Zapraszamy na start wyjątkowego wydarzenia, jakim jest „Małopolska Majka Days” – kolarskie święto z udziałem Wielkiego Mistrza – Rafała Majki, medalisty olimpijskiego, znakomitego „górala”, jednego z zawodników UAE Team Emirates. Spotykamy się w położonych ok. 14 km od rodzinnej miejscowości Rafała Dobczycach.

Wiele odcinków, które będziecie pokonywać, niejednokrotnie znajdowało się na treningowych trasach naszego Mistrza. Nie oznacza to jednak, że każdy z Was będzie zmuszony do nieludzkiej pracy, jaką codziennie wykonuje na rowerze popularny „Zgred”. Trasy są na tyle zoptymalizowane i przyjazne, by zapewnić ich dostępność i przystępność dla niemal każdego kolarza czy zapalonego rowerzysty.

Start i meta wyścigów zlokalizowane są w jednym miejscu, co ograniczy powyścigowe zamieszanie i zminimalizuje logistykę związaną z udziałem w rywalizacji. Bardzo dobrej jakości asfalty będą stanowiły bezpieczną arenę Waszych zmagań. Nad jej przebiegiem czuwać będą duże zespoły służb mundurowych (policji i straży pożarnej), wszystko po to, by zapewnić Wam – zawodnikom jak największe bezpieczeństwo i komfort sportowej rywalizacji.

Małopolska Majka Days to drugie (po Majka Gran Fondo) tego typu wydarzenie sportowe w Polsce, w którym każdy z Was może stanąć na starcie ramię w ramię z gwiazdą pokroju Rafała Majki. Mamy nadzieję, iż postanowicie spędzić ostatnią niedzielę kwietnia razem z nami! Powodzenia i do zobaczenia na mecie!

NAJWAŻNIEJSZE INFO:
  • Kiedy: 28.04.2024
  • Gdzie: Dobczyce k/Krakowa
  • Ile: 3 dystanse do wyboru (38 km, 57 km i 80 km)
  • Biuro Zawodów: Hala Sportowa RCOS, ul. Szkolna 43, Dobczyce
  • Start: godz. 11:30
  • więcej informacji: MajkaDays.com

Poprzedni artykułGreg Van Avermaet będzie się nadal ścigał. Belg stawia na szuter
Następny artykułTour of the Alps 2024: Simon Carr wygrywa po ambitnej ucieczce
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Bogdan
Bogdan

W końcu zapytali by mieszkańców czy chcą u siebie wyścigi kolarskie. Bo strasznie utrudnia nam to życie. Nie na żadnych informacji wcześniej. Zamykają drogę i nie interesuje ich czy ktoś ma wesele komunie tylko drogi pozamykane. Niech sobie organizatorzy robią rajdy koło swoich domów.