Carlos Sastre
Carlos Sastre

Zwycięzca Tour de France 2008 wystartuje w Giro licząc na wygraną w kolejnym wielkim tourze.

Lider Cervelo Test Team postara się powalczyć o zwycięstwo, gdyż na jego imponującej liście wygranych nie widnieje jeszcze Giro.

Za każdym razem, kiedy startowałem w Giro pracowałem na kolegów z drużny, tym razem będę mógł skupić się jedynie na swojej jeździe” – powiedział Sastre.

Sastre skupia się teraz jedynie na włoskim wyścigu. Obrona zeszłorocznej wygranej w Tour de France, to kolejny cel. „Skupiam się jedynie na nadchodzącym wyścigu. To jest mój pierwszy, poważny cel w tym sezonie” – dodał Carlos.

W pierwszym tygodniu są dwa etapy w Dolomitach, nie specjalnie ciężkie, ale ważne jest aby nie stracić na nich cennego czasu, bo później ciężko będzie tę stratę odrobić. Od początku wyścigu trzeba być czujnym” – powiedział Hiszpan.

Foto: www.carlossastre.com

Poprzedni artykułJalabert selekcjonerem Francji ?
Następny artykułOficjalna lista startowa Giro d’Italia 2009
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments