Mariusz WiteckiKolarz ekipy Mróz ActiveJet, Mariusz Witecki dołącza do kolarzy, którzy mają swoje strony internetowe. O Mariuszu poczytacie na www.mariuszwitecki.pl.

A tak na swojej stronie Mariusz Witecki pisze o przygotowaniach do sezonu:

Za nami już 10 dni nowego roku i jednocześnie miesiąc moich przygotowań do nowego sezonu. Już na samym początku przygotowań musiałem zmienić swoje nastawienie do nowego sezonu, ponieważ mentalnie nastawiałem się na ściganie wraz z naszą drużyną w gronie ekip pro kontynetalnych, do których ostatecznie niestety nie zostaliśmy zarejestrowani. Oczywiście nie wpłynęło to pozytywnie na moje morale, ale cóż zrobić trzeba było zmodyfikować plany przygotowań zakasać rękawy (nogawki) i do pracy.

Jak to o tej porze roku korzystam z sauny, biegam, ćwiczę na siłowni, pływam no i oczywiście jeżdżę na rowerze górskim, a że w tym roku zima dopisuje praktycznie jak na razie nie ma możliwości jazdy na szosie. Dobrze że nie jestem sam tylko ćwiczymy razem z Morajem bo czasami i na „góralu” jest ciężko w lesie bo zaspy teraz są takie że ledwo się jeździ, a we dwóch zawsze raźniej i można się razem po wkurzać na śnieg i zimę która niestety nie sprzyja kolarzom :)”

Źródło: www.mariuszwitecki.pl

Foto: naszosie.pl