Wyniki 2 etapu Vuelta Ciclista al Pais Vasco z dnia 5.04.2011, Zumarraga – Lekunberri, dystans 163 km
1 | Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team | 4:06:39 | |
2 | Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack | 0:00:02 | |
3 | Andy Schleck (Lux) Leopard Trek | ||
4 | Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
5 | Christopher Horner (USA) Team RadioShack | ||
6 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
7 | Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo | ||
8 | Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek | ||
9 | Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC | ||
10 | Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team | ||
11 | Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
12 | Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team | ||
13 | David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team | ||
14 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
15 | Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD | ||
16 | Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
17 | Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
18 | Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team | ||
19 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana | ||
20 | David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team | ||
21 | Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling | ||
22 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
23 | José Herrada Lopez (Spa) Caja Rural | 0:00:26 | |
24 | Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale | ||
25 | Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling | ||
26 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
27 | Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team | ||
28 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling | ||
29 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad | ||
30 | Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad | 0:00:45 | |
31 | Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC | ||
32 | Javier Moreno Bazan (Spa) Caja Rural | 0:00:54 | |
33 | Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team | ||
34 | Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek | 0:01:01 | |
35 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:01:08 | |
36 | Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
37 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | ||
38 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD | ||
39 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
40 | Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana | ||
41 | Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana | ||
42 | Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team | ||
43 | Michael Rogers (Aus) Sky Procycling | ||
44 | Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
45 | Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
46 | Iván Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
47 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD | ||
48 | Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team | ||
49 | Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team | ||
50 | Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team | ||
51 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
52 | Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad | 0:01:18 | |
53 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | ||
54 | Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC | ||
55 | Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:01:48 | |
56 | Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Caja Rural | 0:02:06 | |
57 | Christian Knees (Ger) Sky Procycling | 0:02:18 | |
58 | Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale | ||
59 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
60 | Matthew Busche (USA) Team RadioShack | ||
61 | Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
62 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling | ||
63 | Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard | ||
64 | Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
65 | Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team | ||
66 | Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:21 | |
67 | Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:30 | |
68 | Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:03:12 | |
69 | Stefan Denifl (Aut) Leopard Trek | ||
70 | Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:04:09 | |
71 | Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale | ||
72 | Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
73 | Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana | 0:04:30 | |
74 | Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD | ||
75 | Chris Butler (USA) BMC Racing Team | ||
76 | Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD | ||
77 | Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack | ||
78 | Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana | ||
79 | Fabio Felline (Ita) Geox-TMC | ||
80 | Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team | ||
81 | Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
82 | Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
83 | Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale | ||
84 | Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana | ||
85 | Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team | ||
86 | Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack | ||
87 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
88 | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack | ||
89 | Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling | ||
90 | Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team | ||
91 | Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
92 | Iñigo Cuesta (Spa) Caja Rural | ||
93 | Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling | ||
94 | Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
95 | Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack | ||
96 | Brian Vandborg (Den) Saxo Bank Sungard | ||
97 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo | ||
98 | Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale | ||
99 | Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo | ||
100 | Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek | 0:05:37 | |
101 | Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:05:51 | |
102 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
103 | Jens Voigt (Ger) Leopard Trek | 0:07:06 | |
104 | Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
105 | José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team | 0:07:16 | |
106 | Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
107 | Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
108 | Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana | 0:07:39 | |
109 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | ||
110 | Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
111 | Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team | ||
112 | Caleb Fairly (USA) HTC-Highroad | ||
113 | Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
114 | Rafael Valls Ferri (Spa) Geox-TMC | 0:08:33 | |
115 | David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC | ||
116 | Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:09:34 | |
117 | Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo | ||
118 | Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto | ||
119 | Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team | ||
120 | Anders Lund (Den) Leopard Trek | 0:11:38 | |
121 | Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek | ||
122 | Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
123 | Danny Pate (USA) HTC-Highroad | ||
124 | Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC | ||
125 | Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD | ||
126 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team | ||
127 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | ||
128 | Julian Sanchez Pimienta (Spa) Caja Rural | ||
129 | Craig Lewis (USA) HTC-Highroad | ||
130 | Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
131 | Óscar Pujol Muñoz (Spa) Omega Pharma-Lotto | ||
132 | Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:18:46 | |
133 | Tony Martin (Ger) HTC-Highroad | ||
134 | Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
135 | Manuele Boaro (Ita) Saxo Bank Sungard | ||
136 | Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Caja Rural | ||
137 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team | ||
138 | Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad | ||
139 | Higinio Fernández (Spa) Caja Rural | ||
140 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
141 | John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale | ||
142 | Noè Gianetti (Swi) Geox-TMC | ||
143 | Julien Vermote (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
144 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
145 | Andrey Kashechkin (Kaz) Lampre – ISD | ||
146 | Alfredo Balloni (Ita) Lampre – ISD | ||
147 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
148 | Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana | ||
149 | Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard | ||
150 | Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team | ||
151 | Jason McCartney (USA) Team RadioShack | ||
152 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team | ||
153 | Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
154 | Aitor Galdos (Spa) Caja Rural | ||
155 | Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Cannondale |
Klasyfikacja generalna po 2 etapie:
1 | Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack | 8:09:23 | |
2 | Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team | ||
3 | Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
4 | Christopher Horner (USA) Team RadioShack | 0:00:01 | |
5 | Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo | 0:00:06 | |
6 | David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team | ||
7 | Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD | ||
8 | Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team | ||
9 | Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
10 | Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team | 0:00:09 | |
11 | Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team | 0:00:16 | |
12 | Andy Schleck (Lux) Leopard Trek | 0:00:18 | |
13 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
14 | Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek | ||
15 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana | ||
16 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
17 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:00:36 | |
18 | Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team | 0:00:42 | |
19 | Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling | ||
20 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
21 | Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | 0:00:54 | |
22 | Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team | 0:00:58 | |
23 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling | 0:01:06 | |
24 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad | 0:01:07 | |
25 | José Herrada Lopez (Spa) Caja Rural | 0:01:18 | |
26 | Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC | 0:01:19 | |
27 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD | 0:01:24 | |
28 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD | ||
29 | Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
30 | David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team | 0:01:26 | |
31 | Javier Moreno Bazan (Spa) Caja Rural | 0:01:28 | |
32 | Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek | 0:01:35 | |
33 | Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad | 0:01:37 | |
34 | Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC | 0:01:41 | |
35 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team | 0:01:42 | |
36 | Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad | 0:01:59 | |
37 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:02:00 | |
38 | Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana | ||
39 | Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team | ||
40 | Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team | ||
41 | Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale | 0:02:02 | |
42 | Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:02:04 | |
43 | Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team | 0:02:13 | |
44 | Iván Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
45 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | 0:02:20 | |
46 | Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team | 0:02:22 | |
47 | Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:02:34 | |
48 | Matthew Busche (USA) Team RadioShack | 0:03:10 | |
49 | Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Caja Rural | 0:03:30 | |
50 | Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team | 0:03:39 | |
51 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling | 0:03:51 | |
52 | Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:03:54 | |
53 | Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale | 0:03:57 | |
54 | Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:04:06 | |
55 | Christian Knees (Ger) Sky Procycling | 0:04:24 | |
56 | Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo | 0:05:04 | |
57 | Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:05:50 | |
58 | Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack | 0:06:06 | |
59 | Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana | ||
60 | Fabio Felline (Ita) Geox-TMC | 0:06:11 | |
61 | Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale | ||
62 | Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana | 0:06:36 | |
63 | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack | ||
64 | Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team | 0:06:43 | |
65 | Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek | 0:07:13 | |
66 | Stefan Denifl (Aut) Leopard Trek | 0:07:16 | |
67 | Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:07:24 | |
68 | Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling | 0:07:42 | |
69 | Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale | 0:07:43 | |
70 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:08:11 | |
71 | Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale | 0:08:29 | |
72 | Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack | 0:08:34 | |
73 | Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling | 0:08:57 | |
74 | Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling | 0:09:49 | |
75 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | 0:09:55 | |
76 | Michael Rogers (Aus) Sky Procycling | 0:10:25 | |
77 | Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo | 0:10:26 | |
78 | Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | 0:10:33 | |
79 | Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:10:55 | |
80 | Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana | ||
81 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
82 | Jens Voigt (Ger) Leopard Trek | 0:11:10 | |
83 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | 0:11:11 | |
84 | Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:11:35 | |
85 | Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team | 0:11:49 | |
86 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:12:05 | |
87 | Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team | ||
88 | Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard | ||
89 | Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:12:21 | |
90 | Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:12:22 | |
91 | Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:12:43 | |
92 | Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD | 0:14:17 | |
93 | Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
94 | Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD | 0:14:23 | |
95 | Iñigo Cuesta (Spa) Caja Rural | ||
96 | Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:15:08 | |
97 | Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD | 0:15:58 | |
98 | Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC | 0:16:23 | |
99 | Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale | 0:17:23 | |
100 | Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:17:26 | |
101 | Rafael Valls Ferri (Spa) Geox-TMC | 0:18:20 | |
102 | Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team | 0:18:51 | |
103 | Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:19:04 | |
104 | Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:19:21 | |
105 | Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana | 0:19:35 | |
106 | Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team | ||
107 | Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
108 | Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack | ||
109 | Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team | ||
110 | Brian Vandborg (Den) Saxo Bank Sungard | ||
111 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo | ||
112 | Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard | 0:19:38 | |
113 | Chris Butler (USA) BMC Racing Team | 0:20:04 | |
114 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team | 0:20:19 | |
115 | Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:21:25 | |
116 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | ||
117 | José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team | 0:22:21 | |
118 | Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
119 | Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
120 | Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:22:27 | |
121 | Óscar Pujol Muñoz (Spa) Omega Pharma-Lotto | 0:22:39 | |
122 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | 0:22:44 | |
123 | Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana | ||
124 | Caleb Fairly (USA) HTC-Highroad | ||
125 | Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team | 0:23:31 | |
126 | David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC | 0:23:38 | |
127 | Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto | 0:25:26 | |
128 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team | 0:26:43 | |
129 | Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek | ||
130 | Anders Lund (Den) Leopard Trek | ||
131 | Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC | ||
132 | Danny Pate (USA) HTC-Highroad | ||
133 | Craig Lewis (USA) HTC-Highroad | ||
134 | Julian Sanchez Pimienta (Spa) Caja Rural | 0:27:30 | |
135 | Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Caja Rural | 0:28:33 | |
136 | Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana | ||
137 | Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
138 | Tony Martin (Ger) HTC-Highroad | 0:28:39 | |
139 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
140 | Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:33:51 | |
141 | Manuele Boaro (Ita) Saxo Bank Sungard | ||
142 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
143 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
144 | Jason McCartney (USA) Team RadioShack | ||
145 | Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad | ||
146 | Andrey Kashechkin (Kaz) Lampre – ISD | ||
147 | Alfredo Balloni (Ita) Lampre – ISD | ||
148 | Noè Gianetti (Swi) Geox-TMC | 0:34:08 | |
149 | Aitor Galdos (Spa) Caja Rural | 0:34:20 | |
150 | Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team | 0:34:29 | |
151 | Higinio Fernández (Spa) Caja Rural | 0:34:38 | |
152 | John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale | ||
153 | Julien Vermote (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:37:00 | |
154 | Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:38:34 | |
155 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team |