W oczekiwaniu na pierwsze informacje z krajowego podwórka przyjrzyjmy się temu, co dzieje się u naszych południowych sąsiadów. Elkov-Kasper to bowiem ekipa, która od lat startuje w większości polskich wyścigów, w wielu z sukcesami, a właśnie ogłosiła nowe barwy i pierwsze 4 transfery na sezon 2023.

Pierwszymi nabytkami czeskiej ekipy są juniorzy Štěpán Telecký, Tomáš Přidal, Daniel Mráz i Jan Lukeš. Cała czwórka ma po 18 lat i stanowi pewien powiew świeżości w drużynie Vladimira Vavry. Już w tym momencie wiadomo, że Elkov-Kasper opuszczają Jakub Otruba (do ATT Investments) i szybki Daniel Babor (do Caja Rural – Seguros RGA).

Dalsze informacje otrzymamy zapewne w kolejnych tygodniach i miesiącach. Normą jest, że ekipy kontynentalne zamykają składy dopiero w grudniu, a czasem nawet i na początku stycznia.

Poprzedni artykułIrlandia chce zorganizować Grand Depart w 2026 bądź 2027 roku
Następny artykułMikkel Frølich Honoré zrywa kontrakt z Quick-Stepem i przechodzi do EF
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments