Wyniki Górskich Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym, Walim-Grządki-Sierpnica-Rzeczka-Osówka, 29-30.08.2009
Kategoria elita:
1 13 POL19800411 NIEMIEC Przemysław MICHE-SILVER CROSS SELLE ITA 3 3 48 2 1 POL19670116 ROMANIK Radosław DHL AUTHOR 3 5 31 0 1 43 3 85 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek DHL AUTHOR 3 5 37 0 1 49 4 60 POL19860427 BATEK Dariusz MTB-SILESIA RYBNIK 3 12 20 0 8 32 5 23 POL19740801 GALIŃSKI Marek JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 3 13 20 0 9 32 6 15 POL19800509 OLEJNIK Michał KS ROMET RENEX BYDGOSZCZ 3 21 23 0 17 35 7 73 POL19770918 KOHUT Sławomir WELTOUR ŁAZY 3 21 25 0 17 37 8 32 POL19850914 DOROŻAŁA Aleksander VITESSE BERGAMONT BIKEWORLD. 3 27 13 0 23 25 9 113 POL19830809 KOLENDO Bartosz AZS AWF KATOWICE -1 10 8 POL19840816 ZIEMIANIN Damian UKS SOKÓŁ KĘTY -1 11 92 POL19840503 ZIELIŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE -1 12 64 POL19860326 ALCHIMOWICZ Rafał ŻKS UNIA KTM RACING TEAM ZŁO -1 13 69 POL19810318 GAJ Andrzej UKS ZIEMIA BĘDZIŃSKA -1 14 71 POL19850914 JASIŃSKI Marcin LUKK POTORSCY-TSB BARCZEWO -1 7 POL19850821 GNOJEK Michał UKS SOKÓŁ KĘTY Aban 49 POL19790714 MŁODYNIA Łukasz WLUKK BRZEG NYSA Aban 50 POL19830712 SUŁEK Piotr BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA Aban 51 POL19790417 JAMRO Paweł BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA Aban 61 POL19801114 CEBULA Szymon MTB-SILESIA RYBNIK Aban 65 POL19810124 PATRZYKOWSKI Dominik TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA Aban 74 POL19750731 CZOPEK Piotr WELTOUR ŁAZY Aban 78 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz DHL AUTHOR Aban 79 POL19750708 RADOSZ Robert DHL AUTHOR Aban 80 POL19810628 RUDNICKI Dariusz DHL AUTHOR Aban 81 POL19840729 WALCZAK Damian DHL AUTHOR Aban 82 POL19860209 KRYSMAN Piotr DHL AUTHOR Aban 83 POL19850718 KOMAR Mateusz DHL AUTHOR Aban 84 POL19830218 DETKO Artur DHL AUTHOR Aban 86 POL19830527 HALEJAK Wojciech DHL AUTHOR Aban 90 POL19820510 BODNAR Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE Aban 91 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE Aban 93 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA FELT Aban 94 POL19841220 SZNITKO Adam LEGIA FELT Aban 95 POL19790609 CICHOSZ Marek LEGIA FELT Aban 107 POL19860201 STRZEDUŁA Łukasz MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG Aban 114 POL19831217 KRYŚ Hubert GILETTE FUSIOM UVN Aban 66 POL19860503 KACZMARSKI Wojciech TEAM UTENSILNORD AKTIO N.Wy
Kategoria junior:
1 21 POL19870709 BRZÓZKA Adrian JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 3 12 31
2 88 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 3 13 4 0 0 33
3 27 POL19900224 OWSIAN Łukasz TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 3 13 8 0 0 37
4 44 POL19900226 MROŻEK Marcin TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 3 19 40 0 7 9
5 24 POL19890119 DOMROWSKI Maciej DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 3 21 20 0 8 49
6 18 POL19880513 PODLASKI Michał KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 3 22 17 0 9 46
7 430 POL19890226 SYROJĆ Radosław LEGIA FELT 3 22 27 0 9 56
8 52 POL19900405 OSIECKI Łukasz PASSAU TEAM KRONAWITTER TRAS 3 23 37 0 11 6
9 102 POL19880413 KOGUT Arkadiusz MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIE 3 23 44 0 11 13
10 29 POL19890527 KIRPSZA Piotr TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 3 23 57 0 11 26
11 104 POL19880115 OSOWSKI Mateusz MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIE 3 25 10 0 12 39
12 28 POL19891210 ADAMKIEWICZ Adam TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 3 26 17 0 13 46
13 30 POL19900325 GAWROŃSKI Piotr TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 3 29 20 0 16 49
14 43 POL19900325 HANDZLIK Wojciech TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 3 29 30 0 16 59
15 54 POL19880120 TECŁAW Radosław KS CORRATEC TEAM 3 30 1 0 17 30
16 38 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 3 30 55 0 18 24
17 109 POL19881125 KOŁOWSKI Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI -1
18 34 POL19901014 DOBKA Damian KELLYS GKS CARTUSIA -1
19 55 POL19900510 NOGA Piotr TEAM UTENSILNORD AKTIO -1
20 31 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T -1
21 14 POL19890221 SZAWŁOSKI Mateusz LUKS OLIMPIJCZYK-PAGED MORĄG -1
22 9 POL19871218 KUSIDŁO Mariusz UKS SOKÓŁ KĘTY -1
23 89 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE -1
24 39 POL19870127 BUCZEK Michał TC CHROBRY FELT GŁOGÓW -1
25 20 POL19890520 TYPEK Piotr KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY -1
26 16 POL19890714 GACKOWSKI Dawid MKS EMDEK BUDOPOL BYDGOSZCZ -1
27 112 POL19871220 WOJDAL Marcin WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI -1
2 POL19870223 ŁAZARUK Jarosław ALFA WIL ŻARY MTB TEAM Aban
3 POL19900323 PIHULAK Łukasz ALFA WIL ŻARY MTB TEAM Aban
4 POL19900531 MILEWSKI Łukasz UKS WYGODA BIAŁYSTOK Aban
5 POL19890223 ZADYKOWICZ Radosław ALKS STAL OCETIX EKOBUD GRUD Aban
6 POL19890629 BRYLOWSKI Paweł ALKS STAL OCETIX EKOBUD GRUD Aban
10 POL19870822 WIDZYK Bartłomiej UKS SOKÓŁ KĘTY Aban
11 POL19870127 BIEL Szymon UKS SOKÓŁ KĘTY Aban
12 POL19890923 CHAŁUPKA Adrian UKS SOKÓŁ KĘTY Aban
17 POL19890331 SZTOBRYN Piotr KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Aban
19 POL19890422 SKARŻYŃSKI Wojciech KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Aban
22 POL19890316 OSICKI Kornel JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM Aban
25 POL19900602 KWIATKOWSKI Michał TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T Aban
26 POL19870506 KWIATKOWSKI Radosław TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T Aban
33 POL19900917 GRADEK Kamil KELLYS GKS CARTUSIA Aban
35 POL19891022 CZAJKOWSKI Mateusz KELLYS GKS CARTUSIA Aban
36 POL19900225 CZETYRKO Grzegorz KELLYS GKS CARTUSIA Aban
37 POL19900324 MALECKI Sebastian KELLYS GKS CARTUSIA Aban
40 POL19890802 PIŃCZUK Damian TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
41 POL19891101 MIELA Damian TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
42 POL19900719 BULIK Mieszko TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
46 POL19880121 KRĘŻAŁEK Bartłomiej TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
47 POL19900603 PLUCIŃSKI Leszek WLUKK BRZEG NYSA Aban
48 POL19900107 MIGDOŁ Kamil WLUKK BRZEG NYSA Aban
53 POL19880404 MACIEJEWSKI Krzysztof KS CORRATEC TEAM Aban
56 POL19900220 WOJCZAL Paweł TEAM UTENSILNORD AKTIO Aban
57 POL19891126 GRABAREK Grzegorz TEAM UTENSILNORD AKTIO Aban
58 POL19880626 GRABAREK Paweł TEAM UTENSILNORD AKTIO Aban
59 POL19881107 DROZDEK Rafał PELETON NOWA SÓL Aban
62 POL19880711 BARTKOWIAK Paweł MTB-SILESIA RYBNIK Aban
63 POL19891011 DYGACZ Tomasz MTB-SILESIA RYBNIK Aban
68 POL19900711 CHMIELEWSKI Krzysztof LUKS FENIKS CZERNICA Aban
70 POL19870702 SURMACZ Sebastian UKS ZIEMIA BĘDZIŃSKA Aban
72 POL19880617 TECŁAW Arkadiusz AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Aban
75 POL19880625 GRUBKA Bartosz WELTOUR ŁAZY Aban
76 POL19890702 PATYŃSKI Dawid WELTOUR ŁAZY Aban
77 POL19900202 WEREMCZUK Maciej WELTOUR ŁAZY Aban
87 POL19890329 KIEBLESZ Piotr MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ. Aban
96 POL19870322 KRUPIŃSKI Tomasz LEGIA FELT Aban
97 POL19880708 PAŚKO Dawid LEGIA FELT Aban
98 POL19900621 WOŻNICKI Mariusz LEGIA FELT Aban
99 POL19870422 KASZUBA Marcin MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG Aban
100 POL19870115 SZCZECHLA Grzegorz MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG Aban
101 POL19901129 CHMURZEWSKI Mateusz MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG Aban
103 POL19890222 HERZOG Martin. MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG Aban
105 POL19901223 MUSZALAK Tomasz MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG Aban
106 POL19900805 KLIMCZYK Dawid MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG Aban
108 POL19900101 TOMKIEWICZ Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Aban
110 POL19901103 SKARŻYŃSKI Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Aban
111 POL19891130 LESIŃSKI Marcin WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Aban
115 POL19900719 ŁYSAK Bartosz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B Aban
429 POL19870308 PARMA Krzysztof AZS KUL LUBLIN Aban
45 POL19901018 PIECHNIK Dawid TC CHROBRY FELT GŁOGÓW N.Wy
Kategoria Junior:
1 395 POL19910302 PIASKOWY Emanuel KCP GÓRSKIE ORŁY NOWY TARG 2 26 17 2 315 POL19920616 KUDELSKI Tomasz ALKS STAL SIÓDEMKA KOŁOBRZEG 2 26 20 0 0 3 3 364 POL19921002 KOSIOR Michał LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 2 26 36 0 0 19 4 370 POL19911207 WIŚNIOWSKI Łukasz TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 2 27 28 0 1 11 5 390 POL19920408 KULAS Marek WKS FLOTA GDYNIA 2 27 34 0 1 17 6 350 POL19910113 GAŁCZYŃSKI Szymon DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 2 28 1 0 1 44 7 351 POL19910525 TOMASZEWSKI Konrad DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 2 28 6 0 1 49 8 336 POL19920116 WARCHOŁ Bartosz LKS BASZTA GOLCZEWO 2 28 9 0 1 52 9 302 POL19910326 FORNALSKI Damian UKS JEDYNKA JAWOR 2 28 12 0 1 55 10 301 POL19920215 GŁUSZAK Dariusz FM AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA 2 28 48 0 2 31 11 310 POL19910320 SZRAMKA Damian LUKS ART-PRINT OLSZTYN 2 28 54 0 2 37 12 372 POL19910620 RYNKOWSKI Rafał TKK PACIFIC SMS TORUŃ 2 30 38 0 4 21 13 327 POL19910716 DUDZIAK Adam KKS GOSTYŃ 2 30 41 0 4 24 14 387 POL19911202 TOMASIAK Konrad LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 2 30 50 0 4 33 15 407 POL19910327 MIGDAŁ Wojciech WLKS KRAKUS BBC CZAJA 2 32 50 0 6 33 16 356 POL19910913 MAJDANIK Mateusz WLUKK BRZEG NYSA 2 32 51 0 6 34 17 346 POL19920918 KISTER Paweł KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 2 32 54 0 6 37 18 411 POL19920312 FOLTYN Jakub LK UKS PSZCZYNA 2 32 57 0 6 40 19 420 POL19910505 KACZAŁA Adrian GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 2 33 0 0 6 43 20 418 POL19920706 KORDUS Adam GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 2 33 3 0 6 46 21 403 POL19910110 GÓRNIAK Michał LKS TRASA ZIELONA GÓRA 2 33 6 0 6 49 22 386 POL19920120 STANOWICZ Maciej LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 2 33 9 0 6 52 23 332 POL19910809 MARCINIAK Adrian KTK KALISZ 2 33 12 0 6 55 24 320 POL19910929 HAJDA Grzegorz UKS SOKÓŁ KĘTY 2 33 19 0 7 2 25 408 POL19920411 ŚLIWA Adrian WLKS KRAKUS BBC CZAJA 2 33 45 0 7 28 26 406 POL19910803 ZIEMIANEK Marcin WLKS KRAKUS BBC CZAJA 2 33 57 0 7 40 27 430 POL19911216 SĄDEL Michał LUKS DOBRA JARECKI TEAM 2 34 4 0 7 47 28 344 POL19920130 HABA Grzegorz KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 2 34 6 0 7 49 29 374 POL19920505 JASIŃSKI Łukasz TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 2 34 12 0 7 55 30 415 POL19921115 STRZEDUŁA Szymon CYKLO KLUB ZIEMIA RACIBORSKA 2 34 45 0 8 28 31 333 POL19910911 TOMCZAK Damian KTK KALISZ 2 34 57 0 8 40 32 311 POL19920213 JANKOWSKI Mateusz. LUKS ART-PRINT OLSZTYN 2 35 0 0 8 43 33 375 POL19910926 SOBIERAJ Przemysław TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 2 35 2 0 8 45 34 367 POL19920322 WIEWIÓRA Krzysztof LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2 35 25 0 9 8 35 373 POL19920222 SACZUK Marcin TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 2 35 44 0 9 27 36 360 POL19920212 KADRZYŃSKI Michał ELEKTRO-BUD BOGO SZCZECIN 2 35 44 0 9 27 37 334 POL19921006 PAWLACZYK Andrzej KTK KALISZ 2 35 44 0 9 27 38 389 POL19920930 CZERKIES Michał WKS FLOTA GDYNIA 2 35 44 0 9 27 39 409 POL19920228 KOTYLA Damian ULKS PAJĘCZNO 2 35 44 0 9 27 40 352 POL19910426 PSZCZOLARSKI Wojciech WLUKK BRZEG NYSA 2 35 44 0 9 27 41 359 POL19910827 GODRAS Szymon ELEKTRO-BUD BOGO SZCZECIN 2 36 29 0 10 12 42 325 POL19920103 SKRZESZEWSKI Paweł LUKK POTORCSY-TSB BARCZEWO 2 36 34 0 10 17 43 338 POL19920121 KUBIAK Marcin LKS BASZTA GOLCZEWO SMS ŚWID 2 36 36 0 10 19 44 385 POL19910322 PODRAZA Krzysztof BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA 2 37 0 0 10 43 45 417 POL19910315 DOLATA Michał GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 2 37 36 0 11 19 46 380 POL19910807 JATCZAK Patryk TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 2 37 43 0 11 26 47 328 POL19920116 BIDERMAN Mateusz KKS GOSTYŃ 2 37 50 0 11 33 48 399 POL19910705 KWIATEK Wojciech KK LEGIA 1928 2 38 0 0 11 43 49 318 POL19920209 SOWA Paweł. KS AGROS ZAMOŚĆ 2 38 5 0 11 48 50 342 POL19911217 PIWOWARCZYK Piotr KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2 38 23 0 12 6 51 309 POL19921018 LELEK Patryk ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE 2 38 24 0 12 7 52 377 POL19910622 BARTKIEWICZ Dorian TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 2 39 28 0 13 11 53 412 POL19920304 ZOK Paweł LK UKS PSZCZYNA 2 39 40 0 13 23 54 424 POL19920825 MICHALSKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 39 50 0 13 33 55 421 POL19921120 KURZAWSKI Piotr ZDUŃSKOWOLSKIE TOW.CYKLISTÓW 2 39 55 0 13 38 56 384 POL19911229 KURCZAB Piotr BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA 2 40 2 0 13 45 57 381 POL19910315 JAMKA Tomasz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 2 40 10 0 13 53 58 383 POL19920312 POSKART Damian TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 2 40 23 0 14 6 59 340 POL19920417 OBORSKI Dominik LKS BASZTA GOLCZEWO SMS ŚWID 2 40 27 0 14 10 60 414 POL19910817 ZAGÓRNY Dominik LK UKS PSZCZYNA 2 41 9 0 14 52 61 376 POL19910121 GOŁAŚ Marcin TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 2 42 22 0 16 5 62 371 POL19920325 NOWATKOWSKI Dawid TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 2 42 22 0 16 5 63 393 POL19921207 MŁYŃSKI Sebastian MLKS BASZTA BYTÓW 2 42 36 0 16 19 64 323 POL19911018 PALETA Daniel UKS SOKÓŁ KĘTY 2 42 36 0 16 19 65 329 POL19910824 BŁASZCZYK Konrad KS STOMIL POZNAŃ 2 42 43 0 16 26 66 362 POL19910925 DURAJ Dorian ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ 2 42 45 0 16 28 67 388 POL19920725 MĄCZKA Mateusz WKS FLOTA GDYNIA 2 42 50 0 16 33 68 427 POL19920819 TOMKIEWICZ Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 43 26 0 17 9 69 347 POL19910413 WASYLÓW Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 2 44 7 0 17 50 70 335 POL19920715 NOWAK Mateusz KTK KALISZ 2 44 7 0 17 50 71 345 POL19920413 MAREK Przemysław KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 2 44 18 0 18 1 72 337 POL19910524 WDOWIAK Paweł LKS BASZTA GOLCZEWO SMS ŚWID 2 44 32 0 18 15 73 410 POL19910321 RANDAK Adam ULKS PAJĘCZNO 2 44 40 0 18 23 74 422 POL19920719 NOWACKI Łukasz MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIE 2 44 55 0 18 38 75 326 POL19920330 RACHWALIK Kamil MRĄGOWSKIE ST.ROWEROWE 2 45 49 0 19 32 76 314 POL19910321 KIRPSZA Jacek KS SOKÓŁ SOKÓŁKA 2 46 21 0 20 4 77 426 POL19921222 GRODOWSKI Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 46 28 0 20 11 78 433 POL19910701 ZIELIŃSKI Dawid LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 2 46 52 0 20 35 79 419 POL19921118 OLEJNICZAK Konrad GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 2 46 57 0 20 40 80 358 POL19910815 PIOTROWICZ Paweł KS ELEKTRO-BUD-BOGO SZCZECIN 2 47 12 0 20 55 81 313 POL19920803 SUSZKO Rafał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 2 47 32 0 21 15 82 349 POL19920405 ZYGAROWICZ Jerzy MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 2 48 33 0 22 16 83 321 POL19920912 KAWA Konrad UKS SOKÓŁ KĘTY 2 48 59 0 22 42 84 316 POL19920315 JANIKOWSKI Adam WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 2 49 28 0 23 11 85 304 POL19921212 SZYMAŃSKI Mateusz LKK START TOMASZÓW MAZ. 2 49 49 0 23 32 86 305 POL19921124 SZULC Damian LKK START TOMASZÓW MAZ. 2 49 49 0 23 32 87 405 POL19910621 KOZIOŁ Kamil WLKS KRAKUS BBC CZAJA 2 49 49 0 23 32 88 429 POL19911012 BRZEZIŃSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 50 22 0 24 5 89 317 POL19910131 MIKLER Szymon MLUKS VICTORIA JAROCIN 2 50 34 0 24 17 90 306 POL19920327 PIKOS Mateusz LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR 2 52 25 0 26 8 91 312 POL19920911 JEZUIT Mateusz LUKS ART-PRINT OLSZTYN 2 53 35 0 27 18 92 428 POL19910506 BRZESZKIEWICZ Janusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 53 40 0 27 23 93 319 POL19920808 KRASOWSKI Kamil KS AGROS ZAMOŚĆ 2 53 46 0 27 29 94 366 POL19920308 WŁODARCZYK Mateusz MLKS WIELUŃ 2 55 58 0 29 41 95 324 POL19920104 POLNIAK Igor UKS SOKÓŁ KĘTY 2 56 20 0 30 3 96 341 POL19921108 DROBISZ Seweryn KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2 57 13 0 30 56 97 432 POL19910713 MARTYNÓW Kamil LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 2 58 8 0 31 51 98 391 POL19920407 PETKA Arkadiusz MLKS BASZTA BYTÓW 2 58 17 0 32 0 99 425 POL19910816 PRZETAKIEWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 58 25 0 32 8 100 392 POL19920427 MAŃSKI Artur MLKS BASZTA BYTÓW 2 58 40 0 32 23 101 368 POL19921203 SERAFIN Mariusz LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2 59 10 0 32 53 102 331 POL19910408 NOWACKI Arkadiusz KS STOMIL POZNAŃ 3 3 50 0 37 33 103 416 POL19920827 MICHNA Krzysztof CYKLO KLUB ZIEMIA RACIBORSKA 3 3 50 0 37 33 104 303 POL19920813 GRUDZIŃSKI Dawid UKS JEDYNKA JAWOR -1 105 397 POL19920510 MIRGOS Kamil ULKS JÓZEFINA -1 106 348 POL19920508 RODZIEWICZ Rafał MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI -1 107 355 POL19920229 PLUCIŃSKI Adam WLUKK BRZEG NYSA -1 108 357 POL19920130 STAWIŃSKI Łukasz WLUKK BRZEG NYSA -1 109 378 POL19920209 TOMASZEWSKI Karol LUKS TRÓJKA PIASECZNO -1 308 POL19920625 WACH Piotr ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE Aban 330 POL19910728 MIKOŁAJCZYK Bartosz KS STOMIL POZNAŃ Aban 339 POL19910107 KOŁBA Marcin LKS BASZTA GOLCZEWO SMS ŚWID Aban 343 POL19910808 WRĘGA Wojciech KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Aban 353 POL19911007 FRANCZAK Paweł WLUKK BRZEG NYSA Aban 354 POL19911024 BARTKIEWICZ Andrzej WLUKK BRZEG NYSA Aban 361 POL19920612 BYCZKOWSKI Mateusz ELEKTRO-BUD BOGO SZCZECIN Aban 363 POL19911008 CZERNIAWSKI Mateusz UKS PODWILK Aban 365 POL19920604 MAKUCH Tomasz LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT Aban 369 POL19920920 STEFAŃSKI Maciej LUKS TRÓJKA PIASECZNO Aban 379 POL19921130 CHUDZIK Andrzej LUKS TRÓJKA PIASECZNO Aban 396 POL19920612 DEDERKO Mateusz TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA Aban 398 POL19920421 SUŁECKI Andrzej KK LEGIA 1928 Aban 401 POL19911027 HERBA Wojciech LKS TRASA ZIELONA GÓRA Aban 402 POL19920703 GÓRNIAK Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Aban 413 POL19910823 BURAKOWSKI Adrian LK UKS PSZCZYNA Aban 431 POL19910802 PAKUŁA Mateusz MTB-SILESIA RYBNIK Aban 307 POL19921121 POHL Krystian LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR N.Wy 322 POL19920422 MENDYGRAŁ Kornel UKS SOKÓŁ KĘTY N.Wy 382 POL19910927 ŚLEDZIKOWSKI Daniel TC CHROBRY FELT GŁOGÓW N.Wy 394 POL19920515 MAŁECKI Dawid MLKS BASZTA BYTÓW N.Wy 404 POL19910805 KRAUSE Patryk LKS TRASA ZIELONA GÓRA N.Wy 423 POL19920420 PILIS Bartosz MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG N.Wy
Kategoria junior młodszy:
1 66 POL19930825 WAWAK Bartłomiej JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 2 7 54 2 16 POL19930325 TREPKOWSKI Mateusz ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 2 9 11 0 1 17 3 92 POL19930224 MAJOREK Adam LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 2 9 11 0 1 17 4 33 POL19940105 REKITA Szymon LKK STYROPOL BISKUPIEC 2 9 16 0 1 22 5 78 POL19930220 ŻABIŃSKI Arkadiusz GOODMAN ZATOR 2 9 58 0 2 4 6 58 POL19930901 PACAN Patryk KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2 10 20 0 2 26 7 128 POL19930404 SAMOL Paweł GRUPA KOLARSKA GLIWICE 2 10 32 0 2 38 8 72 POL19940209 FOREMSKI Radosław TKK PACIFIC SMS TORUŃ 2 11 5 0 3 11 9 1 POL19930412 KULPA Tomasz LKS GRODZISZCZANKA GRODZISKO 2 11 8 0 3 14 10 26 POL19940630 KOZAK Piotr ZKS ELPIS LUBLIN 2 11 11 0 3 17 11 118 POL19930212 ZAJĄC Bartosz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 2 11 20 0 3 26 12 119 POL19930221 LASOTA Damian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 2 11 52 0 3 58 13 53 POL19930108 FRANCZAK Wojciech LKS BASZTA GOLCZEWO 2 12 57 0 5 3 14 65 POL19930624 DUBIENIECKI Mateusz MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 2 13 20 0 5 26 15 120 POL19941203 PYTKA Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 2 13 28 0 5 34 16 28 POL19940113 ŻUROMSKI Marek UKS ZAWOJAK ZAWOJA 2 13 58 0 6 4 17 37 POL19940131 MARCINKOWSKI Łukasz KKS GOSTYŃ 2 14 29 0 6 35 18 111 POL19940201 SZYNIEC Wojciech LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 2 14 34 0 6 40 19 121 POL19930101 GROBELNY Przemysław LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 2 14 34 0 6 40 20 27 POL19930331 GRABARZ Łukasz KS AGROS ZAMOŚĆ 2 14 41 0 6 47 21 36 POL19930212 SWOJAK Łukasz KKS GOSTYŃ 2 14 46 0 6 52 22 75 POL19930910 OWSIAN Arkadiusz TKK PACIFIC SMS TORUŃ 2 14 48 0 6 54 23 83 POL19930928 MATUSZCZYK Adam LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 2 14 57 0 7 3 24 73 POL19930203 KUTNIK Przemysław TKK PACIFIC SMS TORUŃ 2 15 42 0 7 48 25 46 POL19930927 KACZMAREK Jakub KTK KALISZ 2 15 59 0 8 5 26 29 POL19940105 PONICKI Arkadiusz UKS SOKÓŁ KĘTY 2 16 29 0 8 35 27 67 POL19940408 KANTEK Jakub ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ 2 17 13 0 9 19 28 21 POL19941117 OWCZAREK Marcin MLUKS VICTORIA JAROCIN 2 17 14 0 9 20 29 19 POL19940322 KUBIAK Patryk ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 2 17 20 0 9 26 30 130 POL19940111 BUCHALIK Adam UKS SPRINT ŁAZISKA GÓRNE 2 17 22 0 9 28 31 101 POL19930310 KARGUL Wojciech WKS FLOTA GDYNIA 2 17 30 0 9 36 32 70 POL19940228 KOLASIŃSKI Paweł LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NO 2 17 38 0 9 44 33 23 POL19931201 BIAŁAS Szymon LKK LUKS SŁAWNO 2 18 2 0 10 8 34 30 POL19930727 CEREMUGA Kacper UKS SOKÓŁ KĘTY 2 18 6 0 10 12 35 106 POL19940201 MAREK Piotr LKS TRASA ZIELONA GÓRA 2 18 28 0 10 34 36 113 POL19931118 KOTT Konrad TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA 2 18 43 0 10 49 37 86 POL19930907 TOMASZEWSKI Dominik MLKS WIELUŃ 2 19 36 0 11 42 38 57 POL19930820 GRZYBOWSKI Bartłomiej LKS BASZTA GOLCZEWO 2 19 41 0 11 47 39 61 POL19931029 BILEWSKI Konrad DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 2 19 46 0 11 52 40 63 POL19930423 MALEC Wojciech WLUKK BRZEG NYSA 2 19 50 0 11 56 41 54 POL19930402 JANICKI Krzysztof LKS BASZTA GOLCZEWO 2 20 8 0 12 14 42 74 POL19930702 URBAŃCZYK Adam TKK PACIFIC SMS TORUŃ 2 20 20 0 12 26 43 114 POL19931025 MAŚLANKA Tomasz WLKS KRAKUS BBC CZAJA 2 20 22 0 12 28 44 18 POL19940322 KLASIŃSKI Łukasz ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 2 20 26 0 12 32 45 91 POL19940310 MICKIEWICZ Tomasz LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 2 20 34 0 12 40 46 35 POL19940420 SKRZESZEWSKI Piotr LUKK POTORCSY-TSB BARCZEWO 2 20 57 0 13 3 47 124 POL19930123 KRÓL Rafał LK UKS PSZCZYNA 2 21 25 0 13 31 48 98 POL19930301 PANASIUK Mariusz LKS KLESZCZÓW 2 21 40 0 13 46 49 99 POL19930121 MARKIEWICZ Mikołaj LKS STOMIL KALITA BEŁCHATÓW 2 21 53 0 13 59 50 56 POL19930602 ROSINEK Rafał LKS BASZTA GOLCZEWO 2 22 18 0 14 24 51 59 POL19941114 MOKRZAŃSKI Krzysztof ULKS COR NOWY SKOSZYN 2 22 36 0 14 42 52 8 POL19930325 JANKOWSKI Jakub LUKS ART-PRINT OLSZTYN 2 22 40 0 14 46 53 2 POL19940224 MAKOWSKI Tomasz UKS BUDOWLANKA LEGNICA 2 22 45 0 14 51 54 25 POL19930204 MAŁEK Grzegorz ZKS ELPIS LUBLIN 2 23 18 0 15 24 55 110 POL19930313 WOŁKOWICZ Kamil LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 2 23 23 0 15 29 56 31 POL19940216 ZIELIŃSKI Daniel UKS SOKÓŁ KĘTY 2 23 23 0 15 29 57 95 POL19930113 DĄBROWSKI Damian MLKS BASZTA BYTÓW 2 23 30 0 15 36 58 44 POL19930311 KLOREK Bartosz KS STOMIL POZNAŃ 2 23 58 0 16 4 59 6 POL19930411 DĘBEK Damian ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE 2 24 14 0 16 20 60 97 POL19930719 SZYCA Paweł MLKS BASZTA BYTÓW 2 24 33 0 16 39 61 24 POL19940113 JĘDRZEJCZYK Maksymilian LKK LUKS SŁAWNO 2 24 40 0 16 46 62 96 POL19940407 PŁOTKA Mirosław MLKS BASZTA BYTÓW 2 24 48 0 16 54 63 9 POL19940421 KIETLIŃSKI Wojciech WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 24 52 0 16 58 64 60 POL19940418 MISTACHOWICZ Karol DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 2 24 57 0 17 3 65 109 POL19930524 PAWLACZYK Paweł LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 2 26 4 0 18 10 66 100 POL19940318 MIOTK Dawid WKS FLOTA GDYNIA 2 26 35 0 18 41 67 79 POL19940326 DEMKOWSKI Beniamin GOODMAN ZATOR 2 26 38 0 18 44 68 84 POL19940404 NICKIEWICZ Piotr LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 2 26 45 0 18 51 69 17 POL19940917 RUTKOWSKI Marcin ALKS STAL OCETIX EKOBUD GRUD 2 26 45 0 18 51 70 71 POL19940213 ANTCZAK Krzysztof LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE N. 2 26 57 0 19 3 71 131 POL19930817 KOSTECKI Patryk MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN 2 27 12 0 19 18 72 64 POL19930511 SŁOWIK Patryk ELEKTRO-BUD BOGO SZCZECIN 2 27 26 0 19 32 73 104 POL19930804 KOK Dominik GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 2 27 47 0 19 53 74 82 POL19940103 KACZMAREK Mateusz. LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 2 27 57 0 20 3 75 125 POL19930123 MAGIERA Leszek LK UKS PSZCZYNA 2 27 59 0 20 5 76 43 POL19941004 HERCOG Jakub KS STOMIL POZNAŃ 2 28 8 0 20 14 77 90 POL19930922 JABŁOŃSKI Michał MKS JURAND CIECHANÓW 2 28 10 0 20 16 78 5 POL19940410 RUDNICKI Michał LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR 2 28 12 0 20 18 79 115 POL19940908 WOSZCZEK Paweł WLKS KRAKUS BBC CZAJA 2 28 51 0 20 57 80 11 POL19940608 GORZELAK Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 29 24 0 21 30 81 15 POL19931012 KRAWCEWICZ Karol LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 2 30 36 0 22 42 82 13 POL19940620 MASŁOWSKI Rafał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 2 30 44 0 22 50 83 129 POL19930802 CIELEPAK Marcin GRUPA KOLARSKA GLIWICE 2 30 50 0 22 56 84 89 POL19930111 CHYLIŃSKI Mateusz MKS JURAND CIECHANÓW 2 31 15 0 23 21 85 48 POL19930209 KRYMSKI Igor KTK KALISZ 2 32 2 0 24 8 86 45 POL19940213 STANISŁAWSKI Rafał KS STOMIL POZNAŃ 2 32 18 0 24 24 87 42 POL19940506 BRYGIER Dawid KS STOMIL POZNAŃ 2 32 18 0 24 24 88 107 POL19940114 GRABAREK Tomasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA 2 33 35 0 25 41 89 94 POL19930320 MAJKOWSKI Dawid MLKS BASZTA BYTÓW 2 34 12 0 26 18 90 103 POL19930701 LECH Dominik GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 2 34 32 0 26 38 91 55 POL19940312 WYPYCH Dawid LKS BASZTA GOLCZEWO 2 34 40 0 26 46 92 38 POL19930119 BASZCZIJ Michał UKS MOTO-JELCZ LASKOWICE 2 34 55 0 27 1 93 34 POL19941012 SUCHOCKI Wojciech LKK STYROPOL BISKUPIEC 2 35 56 0 28 2 94 87 POL19930718 KUCHNICKI Kamil TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 2 36 6 0 28 12 95 39 POL19940711 ZACKIEWICZ Patryk UKS MOTO-JELCZ LASKOWICE 2 38 7 0 30 13 96 40 POL19941023 NAPIERAŁA Daniel UKS MOTO-JELCZ LASKOWICE 2 38 46 0 30 52 97 80 POL19940929 WROBEL Rafał GOODMAN ZATOR 2 38 49 0 30 55 98 123 POL19930712 RZEŻNICKI Łukasz ULKS JÓZEFINA 2 38 57 0 31 3 99 20 POL19930912 STACHURSKI Daniel LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW 2 39 35 0 31 41 100 52 POL19930925 SZAGŻDOWICZ Dominik GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 2 42 10 0 34 16 101 102 POL19940204 GRZYL Jakub WKS FLOTA GDYNIA 2 42 25 0 34 31 102 126 POL19941104 SITO Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA -1 103 68 POL19930421 BALIŃSKI Jakub ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ -1 104 22 POL19940317 MIKLER Bartosz MLUKS VICTORIA JAROCIN -1 105 105 POL19940805 CZARNECKI Piotr GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M -1 106 41 POL19931012 LEWANDOWSKI Mateusz UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK -1 107 93 POL19940212 KUSIAK Krzysztof LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ -1 3 POL19930110 KOSTECKI Przemysław LKS LOTOS JABŁONNA Aban 4 POL19930221 ZIÓŁKOWSKI Szymon LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR Aban 7 POL19930705 GUCWA Andrzej ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE Aban 10 POL19940812 PRZYSTUPA Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Aban 12 POL19931209 BORUCH Sebastian UKS WYGODA BIAŁYSTOK Aban 14 POL19930127 MICHCIŃSKI Michał LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO Aban 32 POL19931002 MODZELEWSKI Artur LKK STYROPOL BISKUPIEC Aban 47 POL19940301 KASPERKIEWICZ Przemysław KTK KALISZ Aban 49 POL19930816 KISTOWSKI Kacper GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. Aban 50 POL19931106 MARCINIAK Andrzej GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. Aban 51 POL19940327 SYKAŁA Wojciech GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. Aban 62 POL19930729 MROZEK Wiktor WLUKK BRZEG NYSA Aban 69 POL19930303 KOMISAREK Patryk LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE N. Aban 76 POL19940227 DOMALIK Bartłomiej UKS PODWILK Aban 77 POL19940410 CZERNIAWSKI Dominik UKS PODWILK Aban 81 POL19930703 BIAŁEK Tomasz LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT Aban 85 POL19930608 OKOŃ Konrad LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT Aban 88 POL19930416 TOMASZEWSKI Michał LUKS TRÓJKA PIASECZNO Aban 108 POL19930209 SŁAWEK Mateusz LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Aban 112 POL19930629 GRONKIEWICZ Kacper TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA Aban 116 POL19930518 ŚLĘZAK Krystian WLKS KRAKUS BBC CZAJA Aban 117 POL19930402 WĘGRZYN Mateusz WLKS KRAKUS BBC CZAJA Aban 122 POL19931221 BANASZEK Adrian BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M Aban 127 POL19940209 MOLITOR Adam LK UKS PSZCZYNA Aban 132 POL19940503 WIŚNIEWSKI Grzegorz MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN Aban 133 POL19930325 MALEWICZ Marcin LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP. Aban
Kategoria kobiety – seniorki:
1 235 POL19821208 KAPUSTA Sylwia CORRATEC TEAM POZNAŃ 2 15 32 2 232 POL19800320 HARKOWSKA Anna AVANTI BERLIN UZNAM ŚWINOUJŚ 2 17 37 0 2 5 3 254 POL19850301 GRZEBINOGA Monika LUKK POTORCSY-TSB BARCZEWO 2 18 14 0 2 42 4 234 POL19850408 ZAMOLSKA Magdalena UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK 2 22 20 0 6 48 5 241 POL19710124 MATUSIAK Bogumiła KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 2 22 29 0 6 57 6 253 POL19840118 JASIŃSKA Małgorzata LUKK POTORSCY-TSB CORRATEC 2 22 33 0 7 1 7 236 POL19800824 SZCZUREK Katarzyna KKCIM SMOK KRAKÓW 2 29 11 0 13 39 8 242 POL19840123 KRAWCZYK Monika TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA 2 33 47 0 18 15 9 237 POL19810624 POLAKOWSKA Katarzyna ESC KELLYS TEAM 2 40 8 0 24 36 206 POL19750710 WARCZYK Dorota LKK START TOMASZÓW MAZ. Aban 219 POL19840101 PATERKA Karolina MKS EMDEK BUDOPOL BYDGOSZCZ Aban 208 POL19860811 CZERWIŃSKA Joanna LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR N.Wy
Kategoria kobiety – juniorki:
1 226 POL19920521 FABISZAK Daria KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 1 56 6 2 251 POL19910128 MISTEREK Olga UKS GIMNAZJUM IMIELIN 1 56 15 0 0 9 3 212 POL19910423 REK Agnieszka LKK LUKS SŁAWNO 1 56 28 0 0 22 4 233 POL19910712 GUZ Paulina LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 1 57 4 0 0 58 5 223 POL19911112 BRZEŻNA Monika KKS ŚLĘŻA SOBÓTKA 1 59 16 0 3 10 6 218 POL19911113 ZIEMIŃSKA Małgorzata MKS EMDEK BUDOPOL BYDGOSZCZ 1 59 40 0 3 34 7 239 POL19910103 GARCZYŃSKA Karolina KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 1 59 52 0 3 46 8 231 POL19910306 RYBARCZYK Weronika UKS TRÓJKA JAROCIN 2 0 1 0 3 55 9 216 POL19911015 MENZIŃSKA Paulina LUKS PAGED OLIMPIJCZYK MORĄG 2 1 27 0 5 21 10 228 POL19910524 MACIĄG Aleksandra KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 2 1 47 0 5 41 11 222 POL19910904 RUCIŃSKA Patrycja ELEKTRO-BUD BOGO SZCZECIN 2 2 23 0 6 17 12 243 POL19920605 KAŻMIERCZAK Martyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 2 2 38 0 6 32 13 224 POL19910531 KUNIEJ Anna KKS ŚLĘŻA SOBÓTKA 2 4 18 0 8 12 14 249 POL19910920 KURCZYK Katarzyna UKS GIMNAZJUM IMIELIN 2 4 37 0 8 31 15 250 POL19910103 KUSIDŁO Katarzyna UKS GIMNAZJUM IMIELIN 2 5 36 0 9 30 16 229 POL19921130 NAPIERALSKA Sabina KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 2 7 0 0 10 54 17 214 POL19920210 PLICHTA Anna UKS SOKÓŁ KĘTY 2 8 36 0 12 30 18 240 POL19920326 MATUSIAK Katarzyna KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 2 12 6 0 16 0 19 252 POL19920926 NOWAK Natalia UKS GIMNAZJUM IMIELIN 2 13 30 0 17 24 20 225 POL19920208 PAWŁOWSKA Anna KKS ŚLĘŻA SOBÓTKA 2 15 39 0 19 33 21 245 POL19910816 ZAMARIA Patrycja LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 2 20 11 0 24 5 22 209 POL19911023 STASIEWICZ Paulina UKK JELCZ LASKOWICE 2 21 22 0 25 16 23 215 POL19920210 SPYTKOWSKA Agnieszka UKS SOKÓŁ KĘTY 2 24 30 0 28 24 24 213 POL19921026 KRUPA Magdalena KS AGROS ZAMOŚĆ 2 34 26 0 38 20 202 POL19911117 SIEJA Elżbieta KS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSK Aban 227 POL19910529 SAWOSZ Agnieszka KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA Aban 255 POL19920324 MIŚKOWIEC Katarzyna LUKS DOBRA JARECKI TEAM Aban
Kategoria kobiety – juniorki młodsze:
1 501 POL19930810 WILKOS Katarzyna FM AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA 1 29 54 2 538 POL19940929 NIEWIADOMA Katarzyna WLKS KRAKUS BBC CZAJA 1 29 54 3 540 POL19930422 ŻUR Monika LS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 1 29 54 4 517 POL19930906 KOPIŃSKA Monika LKK STYROPOL BISKUPIEC 1 30 49 0 0 55 5 518 POL19940522 DUBIENIECKA Joanna MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 1 32 15 0 2 21 6 510 POL19930503 KARDAS Aleksandra ALKS STAL OCETIX EKOBUD GRUD 1 32 44 0 2 50 7 512 POL19930322 TUROBOŚ Marta LKK LUKS SŁAWNO 1 32 58 0 3 4 8 528 POL19930609 MAZUR Justyna KK ALJOT-KENDA ZIEMIA DARŁOW 1 33 26 0 3 32 9 527 POL19941125 KIRSCHENSTEIN Katarzyna KK ALJOT-KENDA ZIEMIA DARŁOW 1 33 43 0 3 49 10 539 POL19940330 ZAMROŻNIAK Sabina UKS PODWILK 1 34 27 0 4 33 11 524 POL19930810 SILARSKA Dorota ŻKS UNIA KTM RACING TEAM ZŁO 1 34 48 0 4 54 12 543 POL19930809 EKSTEROWICZ Roksana LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1 34 52 0 4 58 13 525 POL19931109 KOMOŚ Alicja KK ALJOT-KENDA ZIEMIA DARŁOW 1 34 52 0 4 58 14 534 POL19940831 DOBROWOLSKA Martyna WKS FLOTA GDYNIA 1 34 52 0 4 58 15 530 POL19930410 MORYTKO Natalia GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 1 34 52 0 4 58 16 503 POL19930324 KŁOS Patrycja CWKS RESOWIA RZESZÓW 1 34 52 0 4 58 17 523 POL19940726 PYRGIES Alicja UKS PODWILK 1 34 52 0 4 58 18 537 POL19940709 PLICH Magdalena TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA 1 34 52 0 4 58 19 548 POL19930211 MACHOŚ Adrianna GRUPA KOLARSKA GLIWICE 1 37 15 0 7 21 20 535 POL19930901 KRAJKA Anna WKS FLOTA GDYNIA 1 37 15 0 7 21 21 550 POL19930820 MANDRYSZ Hanna GRUPA KOLARSKA GLIWICE 1 37 53 0 7 59 22 513 POL19940826 ZIÓŁKOWSKA Maria LKK LUKS SŁAWNO 1 38 13 0 8 19 23 505 POL19941219 BIEDRZYCKA Agnieszka LUKK PRIM EŁK 1 38 21 0 8 27 24 506 POL19931106 SĘDEK Klaudia LUKK PRIM EŁK 1 38 33 0 8 39 25 516 POL19940128 SKULSKA Joanna KS AGROS ZAMOŚĆ 1 38 54 0 9 0 26 511 POL19940117 SZTYK Karolina UKK JELCZ LASKOWICE 1 39 23 0 9 29 27 531 POL19930502 KIEJDA Katarzyna LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 1 40 4 0 10 10 28 542 POL19930929 KWIECIŃSKA Justyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1 40 23 0 10 29 29 549 POL19930409 PIETRZAK Aneta GK GLIWICE 1 41 0 0 11 6 30 514 POL19940428 RYBIŃSKA Paulina LKK LUKS SŁAWNO 1 41 16 0 11 22 31 515 POL19940829 PROĆ Kamila KS AGROS ZAMOŚĆ 1 41 48 0 11 54 32 546 POL19940121 PRZEWIĘDA Marlena LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1 41 54 0 12 0 33 536 POL19940201 WAWRZYNIAK Olga LKS TRASA ZIELONA GÓRA 1 42 33 0 12 39 34 532 POL19940122 WIŚNIEWSKA Aleksandra LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 1 43 6 0 13 12 35 526 POL19941209 TARCZYŁO Dorota KK ALJOT-KENDA ZIEMIA DARŁOW 1 43 6 0 13 12 36 507 POL19930217 KŁOSOWSKA Izabela UKS WYGODA BIAŁYSTOK 1 43 11 0 13 17 37 529 POL19930709 TOMASZEWSKA Agata GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 1 45 40 0 15 46 38 533 POL19940530 MŁYŃSKA Natalia LKS BASZTA BYTÓW 1 46 38 0 16 44 39 509 POL19930120 KIRPSZA Katarzyna KS SOKÓŁ SOKÓŁKA 1 47 0 0 17 6 40 545 POL19941028 ŻUKOWSKA Klaudia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1 47 32 0 17 38 41 519 POL19940326 JURCZAK Karolina KS 64-STO LESZNO 1 50 34 0 20 40 42 508 POL19930121 DĘBKO Izabela KS SOKÓŁ SOKÓŁKA 1 53 2 0 23 8 43 544 POL19940923 DUDA Justyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1 53 22 0 23 28 44 520 POL19940302 BIERNAT Anna ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ 1 54 0 0 24 6 45 541 POL19940414 CZARNECKA Urszula LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1 58 41 0 28 47 46 522 POL19940201 GLONDYS Klaudia ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ 1 59 17 0 29 23 47 504 POL19940222 SIEJA Katarzyna KS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSK 1 59 58 0 30 4 502 POL19930624 SOCHA Anna FM AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA Aban 521 POL19940302 BIERNAT Hanna ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ Aban 547 POL19941129 SAPIEJA Aleksandra ULKS JÓZEFINA Szpital
Kategoria kobiety – P23:
1 205 POL19870606 PYRGIES Magdalena GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2 20 7 2 220 POL19880321 SOLUS Katarzyna DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 2 22 47 0 2 40 3 203 POL19890625 BUJAK Eugenia GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2 23 22 0 3 15 4 210 POL19900802 CYWIŃSKA Paulina ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 2 26 33 0 6 26 5 204 POL19880520 KASZUBA Martyna GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2 28 39 0 8 32 6 244 POL19880830 FRĄCZEK Natalia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 2 29 30 0 9 23 7 217 POL19891206 GRYKO Karolina MKS EMDEK BUDOPOL BYDGOSZCZ 2 37 10 0 17 3 8 246 POL19890629 GREGOROWICZ Dorota GRUPA KOLARSKA GLIWICE 2 42 22 0 22 15 9 238 POL19901031 JANICKA Katarzyna LKS TRASA ZIELONA GÓRA 2 43 51 0 23 44 10 248 POL19900513 NOWAK Dominika GRUPA KOLARSKA GLIWICE 2 51 8 0 31 1 11 230 POL19880325 NIEWIAROWSKA Olga KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 2 52 21 0 32 14 12 211 POL19900929 MITKOWSKA Natalia ALKS STAL OCETIX EKOBUD GRUD -1 13 207 POL19900920 KUFERA Emanuela LKS LOTOS JABŁONNA -1 221 POL19890701 SZCZUKO Diana ELEKTRO-BUD BOGO SZCZECIN Aban 247 POL19870912 OLEŚ Aleksandra GRUPA KOLARSKA GLIWICE Aban 201 POL19890913 SZYBIAK Ewelina CWKS RESOWIA RZESZÓW N.Wy