Trek prezentuje całkiem nowy rower Madone SL siódmej generacji. Model ten wykorzystuje tę samą rewolucyjną technologię dla wyścigów szosowych co Madone SLR siódmej generacji, udostępniając ją teraz szerszemu gronu odbiorców. 

[WATERLOO, WISCONSIN] Po roku od premiery kompletnie nowej ramy Madone SLR, jeden z najlepszych rowerów wyścigowych Treka jest dostępny w bardziej przystępnej cenie, dzięki użyciu ramy z włókna węglowego OCLV Serii 500, aerodynamicznej dwuczęściowej kierownicy RSL z flarą i mostka RCS Pro. 

 

Madone SL oferuje legendarną prędkość, najwyższej klasy technologie i niewiarygodną charakterystykę jazdy ramy z włókna węglowego OCLV Serii 500, co przekłada się na zaskakująco niską masę i prędkość potrzebną do szybkich przejażdżek oraz wyścigów.

Technologia IsoFlow wygładza nierówności szosy, jednocześnie ograniczając masę i zapewniając aerodynamiczną przewagę nad konkurencją. Dzięki ogromnej liczbie umożliwiających superszybką jazdę rozwiązań – takich jak nasze najnowsze aerodynamiczne kształty Kammtail, przystępny sterowany elektronicznie napęd Shimano 105 Di2 lub Ultegra Di2, koła z włókna węglowego oraz ukryte prowadzenie przewodów – powstał wyścigowy jednoślad, którego szybkość i wygląd idą w parze.

Oszałamiająco lekki

Nowa odchudzona konstrukcja i lekkie włókno węglowe OCLV Serii 500 czynią Madone SL o niemal 300 gramów lżejszym od poprzedniej generacji.

Zaskakująco szybki

Najszybszy Madone SL, jaki do tej pory stworzyliśmy, zyskuje nawet 54 sekundy na godzinę* względem poprzedniej generacji (przy 45 km/h).

Wyjątkowo komfortowy

Nasza własna technologia IsoFlow zmniejsza masę roweru, poprawia aerodynamikę i wygładza męczące wyboje na drodze.

Niezrównana aerodynamika

Zoptymalizowane pod kątem aerodynamiki kierownica z flarą i mostek, aerodynamiczna pozycja jazdy i najnowszej generacji opływowe kształty rur przecinają powietrze i dają Ci wszelką możliwą przewagę.

Ceny rowerów w Polsce:

Madone SL 6 (na 105 Di2) – 28 499 PLN

Madone SL 7 (na Ultegrze di2) – 37 999 PLN

Madone SL będzie dostępny w sprzedaży na całym świecie na stronie trekbikes.com i za pośrednictwem globalnej sieci dystrybutorów marki Trek.

Poprzedni artykułDeutschland Tour 2023: Ilan Van Wilder z pierwszym zawodowym zwycięstwem
Następny artykułRenewi Tour 2023: Joshua Tarling nie przestaje zaskakiwać
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
aaby
aaby

Najszybszy Madone SL, jaki do tej pory stworzyliśmy, zyskuje nawet 54 sekundy na godzinę* względem poprzedniej generacji (przy 45 km/h)

To zdanie nie ma zupełnie sensu, bo skoro oba jadą z tą samą prędkością, to jak mogą dojechać w różnym czasie! Pewnie autor co innego miał na myśli i co innego napisał :)))

BlackJungle
BlackJungle

Trek jest tak szybki że jest najszybszy. Czytam od lat trn bełkot marketingowy odnośnie Treka i szczerze? Że śmiechu nie mogę.

siwy
siwy

Ale ten z pierwszej fotki bo jest czerwony. A czerwony jest najszybszy 🙂