Wyniki 2 etapu Tirreno – Adriatico z dnia 11.03.2010, Montecatini Terme, dystans 165 km
1 | Tom Boonen (Bel) Quick Step | 4:14:13 | |
2 | Paul Martens (Ger) Rabobank | ||
3 | Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo | ||
4 | Robbie Mcewen (Aus) Team Katusha | ||
5 | Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d’Epargne | ||
6 | Francesco Ginanni (Ita) Androni Giocattoli | ||
7 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
8 | Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini | ||
9 | Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale | ||
10 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana | ||
11 | Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank | ||
12 | Allan Davis (Aus) Astana | ||
13 | Tyler Farrar (USA) Garmin – Transitions | ||
14 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
15 | Nikolai Trusov (Rus) Team Katusha | ||
16 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Garmin – Transitions | ||
17 | Linus Gerdemann (Ger) Team Milram | ||
18 | Assan Bazayev (Kaz) Astana | ||
19 | Michael Albasini (Swi) Team HTC – Columbia | ||
20 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
21 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo | ||
22 | Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team | ||
23 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
24 | Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
25 | Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
26 | Markus Fothen (Ger) Team Milram | ||
27 | Luca Paolini (Ita) Acqua & Sapone | ||
28 | Lorenzo Bernucci (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
29 | Vasil Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne | ||
30 | Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
31 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
32 | Enrico Gasparotto (Ita) Astana | ||
33 | Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana | ||
34 | Thor Hushovd (Nor) Cervelo Test Team | ||
35 | Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha | ||
36 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
37 | Dries Devenyns (Bel) Quick Step | ||
38 | Staf Scheirlinckx (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
39 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | ||
40 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | ||
41 | Roger Hammond (GBr) Cervelo Test Team | ||
42 | George Hincapie (USA) BMC Racing Team | ||
43 | Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
44 | Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
45 | Rene Mandri (Est) AG2R La Mondiale | ||
46 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
47 | Pierre Cazaux (Fra) Francaise Des Jeux | ||
48 | Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini | ||
49 | Thomas Löfkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team | ||
50 | Michael Rogers (Aus) Team HTC – Columbia | ||
51 | Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team | ||
52 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
53 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
54 | Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
55 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo | ||
56 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | ||
57 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d’Epargne | ||
58 | Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Professional Cycling Team | ||
59 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
60 | Robert Gesink (Ned) Rabobank | ||
61 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
62 | Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli | ||
63 | Fabian Wegmann (Ger) Team Milram | ||
64 | Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
65 | Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
66 | Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale | ||
67 | Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team | ||
68 | Marco Pinotti (Ita) Team HTC – Columbia | ||
69 | Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
70 | Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone | ||
71 | Christopher Sutton (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
72 | Yauheni Hutarovich (Blr) Francaise Des Jeux | ||
73 | Francesco Reda (Ita) Quick Step | ||
74 | Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli | ||
75 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | ||
76 | Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank | ||
77 | Kim Kirchen (Lux) Team Katusha | ||
78 | Andreas Klier (Ger) Cervelo Test Team | ||
79 | Christian Knees (Ger) Team Milram | ||
80 | Serguei Klimov (Rus) Team Katusha | ||
81 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | ||
82 | Michael Barry (Can) Sky Professional Cycling Team | ||
83 | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
84 | Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team | ||
85 | Brett Lancaster (Aus) Cervelo Test Team | ||
86 | Matteo Tosatto (Ita) Quick Step | ||
87 | Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team | ||
88 | Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team | ||
89 | Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
90 | Rigoberto Uran Uran (Col) Caisse d’Epargne | ||
91 | Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank | ||
92 | Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri | ||
93 | Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Caisse d’Epargne | ||
94 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | ||
95 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
96 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
97 | Maarten Wynants (Bel) Quick Step | ||
98 | Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri | ||
99 | Nick Nuyens (Bel) Rabobank | ||
100 | Yoann Offredo (Fra) Francaise Des Jeux | ||
101 | Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
102 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
103 | Frédéric Guesdon (Fra) Francaise Des Jeux | ||
104 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | ||
105 | Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha | ||
106 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | ||
107 | Jeremy Hunt (GBr) Cervelo Test Team | ||
108 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
109 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
110 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
111 | Benoit Vaugrenard (Fra) Francaise Des Jeux | ||
112 | Marzio Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne | ||
113 | Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank | ||
114 | Stijn Devolder (Bel) Quick Step | ||
115 | Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri | ||
116 | Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | ||
117 | Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank | ||
118 | Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team | ||
119 | Leonardo Scarselli (Ita) ISD – Neri | ||
120 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:29 | |
121 | Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:00:33 | |
122 | Manuel Quinziato (Ita) Liquigas-Doimo | 0:00:53 | |
123 | Stuart O’Grady (Aus) Team Saxo Bank | 0:01:32 | |
124 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:40 | |
125 | Peter Velits (Svk) Team HTC – Columbia | 0:02:24 | |
126 | Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha | 0:02:25 | |
127 | Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank | ||
128 | Valeriy Dmitriyev (Kaz) Astana | ||
129 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | ||
130 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo Test Team | ||
131 | Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale | ||
132 | Marco Velo (Ita) Quick Step | ||
133 | Arnaud Coyot (Fra) Caisse d’Epargne | ||
134 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | ||
135 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | ||
136 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank | ||
137 | Olivier Bonnaire (Fra) Francaise Des Jeux | ||
138 | Michiel Elijzen (Ned) Omega Pharma-Lotto | ||
139 | Anthony Roux (Fra) Francaise Des Jeux | ||
140 | Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank | ||
141 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
142 | Marco Bandiera (Ita) Team Katusha | ||
143 | Diego Caccia (Ita) ISD – Neri | ||
144 | Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
145 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | ||
146 | Matthew Wilson (Aus) Garmin – Transitions | ||
147 | Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step | ||
148 | Martin Reimer (Ger) Cervelo Test Team | 0:04:24 | |
149 | Domenik Klemme (Ger) Team Saxo Bank | ||
150 | Martijn Maaskant (Ned) Garmin – Transitions | 0:06:43 | |
151 | Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions | ||
152 | Gatis Smukulis (Lat) AG2R La Mondiale | ||
153 | Andrea Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
154 | Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:06:46 | |
155 | Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank | 0:08:37 | |
156 | Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia | ||
157 | Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions | ||
158 | Niki Terpstra (Ned) Team Milram | ||
159 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
160 | Kasper Klostergaard Larsen (Den) Team Saxo Bank | ||
161 | Leif Hoste (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
162 | Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Transitions | ||
163 | Bernhard Eisel (Aut) Team HTC – Columbia | 0:09:34 | |
164 | Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia | ||
165 | Mark Cavendish (GBr) Team HTC – Columbia | ||
166 | Ian Stannard (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
167 | Servais Knaven (Ned) Team Milram | ||
168 | Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank | ||
169 | Roy Sentjens (Ned) Team Milram | ||
170 | Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
171 | Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri | ||
172 | Aitor Hernandez Gutierrez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
173 | Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram | ||
174 | Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:09:38 |
Klasyfikacja generalna po 2 etapie:
1 | Linus Gerdemann (Ger) Team Milram | 7:50:18 | |
2 | Tom Boonen (Bel) Quick Step | ||
3 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:04 | |
4 | Paul Martens (Ger) Rabobank | ||
5 | Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
6 | Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank | 0:00:06 | |
7 | Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo | ||
8 | Fabian Wegmann (Ger) Team Milram | 0:00:08 | |
9 | Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team | 0:00:09 | |
10 | Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:10 | |
11 | Francesco Ginanni (Ita) Androni Giocattoli | ||
12 | Tyler Farrar (USA) Garmin – Transitions | ||
13 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
14 | Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale | ||
15 | Luca Paolini (Ita) Acqua & Sapone | ||
16 | Assan Bazayev (Kaz) Astana | ||
17 | Nikolai Trusov (Rus) Team Katusha | ||
18 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
19 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
20 | Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
21 | Thor Hushovd (Nor) Cervelo Test Team | ||
22 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | ||
23 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana | ||
24 | Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
25 | Markus Fothen (Ger) Team Milram | ||
26 | Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana | ||
27 | Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
28 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
29 | Michael Albasini (Swi) Team HTC – Columbia | ||
30 | Roger Hammond (GBr) Cervelo Test Team | ||
31 | Rene Mandri (Est) AG2R La Mondiale | ||
32 | Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli | ||
33 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo | ||
34 | Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
35 | Yauheni Hutarovich (Blr) Francaise Des Jeux | ||
36 | Thomas Löfkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team | ||
37 | Dries Devenyns (Bel) Quick Step | ||
38 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
39 | Lorenzo Bernucci (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
40 | Michael Rogers (Aus) Team HTC – Columbia | ||
41 | Enrico Gasparotto (Ita) Astana | ||
42 | Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini | ||
43 | Allan Davis (Aus) Astana | ||
44 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Garmin – Transitions | ||
45 | Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Professional Cycling Team | ||
46 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
47 | Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team | ||
48 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
49 | Staf Scheirlinckx (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
50 | Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini | ||
51 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | ||
52 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
53 | Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team | ||
54 | Robert Gesink (Ned) Rabobank | ||
55 | Kim Kirchen (Lux) Team Katusha | ||
56 | Christopher Sutton (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
57 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
58 | Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha | ||
59 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
60 | Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
61 | Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank | ||
62 | Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team | ||
63 | Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
64 | Michael Barry (Can) Sky Professional Cycling Team | ||
65 | Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team | ||
66 | Pierre Cazaux (Fra) Francaise Des Jeux | ||
67 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | ||
68 | Frédéric Guesdon (Fra) Francaise Des Jeux | ||
69 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo | ||
70 | Vasil Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne | ||
71 | Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
72 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | ||
73 | Marco Pinotti (Ita) Team HTC – Columbia | ||
74 | Christian Knees (Ger) Team Milram | ||
75 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
76 | Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
77 | Francesco Reda (Ita) Quick Step | ||
78 | Rigoberto Uran Uran (Col) Caisse d’Epargne | ||
79 | Brett Lancaster (Aus) Cervelo Test Team | ||
80 | Nick Nuyens (Bel) Rabobank | ||
81 | Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank | ||
82 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
83 | Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team | ||
84 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
85 | Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli | ||
86 | Serguei Klimov (Rus) Team Katusha | ||
87 | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
88 | Matteo Tosatto (Ita) Quick Step | ||
89 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
90 | Andreas Klier (Ger) Cervelo Test Team | ||
91 | Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
92 | Jeremy Hunt (GBr) Cervelo Test Team | ||
93 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
94 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
95 | Yoann Offredo (Fra) Francaise Des Jeux | ||
96 | Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team | ||
97 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
98 | Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri | ||
99 | Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank | ||
100 | Benoit Vaugrenard (Fra) Francaise Des Jeux | ||
101 | Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri | ||
102 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | ||
103 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:39 | |
104 | Manuel Quinziato (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:03 | |
105 | Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri | 0:01:08 | |
106 | Robbie Mcewen (Aus) Team Katusha | 0:01:11 | |
107 | Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
108 | Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone | ||
109 | Maarten Wynants (Bel) Quick Step | ||
110 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | ||
111 | Stijn Devolder (Bel) Quick Step | ||
112 | Leonardo Scarselli (Ita) ISD – Neri | ||
113 | Marzio Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne | 0:01:26 | |
114 | Stuart O’Grady (Aus) Team Saxo Bank | 0:01:42 | |
115 | Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:44 | |
116 | Peter Velits (Svk) Team HTC – Columbia | 0:02:34 | |
117 | Marco Bandiera (Ita) Team Katusha | 0:02:35 | |
118 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | ||
119 | Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank | ||
120 | Olivier Bonnaire (Fra) Francaise Des Jeux | ||
121 | Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale | ||
122 | Arnaud Coyot (Fra) Caisse d’Epargne | ||
123 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | ||
124 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
125 | Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
126 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:02:51 | |
127 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | 0:03:15 | |
128 | Marco Velo (Ita) Quick Step | 0:03:36 | |
129 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank | ||
130 | Valeriy Dmitriyev (Kaz) Astana | ||
131 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | ||
132 | Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank | ||
133 | Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step | 0:04:45 | |
134 | Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha | 0:05:07 | |
135 | George Hincapie (USA) BMC Racing Team | 0:05:09 | |
136 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | ||
137 | Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale | ||
138 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | ||
139 | Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Caisse d’Epargne | ||
140 | Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | ||
141 | Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank | ||
142 | Domenik Klemme (Ger) Team Saxo Bank | 0:05:35 | |
143 | Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:06:56 | |
144 | Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha | 0:07:30 | |
145 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo Test Team | 0:07:34 | |
146 | Michiel Elijzen (Ned) Omega Pharma-Lotto | ||
147 | Anthony Roux (Fra) Francaise Des Jeux | ||
148 | Matthew Wilson (Aus) Garmin – Transitions | ||
149 | Andrea Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:07:54 | |
150 | Martin Reimer (Ger) Cervelo Test Team | 0:08:24 | |
151 | Niki Terpstra (Ned) Team Milram | 0:08:47 | |
152 | Kasper Klostergaard Larsen (Den) Team Saxo Bank | ||
153 | Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions | 0:08:50 | |
154 | Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank | 0:09:40 | |
155 | Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank | 0:09:44 | |
156 | Aitor Hernandez Gutierrez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
157 | Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri | ||
158 | Leif Hoste (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:09:48 | |
159 | Ian Stannard (GBr) Sky Professional Cycling Team | 0:10:45 | |
160 | Servais Knaven (Ned) Team Milram | ||
161 | Roy Sentjens (Ned) Team Milram | ||
162 | Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions | 0:11:00 | |
163 | Gatis Smukulis (Lat) AG2R La Mondiale | 0:11:52 | |
164 | Martijn Maaskant (Ned) Garmin – Transitions | ||
165 | Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia | 0:13:46 | |
166 | Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Transitions | ||
167 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
168 | Bernhard Eisel (Aut) Team HTC – Columbia | 0:14:43 | |
169 | Mark Cavendish (GBr) Team HTC – Columbia | ||
170 | Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
171 | Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia | ||
172 | Diego Caccia (Ita) ISD – Neri | 0:17:25 | |
173 | Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:19:13 | |
174 | Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram | 0:24:38 |