Wyniki Coppi e Bartali z dnia 24.03.2010, San Lazzaro di Savena – Faenza, dystans 175,1 km

1 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 4:11:09
2 Fortunato Baliani (Ita) Miche
3 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia
4 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
5 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
6 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri
7 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:12
8 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
9 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini
10 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC
11 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli
12 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
13 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
14 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
15 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
16 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia
17 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
18 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC
19 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche
20 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
21 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
22 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
23 Gregory Obando Brenes (CRc) Burgos 2016 – Castilla y Leon
24 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:24
25 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere
26 Francesco Ginanni (Ita) Androni Giocattoli
27 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
28 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri
29 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
30 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic
31 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:00:26
32 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
33 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri
34 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri
35 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil 0:01:30
36 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:01:37
37 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
38 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
39 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere
40 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad 0:02:34
41 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
42 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia
43 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author
44 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
45 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:05:16
46 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere 0:05:52
47 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:08:54
48 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:08:55
49 Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec
50 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
51 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska
52 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
53 Pasquale Muto (Ita) Miche
54 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad
55 Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska
56 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
57 Davide Bonucelli (Ita) CDC – Cavaliere
58 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini
59 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
60 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
61 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
62 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad
63 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
64 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
65 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
66 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil
67 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
68 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
69 Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri
70 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:10:38
71 Rida Cador (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
72 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:12:35
73 Roberto Cesaro (Ita) Miche
74 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska
75 Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic
76 Roberto Antonio Richeze (Arg) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
77 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic
78 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
79 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author
80 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic
81 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author
82 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author
83 Petr Bencik (Cze) PSK Whirlpool – Author
84 Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
85 Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC
86 Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
87 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
88 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC
89 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC
90 Marko Kump (Slo) Adria Mobil
91 David Francisco Delgado (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
92 Uros Murn (Slo) Adria Mobil
93 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri
94 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone
95 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo 0:12:58
96 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:14:57
97 Paride Grillo (Ita) Carmiooro NGC
98 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil
99 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
100 Ruslan Ivanov (Mda) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
101 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
102 Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil
103 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
104 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
105 Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
106 Edoardo Girardi (Ita) Ceramica Flaminia
107 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
108 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic
109 Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini
110 Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox
111 Gianluca Coletta (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
112 Tamas Lengyel (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
113 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
114 Manuel Anton (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
115 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo
116 Michael Rasmussen (Den) Miche
117 Oscar Grau (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
118 Luigi Gitto (Ita) Miche
119 Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
120 Guillermo Rubens Bongiorno (Arg) Zheroquadro Radenska
121 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
122 Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone
123 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad
124 Serhy Hrechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad
125 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD – Neri
126 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad
127 André Schulze (Ger) PSK Whirlpool – Author
128 Martin Hebik (Cze) PSK Whirlpool – Author
129 Adriano Angeloni (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
130 Bernardo Riccio (Ita) CDC – Cavaliere
131 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
132 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox
133 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec
134 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere
135 Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
136 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia 0:15:11
137 Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia
DNS Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo
DNF Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli
DNF Konstantin Volik (Uzb) Amore & Vita – Conad

Klasyfikacja generalna po 2 etapie:

1 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo 6:26:02
2 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
3 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:00:08
4 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia
5 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:09
6 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
7 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:12
8 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri 0:00:13
9 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:15
10 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini
11 Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:21
12 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:24
13 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
14 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
15 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli 0:00:30
16 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:00:37
17 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:00:39
18 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri
19 Francesco Ginanni (Ita) Androni Giocattoli 0:00:42
20 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:00:44
21 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:00:48
22 Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere 0:00:58
23 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC 0:01:00
24 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC
25 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
26 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:01:04
27 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:01:10
28 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:12
29 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:01:16
30 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:01:18
31 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
32 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche 0:01:28
33 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:01:33
34 Gregory Obando Brenes (CRc) Burgos 2016 – Castilla y Leon
35 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:01:40
36 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil 0:01:59
37 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere 0:02:11
38 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere
39 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:02:29
40 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia 0:02:46
41 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:02:58
42 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad 0:03:45
43 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:03:55
44 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC 0:04:00
45 Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:05:04
46 Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere 0:06:35
47 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:08:52
48 Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri 0:09:08
49 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 0:09:13
50 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil 0:09:24
51 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
52 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
53 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:09:32
54 Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:09:47
55 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:09:49
56 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
57 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
58 Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
59 Davide Bonucelli (Ita) CDC – Cavaliere 0:09:53
60 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:09:54
61 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska 0:09:55
62 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
63 Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska
64 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
65 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:10:06
66 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
67 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad
68 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:10:11
69 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:11:32
70 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:12:30
71 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:12:32
72 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:12:39
73 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo 0:12:46
74 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri 0:12:48
75 Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 0:12:53
76 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
77 Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:12:59
78 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author
79 Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author
80 Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic
81 Marko Kump (Slo) Adria Mobil 0:13:04
82 Uros Murn (Slo) Adria Mobil
83 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere 0:13:09
84 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC 0:13:23
85 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone 0:13:29
86 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:13:35
87 Roberto Cesaro (Ita) Miche 0:13:51
88 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:14:01
89 Roberto Antonio Richeze (Arg) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:14:14
90 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo 0:14:39
91 Rida Cador (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:14:40
92 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:14:45
93 Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC 0:14:57
94 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:15:00
95 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
96 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:15:10
97 André Schulze (Ger) PSK Whirlpool – Author 0:15:21
98 Martin Hebik (Cze) PSK Whirlpool – Author
99 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia 0:15:23
100 Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:15:31
101 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:15:41
102 Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil 0:15:42
103 Edoardo Girardi (Ita) Ceramica Flaminia
104 Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia 0:15:45
105 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
106 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:15:49
107 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
108 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec
109 Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone 0:15:51
110 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox 0:15:57
111 Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox
112 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:15:58
113 Petr Bencik (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:16:06
114 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:16:15
115 Oscar Grau (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon 0:16:18
116 Manuel Anton (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
117 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD – Neri 0:16:19
118 David Francisco Delgado (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon
119 Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
120 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:16:28
121 Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:16:36
122 Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:16:37
123 Michael Rasmussen (Den) Miche 0:16:43
124 Serhy Hrechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:16:44
125 Bernardo Riccio (Ita) CDC – Cavaliere 0:16:46
126 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad 0:17:18
127 Paride Grillo (Ita) Carmiooro NGC 0:18:13
128 Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:18:20
129 Guillermo Rubens Bongiorno (Arg) Zheroquadro Radenska
130 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox
131 Luigi Gitto (Ita) Miche 0:18:36
132 Ruslan Ivanov (Mda) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe 0:18:59
133 Tamas Lengyel (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
134 Gianluca Coletta (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
135 Adriano Angeloni (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe
136 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere 0:20:04
137 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil 0:20:34