Elia Viviani (Deceuninck – Quick Step) triumfował na trzecim etapie Tirreno – Adriatico. Liderem pozostał Adam Yates (Mitchelton-Scott).
W trzecim dniu „wyścigu dwóch mórz” na kolarzy czekał etap z Pomarance do Foligno o długości aż 226 kilometrów. Po drodze peleton musiał zmierzyć się dwoma dość ciężkimi podjazdami. Utrudnieniem mógł być także mocno wiejący wiatr.
Niestety tuż po starcie z wyścigu wycofał się Tomasz Marczyński (Lotto Soudal), który już w nocy przed etapem miał problemy żołądkowe. W ucieczkę dnia zabrali się: Mirco Maestri i Alessandro Tonelli (obaj Bardiani-CSF), Alexander Cataford (Israel Cycling Academy), Stepan Kuriyanov (Gazprom-RusVelo), Natnael Berhane (Cofidis, Solutions Credits) oraz Sebastian Schonberger (Neri-Selle Italia).
Ich przewaga wyniosła maksymalnie prawie pięć minut. Jako pierwsi trudów ucieczki nie wytrzymali Maestri i Kuriyanov, więc na przodzie zostali tylko Tonelli, Cataford, Berhane i Schonberger. Czwórka cały czas traciła dystans, a peleton zbliżał się nieubłaganie.
Mocna praca Deceuninck – Quick Step spowodowała, że wszystko zjechało się na cztery kilometry przed metą. Na krętym i technicznym finiszu najlepiej odnalazł się Elia Viviani (Deceuninck – Quick Step). Po foto finiszu okazało się, że drugie miejsce wywalczył Peter Sagan (BORA-hansgrohe), a trzecie Fernando Gaviria (UAE Team Emirates).
Wyniki trzeciego etapu:
1 | Elia Viviani (Ita) Deceuninck-QuickStep | 5:26:45 | |
2 | Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe | ||
3 | Fernando Gaviria (Col) UAE Team Emirates | ||
4 | Giacomo Nizzolo (Ita) Dimension Data | ||
5 | Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal | ||
6 | Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy | ||
7 | Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale | ||
8 | Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo | ||
9 | Davide Ballerini (Ita) Astana Pro Team | ||
10 | Luca Pacioni (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | ||
11 | Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal | ||
12 | Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates | ||
13 | Enrico Battaglin (Ita) Katusha-Alpecin | ||
14 | Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits | ||
15 | Alexander Porsev (Rus) Gazprom–Rusvelo | ||
16 | Phil Bauhaus (Ger) Bahrain-Merida | ||
17 | Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team | ||
18 | Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep | ||
19 | Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo | ||
20 | Sacha Modolo (Ita) EF Education First | ||
21 | José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin | ||
22 | Luis Mas Bonet (Spa) Movistar Team | ||
23 | Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin | ||
24 | Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida | ||
25 | Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF | ||
26 | Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott | ||
27 | Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck-QuickStep | ||
28 | Simon Clarke (Aus) EF Education First | ||
29 | Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott | ||
30 | Wout Poels (Ned) Team Sky | ||
31 | Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb | ||
32 | Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Cycling Academy | ||
33 | Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb | ||
34 | Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team | ||
35 | Sam Oomen (Ned) Team Sunweb | ||
36 | Brent Bookwalter (USA) Mitchelton-Scott | ||
37 | Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida | ||
38 | Primoz Roglic (Slo) Team Jumbo-Visma | ||
39 | Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep | ||
40 | Rui Costa (Por) UAE Team Emirates | ||
41 | Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo-Visma | ||
42 | Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb | ||
43 | Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates | ||
44 | Ruben Guerreiro (Por) Katusha-Alpecin | ||
45 | Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale | ||
46 | Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team | ||
47 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team | ||
48 | José Rojas (Spa) Movistar Team | ||
49 | Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep | ||
50 | Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom–Rusvelo | ||
51 | Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ | ||
52 | Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team | ||
53 | Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF | ||
54 | Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky | ||
55 | Dayer Quintana (Col) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | ||
56 | Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF | ||
57 | Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale | ||
58 | Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team | ||
59 | Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team | ||
60 | Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team | ||
61 | Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ | ||
62 | Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal | ||
63 | Alberto Bettiol (Ita) EF Education First | ||
64 | Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits | ||
65 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | ||
66 | Jos van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma | ||
67 | Paul Martens (Ger) Team Jumbo-Visma | ||
68 | Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale | ||
69 | Nelson Oliveira (Por) Movistar Team | ||
70 | Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data | ||
71 | Geraint Thomas (GBr) Team Sky | ||
72 | Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe | ||
73 | Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy | ||
74 | Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep | ||
75 | Salvatore Puccio (Ita) Team Sky | ||
76 | Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | ||
77 | Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo | ||
78 | Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo | ||
79 | Marcel Sieberg (Ger) Bahrain-Merida | ||
80 | Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First | ||
81 | Tanel Kangert (Est) EF Education First | ||
82 | Robert Gesink (Ned) Team Jumbo-Visma | ||
83 | Roman Kreuziger (Cze) Dimension Data | ||
84 | Joseph Rosskopf (USA) CCC Team | ||
85 | Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates | ||
86 | Davide Gabburo (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | ||
87 | Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ | ||
88 | Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb | ||
89 | Jorge Arcas (Spa) Movistar Team | ||
90 | Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom–Rusvelo | ||
91 | Igor Boev (Rus) Gazprom–Rusvelo | ||
92 | Eduard Prades (Spa) Movistar Team | ||
93 | Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ | ||
94 | Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale | ||
95 | Ian Stannard (GBr) Team Sky | ||
96 | Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe | 0:00:20 | |
97 | Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo | ||
98 | Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo | ||
99 | Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team | ||
100 | Ivan Rovny (Rus) Gazprom–Rusvelo | ||
101 | Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits | ||
102 | Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale | ||
103 | Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ | ||
104 | Michael Schär (Swi) CCC Team | ||
105 | Michael Bresciani (Ita) Bardiani CSF | ||
106 | Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates | ||
107 | Jan Tratnik (Slo) Bahrain-Merida | ||
108 | Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal | 0:00:34 | |
109 | Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits | ||
110 | Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale | 0:00:41 | |
111 | Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team | 0:00:48 | |
112 | Chad Haga (USA) Team Sunweb | ||
113 | Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott | 0:00:50 | |
114 | Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team | 0:00:52 | |
115 | Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:00:53 | |
116 | Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team | 0:00:57 | |
117 | Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits | 0:01:04 | |
118 | Giovanni Visconti (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | ||
119 | Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | ||
120 | Sebastian Schönberger (Aut) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | ||
121 | Ildar Arslanov (Rus) Gazprom–Rusvelo | ||
122 | Michael Valgren Andersen (Den) Dimension Data | ||
123 | Rohan Dennis (Aus) Bahrain-Merida | ||
124 | Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy | 0:01:09 | |
125 | Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First | ||
126 | Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy | ||
127 | Rob Power (Aus) Team Sunweb | ||
128 | Oscar Gatto (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:01:27 | |
129 | Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe | ||
130 | Filippo Ganna (Ita) Team Sky | ||
131 | Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe | ||
132 | Tom-Jelte Slagter (Ned) Dimension Data | ||
133 | Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ | ||
134 | Tom Bohli (Swi) UAE Team Emirates | ||
135 | Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin | ||
136 | Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team | ||
137 | Natnael Berhane (Eri) Cofidis, Solutions Credits | ||
138 | Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF | ||
139 | Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF | ||
140 | Tony Martin (Ger) Team Jumbo-Visma | 0:01:35 | |
141 | Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal | 0:01:39 | |
142 | Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo-Visma | ||
143 | Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF | 0:01:43 | |
144 | Alexander Cataford (Can) Israel Cycling Academy | 0:01:49 | |
145 | Mads Schmidt Würtz (Den) Katusha-Alpecin | 0:01:50 | |
146 | Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott | ||
147 | Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott | ||
148 | Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin | 0:02:19 | |
149 | Matthias Brändle (Aut) Israel Cycling Academy | ||
150 | Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom–Rusvelo | 0:02:23 | |
151 | Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott | 0:02:35 | |
152 | Stephen Cummings (GBr) Dimension Data | 0:02:36 | |
153 | Taylor Phinney (USA) EF Education First | 0:02:52 | |
154 | Ben King (USA) Dimension Data | ||
155 | Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep | 0:03:50 | |
156 | Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal | 0:05:10 |
Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:
1 | Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott | 10:37:19 | |
2 | Brent Bookwalter (USA) Mitchelton-Scott | ||
3 | Primoz Roglic (Slo) Team Jumbo-Visma | 0:00:07 | |
4 | Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo-Visma | ||
5 | Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb | 0:00:22 | |
6 | Sam Oomen (Ned) Team Sunweb | ||
7 | Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb | ||
8 | Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep | 0:00:27 | |
9 | Wout Poels (Ned) Team Sky | 0:00:47 | |
10 | Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky | ||
11 | Alberto Bettiol (Ita) EF Education First | 0:00:52 | |
12 | Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal | 0:00:54 | |
13 | Simon Clarke (Aus) EF Education First | 0:00:56 | |
14 | Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ | 0:00:58 | |
15 | Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team | 0:01:06 | |
16 | Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep | 0:01:07 | |
17 | Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida | 0:01:10 | |
18 | Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo | 0:01:13 | |
19 | Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team | ||
20 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team | ||
21 | Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates | 0:01:19 | |
22 | Rui Costa (Por) UAE Team Emirates | ||
23 | Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates | ||
24 | Robert Gesink (Ned) Team Jumbo-Visma | ||
25 | Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida | 0:01:25 | |
26 | Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal | 0:01:28 | |
27 | Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team | 0:01:32 | |
28 | Roman Kreuziger (Cze) Dimension Data | 0:01:34 | |
29 | José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin | 0:01:38 | |
30 | Ruben Guerreiro (Por) Katusha-Alpecin | ||
31 | Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom–Rusvelo | 0:01:40 | |
32 | Tanel Kangert (Est) EF Education First | 0:01:43 | |
33 | Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo | 0:01:52 | |
34 | Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:01:57 | |
35 | Joseph Rosskopf (USA) CCC Team | 0:01:59 | |
36 | Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo | 0:02:00 | |
37 | Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:01 | |
38 | Geraint Thomas (GBr) Team Sky | 0:02:10 | |
39 | Rohan Dennis (Aus) Bahrain-Merida | 0:02:14 | |
40 | Luis Mas Bonet (Spa) Movistar Team | 0:02:19 | |
41 | José Rojas (Spa) Movistar Team | ||
42 | Nelson Oliveira (Por) Movistar Team | ||
43 | Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team | 0:02:29 | |
44 | Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb | 0:02:30 | |
45 | Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Cycling Academy | 0:02:40 | |
46 | Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy | ||
47 | Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First | 0:02:45 | |
48 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | 0:02:47 | |
49 | Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ | ||
50 | Michael Schär (Swi) CCC Team | 0:02:57 | |
51 | Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits | 0:02:58 | |
52 | Davide Gabburo (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | ||
53 | Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team | 0:03:03 | |
54 | Davide Ballerini (Ita) Astana Pro Team | 0:03:08 | |
55 | Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale | 0:03:17 | |
56 | Jorge Arcas (Spa) Movistar Team | 0:03:21 | |
57 | Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data | 0:03:23 | |
58 | Enrico Battaglin (Ita) Katusha-Alpecin | 0:03:27 | |
59 | Dayer Quintana (Col) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 0:03:33 | |
60 | Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo | 0:03:35 | |
61 | Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal | 0:03:40 | |
62 | Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 0:03:44 | |
63 | Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale | 0:03:50 | |
64 | Salvatore Puccio (Ita) Team Sky | 0:03:53 | |
65 | Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team | 0:03:58 | |
66 | Michael Valgren Andersen (Den) Dimension Data | 0:04:01 | |
67 | Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates | 0:04:02 | |
68 | Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits | 0:04:03 | |
69 | Ivan Rovny (Rus) Gazprom–Rusvelo | 0:04:04 | |
70 | Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott | 0:04:12 | |
71 | Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep | 0:04:27 | |
72 | Tom-Jelte Slagter (Ned) Dimension Data | 0:04:30 | |
73 | Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 0:04:48 | |
74 | Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy | 0:04:55 | |
75 | Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb | ||
76 | Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo-Visma | 0:05:10 | |
77 | Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team | 0:05:12 | |
78 | Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ | ||
79 | Rob Power (Aus) Team Sunweb | 0:05:26 | |
80 | Chad Haga (USA) Team Sunweb | 0:05:27 | |
81 | Fernando Gaviria (Col) UAE Team Emirates | 0:05:32 | |
82 | Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF | 0:05:57 | |
83 | Jan Tratnik (Slo) Bahrain-Merida | 0:06:01 | |
84 | Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy | 0:06:04 | |
85 | Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF | 0:06:12 | |
86 | Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott | 0:06:15 | |
87 | Eduard Prades (Spa) Movistar Team | 0:06:23 | |
88 | Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale | 0:06:25 | |
89 | Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy | 0:06:28 | |
90 | Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team | 0:06:36 | |
91 | Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits | 0:06:40 | |
92 | Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale | 0:06:55 | |
93 | Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal | 0:07:07 | |
94 | Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team | ||
95 | Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:07:14 | |
96 | Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ | 0:07:32 | |
97 | Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo | 0:07:33 | |
98 | Jos van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma | 0:07:34 | |
99 | Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:07:41 | |
100 | Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott | 0:07:50 | |
101 | Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale | 0:07:53 | |
102 | Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team | 0:07:55 | |
103 | Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin | 0:07:56 | |
104 | Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott | 0:08:15 | |
105 | Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF | 0:08:20 | |
106 | Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin | 0:08:28 | |
107 | Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ | 0:08:49 | |
108 | Alexander Cataford (Can) Israel Cycling Academy | 0:09:09 | |
109 | Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo | 0:09:25 | |
110 | Luca Pacioni (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 0:09:37 | |
111 | Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team | ||
112 | Ian Stannard (GBr) Team Sky | 0:09:49 | |
113 | Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck-QuickStep | 0:10:12 | |
114 | Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep | ||
115 | Sacha Modolo (Ita) EF Education First | 0:10:31 | |
116 | Sebastian Schönberger (Aut) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 0:10:37 | |
117 | Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin | 0:10:57 | |
118 | Natnael Berhane (Eri) Cofidis, Solutions Credits | 0:11:13 | |
119 | Oscar Gatto (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:11:19 | |
120 | Mads Schmidt Würtz (Den) Katusha-Alpecin | 0:11:20 | |
121 | Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits | 0:11:29 | |
122 | Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team | 0:11:32 | |
123 | Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First | 0:11:40 | |
124 | Filippo Ganna (Ita) Team Sky | 0:11:49 | |
125 | Giacomo Nizzolo (Ita) Dimension Data | 0:11:51 | |
126 | Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe | 0:11:52 | |
127 | Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF | 0:12:16 | |
128 | Alexander Porsev (Rus) Gazprom–Rusvelo | 0:12:37 | |
129 | Tony Martin (Ger) Team Jumbo-Visma | 0:12:39 | |
130 | Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF | 0:12:45 | |
131 | Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe | 0:12:48 | |
132 | Igor Boev (Rus) Gazprom–Rusvelo | 0:12:49 | |
133 | Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott | 0:12:50 | |
134 | Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ | 0:12:53 | |
135 | Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom–Rusvelo | 0:12:59 | |
136 | Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom–Rusvelo | 0:13:11 | |
137 | Elia Viviani (Ita) Deceuninck-QuickStep | 0:13:15 | |
138 | Paul Martens (Ger) Team Jumbo-Visma | 0:13:16 | |
139 | Tom Bohli (Swi) UAE Team Emirates | 0:13:23 | |
140 | Taylor Phinney (USA) EF Education First | ||
141 | Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates | 0:13:24 | |
142 | Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF | 0:13:38 | |
143 | Ildar Arslanov (Rus) Gazprom–Rusvelo | 0:13:41 | |
144 | Stephen Cummings (GBr) Dimension Data | 0:13:45 | |
145 | Phil Bauhaus (Ger) Bahrain-Merida | 0:13:52 | |
146 | Marcel Sieberg (Ger) Bahrain-Merida | ||
147 | Michael Bresciani (Ita) Bardiani CSF | 0:13:58 | |
148 | Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep | 0:14:09 | |
149 | Giovanni Visconti (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 0:14:11 | |
150 | Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale | 0:14:29 | |
151 | Matthias Brändle (Aut) Israel Cycling Academy | 0:15:20 | |
152 | Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal | 0:15:29 | |
153 | Ben King (USA) Dimension Data | 0:15:50 | |
154 | Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits | 0:16:54 | |
155 | Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal | 0:17:01 | |
156 | Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe | 0:17:59 |