Triumfatorem wyścigu Tour of Türkiye został Frank van den Broek (Team dsm-firmenich PostNL). Ostatni etap został zneutralizowany.

Ostatni etap wyścigu w Turcji rozgrywany był w Stambule. Dystans wynosił 105 kilometrów, a trasa była dedykowana sprinterom.

Niestety organizatorzy poinformowali, że ze względu na warunki atmosferyczne dzisiejszy etap został zneutralizowany.

Tym samym zwycięzcą klasyfikacji generalnej został Frank van den Broek (Team dsm-firmenich PostNL), a trzynaste miejsce wywalczył Marcin Budziński (Mazowsze Serce Polski).

Zwycięzca trzech etapów Tobias Lund Andresen (Team dsm-firmenich PostNL) wygrał klasyfikację punktową, a w górskiej najlepszy był Vinzent Dorn (BIKE AID).

Klasyfikacja generalna:

Results powered by FirstCycling.com

Poprzedni artykułSteff Cras o kraksie w Kraju Basków: „Myślałem, że to już koniec”
Następny artykułTour de Romandie 2024: Carlos Rodríguez wygrywa wyścig, Godon ponownie z etapem