fot. Getty Images Sport

Miał kontrakt z Quick-Step Alpha Vinyl Team ważny do końca 2023 roku, ale go nie wypełni. Mikkel Frølich Honoré zdecydował się na przejście do EF Education-EasyPost, z którym związał się 2-letnią umową.

Wczoraj na zerwanie kontraktu ważnego do końca 2023 roku z amerykańską formacją zdecydował się Ruben Guerreiro, który przeszedł do Movistar Team, a już dziś podobny krok, z tym że w drugą stronę, wykonał Mikkel Frølich Honoré. 25-letni Duńczyk całą swoją przygodę z World Tourem spędził w ekipie Patricka Lefevere’a, którą teraz bez skrupułów zamienia na formację Jonathana Vaughtersa.

Quick-Step Alpha Vinyl Team wystosował niezwykle krótki i zdawkowy komunikat, w którym poinformował, że zrezygnowano tam z usług 25-letniego Duńczyka i dano mu wolną rękę w zmianie barw klubowych. Zwycięzca etapu Itzulia Basque Country czy 3. zawodnik takich klasyków jak Bretagne Classic – Ouest-France oraz Donostia San Sebastian Klasikoa momentalnie związał się z EF Education-EasyPost. Mikkel Frølich Honoré podpisał 2-letni kontrakt z nowym pracodawcą.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments