fot. HRE Mazowsze Serce Polski

Podopieczni Dariusza Banaszka zsiadają z Treka i wsiadają na rowery Guerciotti – marki pochodzącej z Mediolanu we Włoszech. 

Markę Guerciotti polscy kibice powinni kojarzyć, ponieważ swego czasu jeździli na niej kolarze CCC. Włosi przygotują specjalne malowanie rowerów w barwach drużyny z Mazowsza. Kolarze będą mieli do dyspozycji modele Eureka Air Disc, Eclipse S Disc oraz Eureka TT to jazdy na czas.

Marka Guerciotti powstała w 1964 roku w Mediolanie. Założyli ją dwaj bracia zakochani w kolarstwie – Italo i Paolo. Od tego czasu firma stale się rozwija i produkuje rowery szosowe, ale także przełajowe i modne w dzisiejszych czasach gravelowe.

guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Fan Sagana
Fan Sagana

Wcześniej nie wszyscy zawodnicy mieli do dyspozycji Treka Madone. Niektórzy jeździli na chińskich ramach z aliexpres.

Wojtek
Wojtek

Ciekawe, znów Polska grupa będzie jeździła na tych włoskich rowerach. Historia zatacza koło mocna by rzec. Jeśli na zdjęciu jest właśnie to „specjalne” malowanie, to trochę słabo. Jak wejdzie się na stronę producenta, to eureka air disc jest dostępna dokładnie w takim samym malowaniu.

Michał
Michał

Pamiętam jak kolarze CCC narzekali na na zbyt miękkie ramy Guerciotti. Miejmy nadzieję, że po kilku latach producent oferuje sztywność na poziomie adekwatnym do ścigania dla Panów z HRE MSP.

R.p
R.p

Zrezygnowali z Treka ? Dziwne.