Team Saxo BankTeam Saxo Bank jest kolejnym zespołem, który musi szukać nowego sponsora tytularnego po zakończeniu sezonu 2010. Bank zaprzestanie sponsorowania duńskiego zespołu do końca 2010 roku, gdy obecna umowa wygaśnie.

W komunikacie prasowym opublikowanym w piątek, dyrektor sportowy ekipy Duńczyk Bjarne Riis, ogłosił zakończenie współpracy z dotychczasowym sponsorem: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Saxo Bankiem i wiem, że pod koniec sezonu, będziemy spokojnie mogli patrzeć w przeszłość, w której odnieśliśmy kilka znakomitych wyników.”

Duńczyk rozpoczął już poszukiwania nowego sponsora tytularnego: „Jesteśmy jedną z najsilniejszych drużyn na świecie, w naszym składzie mamy najlepszych kolarzy, jesteśmy bardzo dobrze zorganizowani, dzięki czemu możemy sprostać temu wyzwaniu lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedział Riis.

Saxo Bank został sponsorem ekipy latem 2008 roku, by po odejściu firmy CSC w sezonie 2009 zostać głównym sponsorem duńskiej drużyny.

Przypomnijmy że od tego sezonu w ekipie zagościł Polak – Jarosław Marycz.

Poprzedni artykułPedro Horrillo zakończył karierę
Następny artykułZaprezentowano Rabobank , Menchov nie pojedzie w Giro d’Italia 2010
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments