131 Adriano Angeloni (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
132 David Francisco Delgado (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
133 Gianluca Coletta (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
134 Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
135 Guillermo Rubens Bongiorno (Arg) Zheroquadro Radenska
136 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska
137 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox
138 Ruslan Ivanov (Mda) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
139 Luigi Gitto (Ita) Miche
140 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil 0:04:56
HD Leopoldo Rocchetti (Ita) Miche
DNF Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox

Etap 1 b (dystans 15,6 km):

1 Liquigas-Doimo 0:17:51
2 De Rosa – Stac Plastic 0:00:09
3 Lampre-Farnese Vini 0:00:15
4 Ceramica Flaminia 0:00:24
5 ISD – Neri 0:00:25
6 Androni Giocattoli 0:00:30
7 PSK Whirlpool – Author 0:00:36
8 Adria Mobil 0:00:41
9 CDC – Cavaliere 0:00:46
10 CarmioOro NGC 0:01:00
11 Vorarlberg – Corratec 0:01:04
12 Acqua & Sapone 0:01:06
13 Colnago – CSF Inox 0:01:12
14 Zheroquadro Radenska
15 Amore & Vita – Conad 0:01:23
16 Miche 0:01:28
17 Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:01:33
18 Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:01:51

Klasyfikacja generalna po etapie 1 b:

1 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo 2:14:35
2 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:06
3 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
4 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
5 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo
6 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo
7 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
8 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo
9 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:13
10 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:15
11 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
12 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
13 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
14 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic
15 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:21
16 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
17 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
18 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
19 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
20 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:30
21 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia
22 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia
23 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
24 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
25 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia
26 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:00:31
27 Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri
28 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri
29 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri
30 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri
31 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri
32 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
33 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:00:36
34 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
35 Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
36 Francesco Ginanni (Ita) Androni Giocattoli
37 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
38 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli
39 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
40 André Schulze (Ger) PSK Whirlpool – Author 0:00:42
41 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author
42 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author
43 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author
44 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author
45 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
46 Martin Hebik (Cze) PSK Whirlpool – Author
47 Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic
48 Marko Kump (Slo) Adria Mobil 0:00:47
49 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil
50 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil
51 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
52 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
53 Uros Murn (Slo) Adria Mobil
54 Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:52
55 Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia
56 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere
57 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
58 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
59 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere
60 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:55
61 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere 0:01:01
62 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:02
63 Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil 0:01:03
64 Edoardo Girardi (Ita) Ceramica Flaminia
65 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC 0:01:06
66 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC
67 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
68 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC
69 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:01:10
70 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
71 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
72 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
73 Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec
74 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
75 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec
76 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:01:12
77 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
78 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
79 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
80 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
81 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
82 Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone
83 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone
84 Davide Bonucelli (Ita) CDC – Cavaliere 0:01:16
85 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska 0:01:18
86 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
87 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
88 Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska
89 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
90 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
91 Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox
92 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
93 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
94 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska
95 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:01:29
96 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
97 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad
98 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
99 Konstantin Volik (Uzb) Amore & Vita – Conad
100 Roberto Cesaro (Ita) Miche 0:01:34
101 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche
102 Pasquale Muto (Ita) Miche
103 Fortunato Baliani (Ita) Miche
104 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
105 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:01:36
106 Oscar Grau (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:01:39
107 Manuel Anton (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
108 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
109 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
110 Gregory Obando Brenes (CRc) Burgos 2016 – Castilla y Leon
111 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD – Neri 0:01:40
112 Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
113 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC 0:01:44
114 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC
115 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:49
116 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli 0:01:56
117 Roberto Antonio Richeze (Arg) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:01:57
118 Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
119 Michael Rasmussen (Den) Miche 0:02:04
120 Serhy Hrechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:02:05
121 Bernardo Riccio (Ita) CDC – Cavaliere 0:02:07
122 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad 0:02:39
123 Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC 0:02:40
124 Paride Grillo (Ita) Carmiooro NGC 0:03:34
125 Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:03:41
126 Guillermo Rubens Bongiorno (Arg) Zheroquadro Radenska
127 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska
128 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox
129 Petr Bencik (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:03:49
130 Luigi Gitto (Ita) Miche 0:03:57
131 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:04:02
132 David Francisco Delgado (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
133 Tamas Lengyel (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:04:20
134 Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
135 Rida Cador (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
136 Adriano Angeloni (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
137 Gianluca Coletta (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
138 Ruslan Ivanov (Mda) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
139 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere 0:05:25
140 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil 0:05:55