fot. EF Education-EasyPost

2 zespoły zdecydowały się na zmianę barw przed Giro d’Italia. EF Education-EasyPost zrobiło to z tego samego powodu jak co roku – ich koszulki gryzły się kolorystycznie z trykotem lidera, Israel-Premier Tech zaś chce mocniej wyeksponować swojego włoskiego sponsora – firmę Vini Fantini.

Zdecydowanie większą odmianę przeszły stroje EF Education-EasyPost. Amerykański zespół we współpracy z marką odzieżową Rapha postawił na nieco szalony projekt pełen różnych barw. Przód koszulki jest różowo-żółty, ramiona białe i czarne, nogawki czarno-zielona i granatowa, a na plecach znajdziemy jeszcze kolor pomarańczowy. Do tego przemalowaniu uległ także rower – zresztą zobaczcie sami.

Zdjęcie
fot. EF Education-EasyPost
Zdjęcie
fot. EF Education-EasyPost

Dużo delikatniejsze zmiany dotknęły strojów zespołu Israel-Premier Tech. Formacja, która obecnie ściga się w Giro d’Italia z dziką kartą, postawiła na ekspozycję swojego sponsora Vini Fantini – włoskiego producenta win.

Zdjęcie
fot. Israel – Premier Tech
Zdjęcie
fot. Israel – Premier Tech

Warto także wspomnieć, że niedługo przed Giro d’Italia swoją nazwę, a zatem i stroje zmieniła ekipa Team Corratec. Po dołączeniu nowego sponsora ta nazywa się Team Corratec – Selle Italia, a jej koszula prezentuje się następująco:

Zdjęcie
fot. Team Corratec – Selle Italia
Poprzedni artykułCałkowicie nowy SCOTT PLASMA RC TT
Następny artykułZajrzeć w kocie oko – licznik rowerowy Cateye Air GPS CC GPS-100
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments