Wyniki prologu z dnia 17.07.2009 Huzhu, dystans 4,8 km

1 Andrey Mizurov (Kaz) Petrochemical Tabriz Cycling Team 0:05:41
2 Li Fuyu (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team 0:00:07
3 Danilo Hondo (Ger) PSK Whirlpool – Author 0:00:09
4 Dylan Newell (Aus) Praties
5 Matej Stare (Slo) Slovenia
6 Will Routley (Can) Jelly Belly Cycling Team 0:00:10
7 Radoslav Rogina (Cro) Loborika
8 Mariusz Witecki (Pol) Poland 0:00:11
9 Darren Lapthorne (Aus) Rapha Condor
10 Niklas Axelsson (Swe) Team Corratec 0:00:13
11 Kyle Marwood (Aus) Praties 0:00:14
12 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:00:15
13 Ahad Kazemi Sarai (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
14 Mitja Mahoric (Slo) Slovenia
15 William Clarke (Aus) Praties 0:00:16
16 Kiel Reijnen (USA) Jelly Belly Cycling Team
17 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Kazakhstan
18 Tom Southam (GBr) Rapha Condor
19 Hossein Askari (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team 0:00:17
20 James Perry (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
21 Lucas Persson (Swe) Team Capinordic
22 Piotr Osinski (Pol) Poland
23 Jure Kocjan (Slo) Slovenia 0:00:18
24 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenia
25 Phillip Gaimon (USA) Jelly Belly Cycling Team
26 Volodymyr Rybin (Ukr) Ukraine
27 Simon Richardson (GBr) Rapha Condor 0:00:19
28 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
29 Jeremy Powers (USA) Jelly Belly Cycling Team
30 Sergiy Grechin (Ukr) Ukraine 0:00:20
31 Bert Roesems (Bel) Cinelli – Down Under
32 Ma Haijun (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
33 Christopher Stevenson (Swe) Team Capinordic
34 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
35 Leon Van Bon (Ned) Trek – Marco Polo Cycling Team 0:00:21
36 Volodymyr Starchyk (Ukr) Ukraine 0:00:22
37 Mateusz Mroz (Pol) Poland
38 Bruno Rizzi (Ita) Team Corratec
39 Bostjan Rezman (Slo) Slovenia
40 Dmitriy Fofonov (Kaz) Kazakhstan
41 Gasper Svab (Slo) Slovenia 0:00:24
42 Nick Reistad (USA) Jelly Belly Cycling Team
43 Hossein Jahabanian (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
44 Kristian Sobota (Den) Team Capinordic
45 Pawel Cieslik (Pol) Poland
46 Massimo Demarin (Cro) Loborika 0:00:25
47 Yevceniy Nepomnyachshiy (Kaz) Kazakhstan
48 Alexandr Shushemoin (Kaz) Kazakhstan
49 Theo Eltink (Ned) Skil-Shimano 0:00:26
50 Dan Craven (Nam) Rapha Condor
51 Kristian House (GBr) Rapha Condor
52 Andrea Pagoto (Ita) Team Corratec
53 Kwok Ho Ting (HKg) Hong Kong 0:00:27
54 Tiaan Kannemeyer (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
55 Sven De Weerdt (Bel) Cinelli – Down Under 0:00:28
56 Liu Hao (Chn) Max Success Sports
57 Ji Jianhua (Chn) China
58 Zhang Wenlong (Chn) China
59 Volodymyr Duma (Ukr) Ukraine
60 Frantisek Padour (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:00:29
61 Tom Veelers (Ned) Skil-Shimano
62 Ben Grenda (Aus) Praties
63 Johann Rabie (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
64 Ji Xitao (Chn) China
65 Tomislav Danculovic (Cro) Loborika
66 Petr Bencik (Cze) PSK Whirlpool – Author
67 Anatoliy Pakhtusov (Ukr) Ukraine 0:00:30
68 Wu Shengjun (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:00:31
69 Andrej Omulec (Slo) Slovenia
70 Valentin Iglinskiy (Kaz) Kazakhstan
71 Carlo Corra (Ita) Team Corratec
72 Hrvoje Miholjevic (Cro) Loborika 0:00:32
73 Liu Biao (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
74 Bert De Backer (Bel) Skil-Shimano 0:00:33
75 Peter Ronsse (Bel) Cinelli – Down Under
76 Medhi Fahridi Kovij (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
77 Adrian Honkisz (Pol) Poland
78 Yevgeniy Sladkov (Kaz) Kazakhstan
79 Niki Ostergaard (Den) Team Capinordic 0:00:34
80 Steve Houanard (Fra) Skil-Shimano 0:00:35
81 Yeung Ying Hon (HKg) Hong Kong
82 Oleksandr Sheydyk (Ukr) Ukraine 0:00:36
83 Jacobus Venter (RSA) Trek – Marco Polo Cycling Team
84 Kristjan Durasek (Cro) Loborika
85 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Trek – Marco Polo Cycling Team
86 Matthew Rice (Aus) Jelly Belly Cycling Team
87 Nathan Earle (Aus) Praties
88 Emiliano Donadello (Ita) Team Corratec
89 Han Feng (Chn) Skil-Shimano
90 Wong Kan Po (HKg) Hong Kong 0:00:37
91 Xu Gang (Chn) Max Success Sports
92 Wojciech Dybel (Pol) Poland
93 Darko Blazevic (Cro) Loborika
94 Roger Beuchat (Swi) Team Stegcomputer – Neotel 0:00:38
95 David Maree (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
96 Chan Chun Hing (HKg) Hong Kong 0:00:39
97 Serhiy Honchar (Ukr) Team Corratec
98 Nikola Aistrup (Den) Team Capinordic
99 Logan Dennis Hutchings (NZl) Cinelli – Down Under 0:00:41
100 Tang Wang Yip (HKg) Hong Kong
101 Vid Ogris (Slo) Loborika
102 Yuriy Metlushenko (Ukr) Ukraine
103 Jakub Danacik (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:00:42
104 Sun Lei (Chn) Max Success Sports 0:00:43
105 Matthew Green (Aus) Cinelli – Down Under
106 Ben Mather (Aus) Praties
107 Eric Van De Meent (Ned) Trek – Marco Polo Cycling Team
108 Vojtech Dlouhy (Cze) PSK Whirlpool – Author
109 Liu Bo (Chn) China
110 Jiao Pengda (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:00:44
111 Tigran Korkotyan (Arm) Team Stegcomputer – Neotel
112 Hui Guo (Chn) Max Success Sports 0:00:45
113 Liu Yilin (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team
114 Zhao Yujian (Chn) Max Success Sports 0:00:46
115 Tu Yue (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
116 Liu Peng (Chn) China
117 Nolan Hoffman (RSA) Team Stegcomputer – Neotel 0:00:47
118 Nazar Jumabekov (Kaz) Kazakhstan
119 Cheung King Wai (HKg) Hong Kong 0:00:48
120 Cheng Ji (Chn) Skil-Shimano
121 Wang Meiyin (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team
122 Dong Xiaoyong (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
123 Andreas Linden (Swe) Team Capinordic 0:00:49
124 Michael Fitzgerald (Aus) Cinelli – Down Under 0:00:52
125 Lukasz Osiecki (Pol) Poland 0:00:53
126 Song Baoqing (Chn) China 0:00:54
127 Zhang Ruisong (Chn) Max Success Sports
128 Ben Grieve-Johnson (Aus) Praties
129 Jiang Xueli (Chn) China 0:00:58
130 Ko Siu Wai (HKg) Hong Kong 0:00:59
131 Wei Kui (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
132 Liam Holohan (GBr) Rapha Condor 0:01:01
133 Christopher D’Amelio (Aus) Cinelli – Down Under 0:01:05
134 Morten Hoberg (Den) Team Capinordic 0:01:06
135 Zhang Hui (Chn) Max Success Sports 0:01:07
136 Chiang Chun Te (Tpe) Giant Asia Racing Team
137 Lai Kuan Hua (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:01:09
138 Adam Wadecki (Pol) Team Corratec 0:01:12
139 Peng Kuei Hsiang (Tpe) Giant Asia Racing Team
140 Chang Wei Kei (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:01:15
141 Huang Yen Lin (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:01:37
142 Yukihiro Doi (Jpn) Skil-Shimano
DNS Ben Greenwood (GBr) Rapha Condor
Klasyfikacja generalna po prologu
1 Andrey Mizurov (Kaz) Petrochemical Tabriz Cycling Team 0:05:41
2 Li Fuyu (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team 0:00:07
3 Danilo Hondo (Ger) PSK Whirlpool – Author 0:00:09
4 Dylan Newell (Aus) Praties
5 Matej Stare (Slo) Slovenia
6 Will Routley (Can) Jelly Belly Cycling Team 0:00:10
7 Radoslav Rogina (Cro) Loborika
8 Mariusz Witecki (Pol) Poland 0:00:11
9 Darren Lapthorne (Aus) Rapha Condor
10 Niklas Axelsson (Swe) Team Corratec 0:00:13
11 Kyle Marwood (Aus) Praties 0:00:14
12 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:00:15
13 Ahad Kazemi Sarai (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
14 Mitja Mahoric (Slo) Slovenia
15 William Clarke (Aus) Praties 0:00:16
16 Kiel Reijnen (USA) Jelly Belly Cycling Team
17 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Kazakhstan
18 Tom Southam (GBr) Rapha Condor
19 Hossein Askari (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team 0:00:17
20 James Perry (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
21 Lucas Persson (Swe) Team Capinordic
22 Piotr Osinski (Pol) Poland
23 Jure Kocjan (Slo) Slovenia 0:00:18
24 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenia
25 Phillip Gaimon (USA) Jelly Belly Cycling Team
26 Volodymyr Rybin (Ukr) Ukraine
27 Simon Richardson (GBr) Rapha Condor 0:00:19
28 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
29 Jeremy Powers (USA) Jelly Belly Cycling Team
30 Sergiy Grechin (Ukr) Ukraine 0:00:20
31 Bert Roesems (Bel) Cinelli – Down Under
32 Ma Haijun (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
33 Christopher Stevenson (Swe) Team Capinordic
34 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
35 Leon Van Bon (Ned) Trek – Marco Polo Cycling Team 0:00:21
36 Volodymyr Starchyk (Ukr) Ukraine 0:00:22
37 Mateusz Mroz (Pol) Poland
38 Bruno Rizzi (Ita) Team Corratec
39 Bostjan Rezman (Slo) Slovenia
40 Dmitriy Fofonov (Kaz) Kazakhstan
41 Gasper Svab (Slo) Slovenia 0:00:24
42 Nick Reistad (USA) Jelly Belly Cycling Team
43 Hossein Jahabanian (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
44 Kristian Sobota (Den) Team Capinordic
45 Pawel Cieslik (Pol) Poland
46 Massimo Demarin (Cro) Loborika 0:00:25
47 Yevceniy Nepomnyachshiy (Kaz) Kazakhstan
48 Alexandr Shushemoin (Kaz) Kazakhstan
49 Theo Eltink (Ned) Skil-Shimano 0:00:26
50 Dan Craven (Nam) Rapha Condor
51 Kristian House (GBr) Rapha Condor
52 Andrea Pagoto (Ita) Team Corratec
53 Kwok Ho Ting (HKg) Hong Kong 0:00:27
54 Tiaan Kannemeyer (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
55 Sven De Weerdt (Bel) Cinelli – Down Under 0:00:28
56 Liu Hao (Chn) Max Success Sports
57 Ji Jianhua (Chn) China
58 Zhang Wenlong (Chn) China
59 Volodymyr Duma (Ukr) Ukraine
60 Frantisek Padour (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:00:29
61 Tom Veelers (Ned) Skil-Shimano
62 Ben Grenda (Aus) Praties
63 Johann Rabie (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
64 Ji Xitao (Chn) China
65 Tomislav Danculovic (Cro) Loborika
66 Petr Bencik (Cze) PSK Whirlpool – Author
67 Anatoliy Pakhtusov (Ukr) Ukraine 0:00:30
68 Wu Shengjun (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:00:31
69 Andrej Omulec (Slo) Slovenia
70 Valentin Iglinskiy (Kaz) Kazakhstan
71 Carlo Corra (Ita) Team Corratec
72 Hrvoje Miholjevic (Cro) Loborika 0:00:32
73 Liu Biao (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
74 Bert De Backer (Bel) Skil-Shimano 0:00:33
75 Peter Ronsse (Bel) Cinelli – Down Under
76 Medhi Fahridi Kovij (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
77 Adrian Honkisz (Pol) Poland
78 Yevgeniy Sladkov (Kaz) Kazakhstan
79 Niki Ostergaard (Den) Team Capinordic 0:00:34
80 Steve Houanard (Fra) Skil-Shimano 0:00:35
81 Yeung Ying Hon (HKg) Hong Kong
82 Oleksandr Sheydyk (Ukr) Ukraine 0:00:36
83 Jacobus Venter (RSA) Trek – Marco Polo Cycling Team
84 Kristjan Durasek (Cro) Loborika
85 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Trek – Marco Polo Cycling Team
86 Matthew Rice (Aus) Jelly Belly Cycling Team
87 Nathan Earle (Aus) Praties
88 Emiliano Donadello (Ita) Team Corratec
89 Han Feng (Chn) Skil-Shimano
90 Wong Kan Po (HKg) Hong Kong 0:00:37
91 Xu Gang (Chn) Max Success Sports
92 Wojciech Dybel (Pol) Poland
93 Darko Blazevic (Cro) Loborika
94 Roger Beuchat (Swi) Team Stegcomputer – Neotel 0:00:38
95 David Maree (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
96 Chan Chun Hing (HKg) Hong Kong 0:00:39
97 Serhiy Honchar (Ukr) Team Corratec
98 Nikola Aistrup (Den) Team Capinordic
99 Logan Dennis Hutchings (NZl) Cinelli – Down Under 0:00:41
100 Tang Wang Yip (HKg) Hong Kong
101 Vid Ogris (Slo) Loborika
102 Yuriy Metlushenko (Ukr) Ukraine
103 Jakub Danacik (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:00:42
104 Sun Lei (Chn) Max Success Sports 0:00:43
105 Matthew Green (Aus) Cinelli – Down Under
106 Ben Mather (Aus) Praties
107 Eric Van De Meent (Ned) Trek – Marco Polo Cycling Team
108 Vojtech Dlouhy (Cze) PSK Whirlpool – Author
109 Liu Bo (Chn) China
110 Jiao Pengda (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:00:44
111 Tigran Korkotyan (Arm) Team Stegcomputer – Neotel
112 Hui Guo (Chn) Max Success Sports 0:00:45
113 Liu Yilin (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team
114 Zhao Yujian (Chn) Max Success Sports 0:00:46
115 Tu Yue (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
116 Liu Peng (Chn) China
117 Nolan Hoffman (RSA) Team Stegcomputer – Neotel 0:00:47
118 Nazar Jumabekov (Kaz) Kazakhstan
119 Cheung King Wai (HKg) Hong Kong 0:00:48
120 Cheng Ji (Chn) Skil-Shimano
121 Wang Meiyin (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team
122 Dong Xiaoyong (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
123 Andreas Linden (Swe) Team Capinordic 0:00:49
124 Michael Fitzgerald (Aus) Cinelli – Down Under 0:00:52
125 Lukasz Osiecki (Pol) Poland 0:00:53
126 Song Baoqing (Chn) China 0:00:54
127 Zhang Ruisong (Chn) Max Success Sports
128 Ben Grieve-Johnson (Aus) Praties
129 Jiang Xueli (Chn) China 0:00:58
130 Ko Siu Wai (HKg) Hong Kong 0:00:59
131 Wei Kui (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
132 Liam Holohan (GBr) Rapha Condor 0:01:01
133 Christopher D’Amelio (Aus) Cinelli – Down Under 0:01:05
134 Morten Hoberg (Den) Team Capinordic 0:01:06
135 Zhang Hui (Chn) Max Success Sports 0:01:07
136 Chiang Chun Te (Tpe) Giant Asia Racing Team
137 Lai Kuan Hua (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:01:09
138 Adam Wadecki (Pol) Team Corratec 0:01:12
139 Peng Kuei Hsiang (Tpe) Giant Asia Racing Team
140 Chang Wei Kei (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:01:15
141 Huang Yen Lin (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:01:37
142 Yukihiro Doi (Jpn) Skil-Shimano