fot. Israel - Premier Tech

Ekipy mają prawo do tego, by raz do roku zmienić sobie koszulkę i wypromować jakiegoś sponsora bądź akcję poprzez takie nietuzinkowe trykoty. Z tej okazji podczas Tour de France 2022 skorzysta ekipa Israel – Premier Tech, która wspiera akcję #FieldOfDreams.

Właśnie tak prezentować będą się barwy Israel – Premier Tech podczas tegorocznej Wielkiej Pętli. Kolarze tej ekipy wspierają zbiórkę charytatywną na rzecz kolarstwa w Rwandzie, a konkretniej w Bugaserze, na którą zbierają już od dłuższego czasu. Działają tam zresztą także ich trenerzy, a młodzi zawodnicy i zawodniczki jeżdżą na ich rowerach.

Sam projekt koszulki nie różni się diametralnie od tej, w której kolarze tej ekipy jeżdżą na co dzień. To nie zmiana w stylu zeszłorocznej zespołu Alpecin-Fenix czy tego, co rokrocznie szykuje formacja Jumbo-Visma. W składzie Israel – Premier Tech na 109. Tour de France znaleźli się Michael Woods, Jakob Fuglsang, Chris Froome, Simon Clarke, Daryl Impey, Krists Neilands, Hugo Houle i Omer Goldstein.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments