Juan Jose Haedo (Saxo Bank) zwyciężył pierwszy w historii wyścig w Indiach, punktowany przez Międzynarodową Unię Kolarską – Mumbai Cyclothon (kat. 1.2.).

Juan Jose oraz jego brat Sebastian Haedo, a także Stuart O’Grady i Baden Cooke do Indii pojechali prosto z Tour of Oman, ale dla nagrody (50000 USD) warto było tę podróż odbyć.

Kolarze rywalizujący na ulicach Bombaju mieli do pokonania 36 okrążeń po 2,8 km. Najszybciej finiszował JJ Haedo, drugi był Dirk Muller (Team Nutrixxion Sparkasse), a trzeci Tobias Erler (Tabriz Petrochemical Cycling Team).

Wyniki Mumbai Cyclothon:

1 Juan Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank 2:15:14
2 Dirk Muller (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
3 Tobias Erler (Ger) Tabriz Petrochemical Cycling Team 0:00:37
4 Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank 0:00:45
5 Philipp Mamos (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
6 Jaan Kirsipuu (Est) CKT Tmit – Champion System
7 Stuart O’Grady (Aus) Team Saxo Bank 0:02:45
8 Leif Lampater (Ger) Mumbai Livestrong All Stars
9 Ahmad Haidar Anuawar (Mas) Marco Polo Cycling Team
10 Hossein Askari (IRI) Tabriz Petrochemical Cycling Team
11 Kim Lachmann (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
12 Grischa Janorschke (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
13 Bradeley Hall (Aus) Marco Polo Cycling Team
14 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Cycling Team
15 Michael Berling (Den) Glud & Marstrand – LRO Radgivning
16 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank
17 Mathias Gade Jakobsen (Den) Glud & Marstrand – LRO Radgivning
18 Vincent Ang (Sin) CCN Collosi
19 Mart Ojavee (Est) CKT Tmit – Champion System
20 Lars Pria (Rom) Team Brothers – Bikes
21 Andrey Mizurov (Kaz) Tabriz Petrochemical Cycling Team
22 Charlie D Avis (USA) Mumbai Livestrong All Stars
23 Roger Beuchat (Swi) CKT Tmit – Champion System
24 Khalid Bounida (Ned) Marco Polo Cycling Team
25 Nikolai Herz (Ger) Team Brothers – Bikes
26 Sea Keong Loh (Mas) Marco Polo Cycling Team
27 Scott Mcgrory (Aus) Mumbai Livestrong All Stars
28 Lex Nederlof (Ned) CCN Collosi
29 Jacob Nielsen (Den) Glud & Marstrand – LRO Radgivning
30 Chase A Pinkham (USA) Mumbai Livestrong All Stars
31 Jean Mitja Schluter (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse
32 Amandeep Singh (Ind) Indian National Team
33 Leon Van Bon (Ned) Marco Polo Cycling Team
34 Harpreet Singh (Ind) Indian National Team 0:03:05
35 Frank Ziemann (Ger) Team Brothers – Bikes
36 Komsan Karnbunchee (Tha) CCN Collosi
DNF Ricky Eno Jorgensen (Den) Glud & Marstrand – LRO Radgivning
DNF Mathias Frostholm Kristensen (Den) Glud & Marstrand – LRO Radgivning
DNF Serge Herz (Ger) CKT Tmit – Champion System
DNF Benjamin Stauder (Ger) CKT Tmit – Champion System
DNF Sabu Ganager (Ind) Indian National Team
DNF Bikram O Singh (Ind) Indian National Team
DNF Vinod Malik (Ind) Indian National Team
DNF Rajender Bishnoi (Ind) Indian National Team
DNF Dayalaram Jat (Ind) Indian National Team
DNF Sombir (Ind) Indian Development Team
DNF Atul Kumar (Ind) Indian Development Team
DNF Sandeep Kumar (Ind) Indian Development Team
DNF Rakesh Kumar (Ind) Indian Development Team
DNF C Rajesh (Ind) Indian Development Team
DNF Satbir Singh (Ind) Indian Development Team
DNF Bhura Ram (Ind) Indian Development Team
DNF Noshirvan Mistry (Ind) Mumbai Livestrong All Stars
DNF Daniel Carruthers (NZl) CCN Collosi