fot. Team Qhubeka ASSOS

Coraz więcej mówi się o powrocie Douglasa Rydera do zawodowego kolarstwa. Były właściciel Team Qhubeka ASSOS ma założyć włoski Pro Team, czyli ekipę drugiej dywizji, a jednym z jego pomocników w niej ma być Vincenzo Nibali.

Media bardzo dużo mówią o różnych kolarzach łączonych z tą nowopowstającą formacją. Wśród plotek bardzo często przewija się to, że w tej ekipie mieliby angaż znaleźć dwaj Polacy. Najczęściej wymienianymi nazwiskami są Szymon Sajnok i Łukasz Wiśniowski, acz ten drugi najprawdopodobniej pozostaje w EF Education-EasyPost.

Wśród kolarzy łączonych z tym zespołem jest także cała masa zawodników z całego świata. Świetnie zebrał to ostatnio na Twitterze Dan z GlobalPeleton, albowiem w plotkach przewinęli się już m.in. Domenico Pozzovivo i Tom Devriendt (obecnie Intermarché – Wanty – Gobert), Mark Donovan (Team DSM), Jack Bauer i Damien Howson (Team BikeExchange – Jayco), Gianluca Brambilla i Matteo Moschetti (Trek-Segafredo), Filippo Conca (Lotto Soudal), Carl Fredrik Hagen (Israel-Premier Tech), Tobias Ludvigsson (Groupama-FDJ), Antonio Puppio (Israel Cycling Academy) czy zwycięzca etapowy z tegorocznego Małopolskiego Wyścigu Górskiego Walter Calzoni (Gallina Ecotek Lucchini Colosio).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments