Wyniki 4 etapu Coppi e Bartali z dnia 26.03.2010, Rovigo-Finale Emilia , dystans 183,8 km

1 Marko Kump (Slo) Adria Mobil 4:20:59
2 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
3 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic
4 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
5 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere
6 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
7 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia
8 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
9 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
10 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
11 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
12 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
13 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
14 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
15 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic
16 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:04
17 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:10
18 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:14
19 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:21
20 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:00:31
21 Fortunato Baliani (Ita) Miche
22 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
23 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
24 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
25 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
26 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
27 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli
28 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
29 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini
30 Pasquale Muto (Ita) Miche
31 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
32 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
33 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
34 Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini
35 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
36 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere 0:00:35
37 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
38 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
39 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 0:00:54
40 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:58
41 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
42 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC 0:01:02
43 Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska
44 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
45 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
46 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri 0:01:08
47 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:01:31
48 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
49 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil
50 Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC 0:01:33
51 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:01:46
52 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska
53 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
54 Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
55 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
56 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
57 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
58 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
59 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
60 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo
61 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
62 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia
63 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere
64 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad 0:02:51
65 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil 0:04:08
66 Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil
67 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia 0:04:33
68 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
69 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad
70 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
71 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil 0:05:15
72 Uros Murn (Slo) Adria Mobil
73 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska
74 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri
75 Michael Rasmussen (Den) Miche
76 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini
77 Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec
78 Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
79 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
80 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche
81 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
82 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
83 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia
84 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author
85 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author
86 Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
87 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
88 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author
89 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
90 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
91 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC
92 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:07:06
93 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
94 Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri
95 Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
96 Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
97 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
98 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox
99 Luigi Gitto (Ita) Miche
100 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC

Klasyfikacja generalna po 4 etapie:

1 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo 15:34:39
2 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:01:43
3 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:02:25
4 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli 0:02:38
5 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:02:44
6 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
7 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:02:52
8 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC 0:03:03
9 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:03:05
10 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:03:18
11 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:03:47
12 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere 0:04:20
13 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:04:29
14 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone 0:04:32
15 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo 0:04:33
16 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:05:30
17 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:06:00
18 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:07:10
19 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC 0:08:58
20 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 0:09:13
21 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere 0:09:15
22 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:10:08
23 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:12:48
24 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:13:02
25 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 0:13:07
26 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri 0:13:08
27 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere 0:14:09
28 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:15:01
29 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:15:37
30 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:16:45
31 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo 0:16:59
32 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:17:08
33 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:17:20
34 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil 0:18:16
35 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia 0:19:43
36 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad 0:20:17
37 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC 0:20:47
38 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:21:02
39 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche 0:21:29
40 Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska 0:21:44
41 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere 0:23:22
42 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri 0:24:08
43 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil 0:24:10
44 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 0:24:30
45 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:25:00
46 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone 0:25:06
47 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:25:23
48 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:25:28
49 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia 0:25:43
50 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
51 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:26:18
52 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone 0:26:21
53 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:26:53
54 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:27:18
55 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil 0:28:18
56 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:28:22
57 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:29:07
58 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:29:33
59 Marko Kump (Slo) Adria Mobil 0:29:41
60 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad 0:29:44
61 Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:29:48
62 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska 0:29:56
63 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
64 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:30:21
65 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere 0:30:27
66 Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC 0:31:16
67 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:31:41
68 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:31:57
69 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:32:24
70 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil 0:32:52
71 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:33:00
72 Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri 0:33:01
73 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:34:31
74 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:34:41
75 Uros Murn (Slo) Adria Mobil 0:35:06
76 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:35:43
77 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 0:35:50
78 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo 0:36:04
79 Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:36:20
80 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:36:27
81 Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil 0:36:37
82 Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 0:37:36
83 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad
84 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:37:54
85 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo 0:38:11
86 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:38:18
87 Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:38:29
88 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:38:38
89 Michael Rasmussen (Den) Miche 0:38:45
90 Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:38:59
91 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:39:28
92 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC 0:39:38
93 Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:40:22
94 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:41:11
95 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC 0:43:26
96 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox 0:46:00
97 Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:46:39
98 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox 0:48:23
99 Luigi Gitto (Ita) Miche 0:48:39
100 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil 0:48:46