Paolo BettiniPolicja z Cecina, która była wspomagana przez specjalny wydział do spraw oszustw podatkowych z Pizy, zakończyła dochodzenie w sprawie oszustw włoskiego kolarza w zeszłym tygodniu. Podobno 35-letni Bettini, choć był zameldowany w Monte Carlo, to tak naprawdę mieszkał w Riparbella w prowincji Piza.

Włoski urząd skarbowy przyglądał się Paolo Bettiniemu już od ponad roku. Popularny „Świerszcz” podejrzany jest o oszustwo podatkowe na kwotę 11 mln euro.

Potwierdzam, że od roku toczy się w tej sprawie śledztwo. Jestem gotowy, aby spotkać się ze śledczymi i wyjaśnić całą tę sprawę”- powiedział były zawodnik teamu Quick Step gazecie „La Gazzetta dello Sport”.

Złoty medalista Igrzysk Olimpijskich z Aten, znany jest nie tylko ze swoich znakomitych występów na szosach całego świata, ale też znakomicie odnajduje się w roli człowieka biznesu, chętnie bierze udział w licznych kampaniach reklamowych jaki i posiada udziały w wielu firmach. Jest również właścicielem nieruchomość we włoskiej miejscowości Riparbella.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments