CCC PolsatAwans kolarzy CCC Polsat Polkowice do wyższej kategorii zespołów zawodowych to wynik wzmożonej pracy oraz sukcesy na które od wielu miesięcy pracowała cała ekipa – kierownictwo ekipy, zawodnicy oraz wszystkie osoby z obsługi. Ale nie było by sukcesów ekipy, gdyby nie wysiłek, (przede wszystkim finansowy) sponsorów, którzy „postawili” na kolarzy, ufając, że zainwestowane pieniądze przełożą się na wynik sportowy przynosząc satysfakcję i zadowolenie.

Pokładanych nadziei ekipa CCC Polsat Polkowice nie zawiodła. W ostatnich dwóch latach odniosła wiele ważnych i spektakularnych sukcesów zarówno w kraju a także za granicą. Dominowała w rywalizacji kolarskiej Pro Ligi Arkus&Romet wygrywając wiele wyścigów wchodzących w skład tego cyklu, a przede wszystkim zdobyła tytuł Mistrza Polski 2009 wywalczony przez Krzysztofa Jeżowskiego w Dolsku.

Zarząd Klubu, dyrektor sportowy ekipy, zawodnicy oraz wszystkie osoby pracujące w obsłudze ekipy składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom ekipy, partnerom, sponsorom pomocniczym i medycznym a w szczególności sponsorom tytularnym: firmie CCC, telewizji Polsat oraz gminie Polkowice.

Panu Dariuszowi Miłkowi, Prezesowi NG2 S.A, właścicielowi sieci sklepów CCC, za to, że od dziesięciu już lat wspiera rozwój kolarstwa w Polsce, a ekipa której jest twórcą i sponsorem w tym czasie święciła wiele sukcesów przysparzając wszystkim wielu satysfakcji i sportowych emocji.

Od wielu lat współsponsorem ekipy jest telewizja Polsat. Na ręce Pana Prezesa Zygmunta Solorza składamy serdeczne podziękowanie za obecność kamer telewizyjnych tam gdzie działy się ważne kolarskie wydarzenia i święciliśmy swoje sukcesy. Za realizowane i pokazywane na antenach Polsatu reportaże z wyścigów kolarskich które w znaczący sposób popularyzują tę dyscyplinę sportu.
Trzecim, ważnym sponsorem ekipy jest od dwóch lat gmina Polkowice. To dzięki zaangażowaniu Burmistrza Gminy Pana Wiesława Wabika, ekipa „pomarańczowych”  której baza jest właśnie w Polkowicach kontynuuje tradycje kolarskie które w tym mieście były od dawna.

Dziękujemy wszystkim partnerom naszej grupy a w szczególności firmie MERIDA i jej Prezesowi Waldemarowi Chrapkowi.   Od dwóch lat kolarze nasze ekipy ścigają się na najwyższej klasie szosowych rowerach wyścigowych, a od tego roku wyposażeni zostali również w rowery górskie należące do światowej elity w tym segmencie rynku. Dzięki współpracy z MERIDĄ grupa została doposażona przez firmę CONTROLTECH w specjalistyczne rowery do jazdy na czas oraz komponenty wyposażenia czyli kierownice, wsporniki, sztyce podsiodełkowe. Dodatkowym owocem tej współpracy jest ogumienie firmy MAXXIS, na którym ścigają się kolarze.
Specjalne podziękowania kierujemy na ręce Pana Eugeniusza Zielenkiewicza, właściciela Hotelu „LAS” w Piechowicach gdzie od kilku sezonów kolarze naszej ekipy prowadzą przygotowania do startów na zgrupowaniach kondycyjno-szkoleniowych. Dziękujemy za gościnne przyjęcia, wspaniałą atmosferę podczas pobytów a także doskonałe warunki na prowadzenie treningów i odnowy biologicznej.

Podziękowania kierujemy również dla f-my UVEX która wyposażyła kolarzy w najwyższej klasy kaski oraz okulary a firma Medical Magnus dostarczyła grupie różnego rodzaju odżywki, batony energetyczne itp.

O sukcesach ekipy informowali sponsorzy medialni, wśród których szczególne podziękowanie kierujemy dla firmy Półkowski która zajmuje się obsługą strony internetowej. Dziękujemy  także portalom internetowym: kolarski.pl, s24.pl, pro-cycling.org, rowery.org i naszosie.pl oraz redakcji Słowa Sportowego za ich rzetelne i wyczerpujące informowanie sympatyków kolarstwa o wydarzeniach oraz sukcesach ekipy CCC Polsat Polkowice.

Bardzo serdeczne podziękowania kierujemy dla Telewizji Wrocław która przeprowadziła transmisje live z wyścigów kolarskich na Dolnym Śląsku a w szczególności za profesjonalny materiał z Polkowic i Lubina podczas wyścigów Cryterium Cuprum Cup.

Źródło: www.ccckol.polkowice.pl

Foto: naszosie.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments