fot. Team Jayco AlUla

Przed nami 6 dni ścigania w ramach 23. edycji Santos Tour Down Under. Rywalizację otworzy krótki prolog, podczas którego powstaną pierwsze, być może kluczowe różnice w klasyfikacji generalnej pierwszego wyścigu World Tour.

Wszystko na temat australijskiej etapówki zostało już powiedziane w dostępnej na naszej stronie zapowiedzi tego wyścigu, znaleźć można u nas także jego listę startową. Dokładniej zapoznać się z kolarzami będzie można już pierwszego dnia, kiedy ci ruszą na liczący 5500 metrów prolog, podczas którego w odstępach minutowych będą się meldowali na rampie startowej. Czasy startu zapisane są w lokalnym czasie, od którego należy odjąć 9,5 godziny różnicy między Adelajdą a Polską.

Kolejność startów do prologu 23. Santos Tour Down Under:
Kursywą zapisano faworytów wyścigu

# Godz. (-9,5) Kolarz Zespół
1 18:00:00  MORIARTY James UniSA-Australia
2 18:01:00  LEDANOIS Kévin Team Arkéa Samsic
3 18:02:00  VINK Michael UAE Team Emirates
4 18:03:00  BETTIOL Alberto EF Education-EasyPost
5 18:04:00  BEVIN Patrick Team DSM
6 18:05:00  PAGE Hugo Intermarché – Circus – Wanty
7 18:06:00  GERMANI Lorenzo Groupama – FDJ
8 18:07:00  GAZE Samuel Alpecin-Deceuninck
9 18:08:00  DEVENYNS Dries Soudal – Quick Step
10 18:09:00  WOOD Harrison Cofidis
11 18:10:00  SCOTT Cameron Bahrain – Victorious
12 18:11:00  BASSO Leonardo Astana Qazaqstan Team
13 18:12:00  SCHÄR Michael AG2R Citroën Team
14 18:13:00  LIEPIŅŠ Emīls Trek – Segafredo
15 18:14:00  HOFSTEDE Lennard Jumbo-Visma
16 18:15:00  HAYTER Leo INEOS Grenadiers
17 18:16:00  LÜHRS Luis-Joe BORA – hansgrohe
18 18:17:00  FROOME Chris Israel – Premier Tech
19 18:18:00  DURBRIDGE Luke Team Jayco AlUla
20 18:19:00  EWAN Caleb UniSA-Australia
21 18:20:00  GESBERT Élie Team Arkéa Samsic
22 18:21:00  BAX Sjoerd UAE Team Emirates
23 18:22:00  HONORÉ Mikkel Frølich EF Education-EasyPost
24 18:23:00  HAMILTON Chris Team DSM
25 18:24:00  SAMITIER Sergio Movistar Team
26 18:25:00  BYSTRØM Sven Erik Intermarché – Circus – Wanty
27 18:26:00  PENHOËT Paul Groupama – FDJ
28 18:27:00  GOGL Michael Alpecin-Deceuninck
29 18:28:00  SCHMID Mauro Soudal – Quick Step
30 18:29:00  CIMOLAI Davide Cofidis
31 18:30:00  BAUHAUS Phil Bahrain – Victorious
32 18:31:00  SÁNCHEZ Luis León Astana Qazaqstan Team
33 18:32:00  PETERS Nans AG2R Citroën Team
34 18:33:00  TESFATSION Natnael Trek – Segafredo
35 18:34:00  ROOSEN Timo Jumbo-Visma
36 18:35:00  HEIDUK Kim INEOS Grenadiers
37 18:36:00  MEEUS Jordi BORA – hansgrohe
38 18:37:00  JONES Taj Israel – Premier Tech
39 18:38:00  YATES Simon Team Jayco AlUla
40 18:39:00  FRISLIE Graeme UniSA-Australia
41 18:40:00  HOFSTETTER Hugo Team Arkéa Samsic
42 18:41:00  BENNETT George UAE Team Emirates
43 18:42:00  QUINN Sean EF Education-EasyPost
44 18:43:00  DINHAM Matthew Team DSM
45 18:44:00  JACOBS Johan Movistar Team
46 18:45:00  THIJSSEN Gerben Intermarché – Circus – Wanty
47 18:46:00  PITHIE Laurence Groupama – FDJ
48 18:47:00  PLOWRIGHT Jensen Alpecin-Deceuninck
49 18:48:00  CATTANEO Mattia Soudal – Quick Step
50 18:49:00  CARVALHO Andre Cofidis
51 18:50:00  GRADEK Kamil Bahrain – Victorious
52 18:51:00  BOARO Manuele Astana Qazaqstan Team
53 18:52:00  TOUZÉ Damien AG2R Citroën Team
54 18:53:00  HELLEMOSE Asbjørn Trek – Segafredo
55 18:54:00  GESINK Robert Jumbo-Visma
56 18:55:00  SWIFT Ben INEOS Grenadiers
57 18:56:00  HINDLEY Jai BORA – hansgrohe
58 18:57:00  IMPEY Daryl Israel – Premier Tech
59 18:58:00  STEWART Campbell Team Jayco AlUla
60 18:59:00  MARRIAGE Zac UniSA-Australia
61 19:00:00  LE BERRE Mathis Team Arkéa Samsic
62 19:01:00  HIRSCHI Marc UAE Team Emirates
63 19:02:00  KEUKELEIRE Jens EF Education-EasyPost
64 19:03:00  NABERMAN Tim Team DSM
65 19:04:00  MAS Lluís Movistar Team
66 19:05:00  VAN POPPEL Boy Intermarché – Circus – Wanty
67 19:06:00  THOMPSON Reuben Groupama – FDJ
68 19:07:00  STANNARD Robert Alpecin-Deceuninck
69 19:08:00  KNOX James Soudal – Quick Step
70 19:09:00  BIDARD François Cofidis
71 19:10:00  BILBAO Pello Bahrain – Victorious
72 19:11:00  GRUZDEV Dmitriy Astana Qazaqstan Team
73 19:12:00  BAUDIN Alex AG2R Citroën Team
74 19:13:00  GALLOPIN Tony Trek – Segafredo
75 19:14:00  VADER Milan Jumbo-Visma
76 19:15:00  THOMAS Geraint INEOS Grenadiers
77 19:16:00  ALEOTTI Giovanni BORA – hansgrohe
78 19:17:00  BERWICK Sebastian Israel – Premier Tech
79 19:18:00  MATTHEWS Michael Team Jayco AlUla
80 19:19:00  WALSH Liam UniSA-Australia
81 19:20:00  OWSIAN Łukasz Team Arkéa Samsic
82 19:21:00  FISHER-BLACK Finn UAE Team Emirates
83 19:22:00  RUTSCH Jonas EF Education-EasyPost
84 19:23:00  TUSVELD Martijn Team DSM
85 19:24:00  ROMEO Iván Movistar Team
86 19:25:00  SMITH Dion Intermarché – Circus – Wanty
87 19:26:00  STORER Michael Groupama – FDJ
88 19:27:00  RIESEBEEK Oscar Alpecin-Deceuninck
89 19:28:00  SVRČEK Martin Soudal – Quick Step
90 19:29:00  RENARD Alexis Cofidis
91 19:30:00  PERNSTEINER Hermann Bahrain – Victorious
92 19:31:00  LAAS Martin Astana Qazaqstan Team
93 19:32:00  GODON Dorian AG2R Citroën Team
94 19:33:00  BRUSTENGA Marc Trek – Segafredo
95 19:34:00  VAN EMDEN Jos Jumbo-Visma
96 19:35:00  PLAPP Luke INEOS Grenadiers
97 19:36:00  SCHACHMANN Maximilian BORA – hansgrohe
98 19:37:00  CLARKE Simon Israel – Premier Tech
99 19:38:00  HEPBURN Michael Team Jayco AlUla
100 19:39:00  DRIZNERS Jarrad UniSA-Australia
101 19:40:00  COSTIOU Ewen Team Arkéa Samsic
102 19:41:00  COVI Alessandro UAE Team Emirates
103 19:42:00  SCULLY Tom EF Education-EasyPost
104 19:43:00  COMBAUD Romain Team DSM
105 19:44:00  ERVITI Imanol Movistar Team
106 19:45:00  VAN DER HOORN Taco Intermarché – Circus – Wanty
107 19:46:00  MOLARD Rudy Groupama – FDJ
108 19:47:00  LEYSEN Senne Alpecin-Deceuninck
109 19:48:00  VAN TRICHT Stan Soudal – Quick Step
110 19:49:00  LAFAY Victor Cofidis
111 19:50:00  SÜTTERLIN Jasha Bahrain – Victorious
112 19:51:00  FELLINE Fabio Astana Qazaqstan Team
113 19:52:00  O’CONNOR Ben AG2R Citroën Team
114 19:53:00  TIBERI Antonio Trek – Segafredo
115 19:54:00  DENNIS Rohan Jumbo-Visma
116 19:55:00  SHEFFIELD Magnus INEOS Grenadiers
117 19:56:00  HALLER Marco BORA – hansgrohe
118 19:57:00  GEE Derek Israel – Premier Tech
119 19:58:00  HAMILTON Lucas Team Jayco AlUla
120 19:59:00  LEAHY Conor UniSA-Australia
121 20:00:00  VERRE Alessandro Team Arkéa Samsic
122 20:01:00  VINE Jay UAE Team Emirates
123 20:02:00  WIŚNIOWSKI Łukasz EF Education-EasyPost
124 20:03:00  MAYRHOFER Marius Team DSM
125 20:04:00  IZAGIRRE Gorka Movistar Team
126 20:05:00  JOHANSEN Julius Intermarché – Circus – Wanty
127 20:06:00  SCOTSON Miles Groupama – FDJ
128 20:07:00  GROVES Kaden Alpecin-Deceuninck
129 20:08:00  STEIMLE Jannik Soudal – Quick Step
130 20:09:00  COQUARD Bryan Cofidis
131 20:10:00  ARNDT Nikias Bahrain – Victorious
132 20:11:00  MOSCON Gianni Astana Qazaqstan Team
133 20:12:00  LAPEIRA Paul AG2R Citroën Team
134 20:13:00  BARONCINI Filippo Trek – Segafredo
135 20:14:00  VAN DIJKE Tim Jumbo-Visma
136 20:15:00  HAYTER Ethan INEOS Grenadiers
137 20:16:00  ARCHBOLD Shane BORA – hansgrohe
138 20:17:00  STRONG Corbin Israel – Premier Tech
139 20:18:00  HARPER Chris Team Jayco AlUla

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments