Foto: Getty Images

Czwartego dnia zmagań na francuskiej ziemi na kolarzy czeka bardzo istotna dla losów klasyfikacji generalnej próba w postaci prawie 32-kilometrowej jazdy indywidualnej na czas. Stawka aż roi się od gwiazd, a zatem będziemy świadkami ciekawych pojedynków.

Jako pierwszy o 13:06 do walki z czasem przystąpi ostatni w klasyfikacji generalnej Matthews Walls. Na końcu rampę startową opuści lider całego wyścigu – Wout van Aert ruszy o 16:00. Finałowa 28-mka ruszać będzie w odstępach nie minutowych jak pierwsza część stawki, a co 2 minuty.

W grupie 148 zawodników wystartuje także trójka Polaków. O 13:20 swoje zmagania w ramach jazdy indywidualnej na czas rozpocznie Kamil Gradek (Bahrain-Victorious), o 14:14 wyruszy Łukasz Owsian (Team Arkéa Samsic), a od 15:00 oglądać będziemy mogli Michała Kwiatkowskiego (INEOS Grenadiers).

Kolejność startu do etapu jazdy indywidualnej na czas:
Kursywą zaznaczono szerokie grono faworytów czasówki

1 13:06:00  WALLS Matthew BORA – hansgrohe
2 13:07:00  HEINSCHKE Leon Team DSM
3 13:08:00  VAN GESTEL Dries TotalEnergies
4 13:09:00  JONES Taj Israel – Premier Tech
5 13:10:00  TROIA Oliviero UAE Team Emirates
6 13:11:00  SAGIV Guy Israel – Premier Tech
7 13:12:00  VERVLOESEM Xandres Lotto Soudal
8 13:13:00  NORSGAARD Mathias Movistar Team
9 13:14:00  JOHANSEN Julius Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
10 13:15:00  MEEUS Jordi BORA – hansgrohe
11 13:16:00  GROENEWEGEN Dylan Team BikeExchange – Jayco
12 13:17:00  HAUSSLER Heinrich Bahrain – Victorious
13 13:18:00  HEIDEMANN Miguel B&B Hotels – KTM
14 13:19:00  DUJARDIN Sandy TotalEnergies
15 13:20:00  GRADEK Kamil Bahrain – Victorious
16 13:21:00  FERRON Valentin TotalEnergies
17 13:22:00  JANSEN Amund Grøndahl Team BikeExchange – Jayco
18 13:23:00  MOZZATO Luca B&B Hotels – KTM
19 13:24:00  EDMONDSON Alex Team BikeExchange – Jayco
20 13:25:00  DURBRIDGE Luke Team BikeExchange – Jayco
21 13:26:00  GOUGEARD Alexis B&B Hotels – KTM
22 13:27:00  BERNARD Julien Trek – Segafredo
23 13:28:00  CHAMPION Thomas Cofidis
24 13:29:00  BARBERO Carlos Lotto Soudal
25 13:30:00  ANDERSEN Idar Uno-X Pro Cycling Team
26 13:31:00  FINÉ Eddy Cofidis
27 13:32:00  MOLANO Juan Sebastián UAE Team Emirates
28 13:33:00  TOLHOEK Antwan Trek – Segafredo
29 13:34:00  GRMAY Tsgabu Team BikeExchange – Jayco
30 13:35:00  GRELLIER Fabien TotalEnergies
31 13:36:00  LAPORTE Christophe Jumbo-Visma
32 13:37:00  GALLOPIN Tony Trek – Segafredo
33 13:38:00  PARET-PEINTRE Aurélien AG2R Citroën Team
34 13:39:00  OLIVEIRA Ivo UAE Team Emirates
35 13:40:00  HARPER Chris Jumbo-Visma
36 13:41:00  PÖSTLBERGER Lukas BORA – hansgrohe
37 13:42:00  COLLEONI Kevin Team BikeExchange – Jayco
38 13:43:00  DE PLUS Laurens INEOS Grenadiers
39 13:44:00  BRENNER Marco Team DSM
40 13:45:00  NAESEN Oliver AG2R Citroën Team
41 13:46:00  SHAW James EF Education-EasyPost
42 13:47:00  PADUN Mark EF Education-EasyPost
43 13:48:00  CHARMIG Anthon Uno-X Pro Cycling Team
