fot. INEOS Grenadiers / Getty Images

Brytyjska drużyna z wielkimi nadziejami przystąpi do „Wyścigu Dwóch Mórz”. Po raz ostatni ze zwycięstwa jako ekipa cieszyli się w 2018 roku, kiedy to w klasyfikacji generalnej najlepszy był Michał Kwiatkowski.

Już w poniedziałek rozpocznie się 58. edycja Tirreno-Adriatico. Na kolarzy czeka siedem etapów, a o trasie wyścigu można przeczytać –>TUTAJ.

Swój skład na ten wyścig podała ekipa INEOS Grenadiers. Liderami powinni być: zwycięzca Strade Bianche Thomas Pidcock, Tao Geoghegan Hart oraz Filippo Ganna. Włoch jest faworytem rozpoczynającej rywalizację jazdy indywidualnej na czas w Lido di Camaiore. Warto jednak wspomnieć, że Ganna w tym sezonie dobrze spisuje się także na trudniejszych etapach co pokazał zajmując drugie miejsca w „generalkach” Vuelta a San Juan Internacional i Volta ao Algarve em Bicicleta.

Na lepsze wyniki niż na początku sezonu liczy zapewne Thymen Arensman. 23- letni Holender jeździ w barwach INEOS Grenadiers dość pechowo, ale nie można zapominać, że ubiegłoroczną hiszpańską Vueltę zakończył na szóstym miejscu. W składzie brytyjskiej drużyny znalazł się także zwycięzca „Wyścigu Dwóch Mórz” z 2018 roku, czyli Michał Kwiatkowski.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments