Wyniki 3 etapu Coppi e Bartali z dnia 25.03.2010, Pavullo, dystans 185,3 km

1 Przemysław Niemiec (Pol) Miche 4:47:44
2 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
3 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:48
4 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:49
5 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC 0:00:55
6 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:01:13
7 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:01:31
8 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri
9 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
10 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli
11 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:01:44
12 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:02:17
13 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:02:25
14 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
15 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:02:37
16 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
17 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC
18 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere 0:02:41
19 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
20 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
21 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
22 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:04:21
23 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
24 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 0:07:34
25 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri
26 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:07:59
27 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:10:00
28 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:10:06
29 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere
30 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri
31 Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska 0:10:41
32 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:13:52
33 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska 0:14:40
34 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
35 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
36 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
37 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
38 Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC
39 Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec
40 Pasquale Muto (Ita) Miche
41 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini
42 Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
43 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author
44 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
45 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
46 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
47 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
48 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
49 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche
50 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil
51 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
52 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
53 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil
54 Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
55 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
56 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:14:45
57 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:16:41
58 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
59 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC
60 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska
61 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere
62 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic
63 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
64 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
65 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
66 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author
67 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
68 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic
69 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
70 Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil
71 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
72 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad
73 Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
74 Marko Kump (Slo) Adria Mobil
75 Michael Rasmussen (Den) Miche
76 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
77 Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri
78 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
79 Uros Murn (Slo) Adria Mobil
80 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:21:33
81 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo
82 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo 0:22:51
83 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
84 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
85 Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini
86 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
87 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
88 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia
89 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic
90 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo
91 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
92 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska
93 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC
94 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad
95 Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
96 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author
97 Luigi Gitto (Ita) Miche
98 Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
99 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author
100 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil
101 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox
HD Edoardo Girardi (Ita) Ceramica Flaminia
HD Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia
HD Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia
HD Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD – Neri
HD Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic
HD Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
HD Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone
HD Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone
HD Paride Grillo (Ita) Carmiooro NGC
HD Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
HD Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
HD Petr Bencik (Cze) PSK Whirlpool – Author
HD André Schulze (Ger) PSK Whirlpool – Author
HD Martin Hebik (Cze) PSK Whirlpool – Author
HD Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad
HD Serhy Hrechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad
HD Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad
HD Guillermo Rubens Bongiorno (Arg) Zheroquadro Radenska
HD Davide Bonucelli (Ita) CDC – Cavaliere
HD Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere
HD Bernardo Riccio (Ita) CDC – Cavaliere
HD Rida Cador (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
HD Adriano Angeloni (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
HD Ruslan Ivanov (Mda) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
HD Gianluca Coletta (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
HD Tamas Lengyel (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
HD Roberto Antonio Richeze (Arg) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
HD David Francisco Delgado (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
HD Manuel Anton (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
HD Oscar Grau (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
DNS Gregory Obando Brenes (CRc) Burgos 2016 – Castilla y Leon
DNF Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic
DNF Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox
DNF Francesco Ginanni (Ita) Androni Giocattoli
DNF Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec
DNF Roberto Cesaro (Ita) Miche

Klasyfikacja generalna po 3 etapie:

1 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo 11:13:40
2 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:58
3 Przemysław Niemiec (Pol) Miche 0:01:12
4 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:01:27
5 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:46
6 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:55
7 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC 0:02:01
8 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli 0:02:07
9 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:02:16
10 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:02:34
11 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:02:47
12 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
13 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:02:52
14 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:03:08
15 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:03:27
16 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC 0:03:43
17 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere 0:03:45
18 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:03:59
19 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone 0:04:01
20 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere 0:04:42
21 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:06:00
22 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri 0:07:53
23 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 0:08:19
24 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:08:22
25 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:08:29
26 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:11:30
27 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:11:46
28 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere 0:12:23
29 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 0:12:36
30 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:15:01
31 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:15:06
32 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia 0:15:10
33 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:15:34
34 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche 0:16:14
35 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil 0:16:45
36 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo 0:16:59
37 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:17:08
38 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad 0:18:31
39 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:19:16
40 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:19:45
41 Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska 0:20:42
42 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC 0:20:47
43 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:22:03
44 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri 0:23:00
45 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere 0:23:22
46 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:23:52
47 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 0:23:59
48 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil 0:24:10
49 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
50 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:24:18
51 Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:24:33
52 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone 0:24:35
53 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
54 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska 0:24:41
55 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
56 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:24:52
57 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:24:57
58 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:25:39
59 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia 0:25:43
60 Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri 0:25:55
61 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:26:18
62 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:26:36
63 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:26:42
64 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:26:43
65 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad 0:26:53
66 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:27:45
67 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:29:26
68 Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC 0:29:43
69 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:29:46
70 Marko Kump (Slo) Adria Mobil 0:29:51
71 Uros Murn (Slo) Adria Mobil
72 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere 0:29:56
73 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:30:48
74 Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:31:05
75 Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:31:23
76 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:31:47
77 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil 0:32:21
78 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:32:28
79 Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil 0:32:29
80 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC 0:32:32
81 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:32:45
82 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:33:03
83 Michael Rasmussen (Den) Miche 0:33:30
84 Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:35:07
85 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:35:29
86 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo 0:35:43
87 Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 0:35:50
88 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
89 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:35:56
90 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author
91 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC 0:36:20
92 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:36:32
93 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo 0:37:36
94 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:37:42
95 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:38:07
96 Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:38:28
97 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox 0:38:54
98 Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:39:33
99 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox 0:41:17
100 Luigi Gitto (Ita) Miche 0:41:33
101 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil 0:43:31