44 13:49:00  GRIGNARD Sébastien Lotto Soudal
45 13:50:00  PICCOLI James Israel – Premier Tech
46 13:51:00  SLEEN Torjus Uno-X Pro Cycling Team
47 13:52:00  GANNA Filippo INEOS Grenadiers
48 13:53:00  MÜHLBERGER Gregor Movistar Team
49 13:54:00  STEIMLE Jannik Quick-Step Alpha Vinyl Team
50 13:55:00  BOASSON HAGEN Edvald TotalEnergies
51 13:56:00  STUYVEN Jasper Trek – Segafredo
52 13:57:00  DOULL Owain EF Education-EasyPost
53 13:58:00  KEUKELEIRE Jens EF Education-EasyPost
54 13:59:00  NIV Guy Israel – Premier Tech
55 14:00:00  NATAROV Yuriy Astana Qazaqstan Team
56 14:01:00  LE GAC Olivier Groupama – FDJ
57 14:02:00  SKAARSETH Anders Uno-X Pro Cycling Team
58 14:03:00  LOUVEL Matis Team Arkéa Samsic
59 14:04:00  DELAPLACE Anthony Team Arkéa Samsic
60 14:05:00  CONCA Filippo Lotto Soudal
61 14:06:00  VAN AVERMAET Greg AG2R Citroën Team
62 14:07:00  BENOOT Tiesj Jumbo-Visma
63 14:08:00  SWEENY Harry Lotto Soudal
64 14:09:00  BIDARD François Cofidis
65 14:10:00  DEWULF Stan AG2R Citroën Team
66 14:11:00  QUINN Sean EF Education-EasyPost
67 14:12:00  GUERNALEC Thibault Team Arkéa Samsic
68 14:13:00  VENTURINI Clément AG2R Citroën Team
69 14:14:00  OWSIAN Łukasz Team Arkéa Samsic
70 14:15:00  THOMAS Benjamin Cofidis
71 14:16:00  COMBAUD Romain Team DSM
72 14:17:00  GREGAARD Jonas Uno-X Pro Cycling Team
73 14:18:00  AMADOR Andrey INEOS Grenadiers
74 14:19:00  IZAGIRRE Gorka Movistar Team
75 14:20:00  DOUBEY Fabien TotalEnergies
76 14:21:00  VELASCO Simone Astana Qazaqstan Team
77 14:22:00  RIABUSHENKO Alexandr Astana Qazaqstan Team
78 14:23:00  POLITT Nils BORA – hansgrohe
79 14:24:00  SCHÖNBERGER Sebastian B&B Hotels – KTM
80 14:25:00  ROLLAND Pierre B&B Hotels – KTM
81 14:26:00  KRUIJSWIJK Steven Jumbo-Visma
82 14:27:00  SCHULTZ Nick Team BikeExchange – Jayco
83 14:28:00  DEVENYNS Dries Quick-Step Alpha Vinyl Team
84 14:29:00  CAVAGNA Rémi Quick-Step Alpha Vinyl Team
85 14:30:00  PAGE Hugo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
86 14:31:00  STORER Michael Groupama – FDJ
87 14:32:00  MADOUAS Valentin Groupama – FDJ
88 14:33:00  TOUMIRE Hugo Cofidis
89 14:34:00  GOLDSTEIN Omer Israel – Premier Tech
90 14:35:00  ROMO Javier Astana Qazaqstan Team
91 14:36:00  ZEITS Andrey Astana Qazaqstan Team
92 14:37:00  DONOVAN Mark Team DSM
93 14:38:00  ARDILA Andrés Camilo UAE Team Emirates
94 14:39:00  BONNAMOUR Franck B&B Hotels – KTM
95 14:40:00  BOUCHARD Geoffrey AG2R Citroën Team
96 14:41:00  FABBRO Matteo BORA – hansgrohe
97 14:42:00  ARMIRAIL Bruno Groupama – FDJ
98 14:43:00  DE BOD Stefan Astana Qazaqstan Team
99 14:44:00  CLARKE Simon Israel – Premier Tech
100 14:45:00  BARGUIL Warren Team Arkéa Samsic
101 14:46:00  BAKELANTS Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
102 14:47:00  LIETAER Eliot B&B Hotels – KTM
103 14:48:00  HUYS Laurens Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
104 14:49:00  VERMAERKE Kevin Team DSM
105 14:50:00  BOUET Maxime Team Arkéa Samsic
106 14:51:00  HAYTER Ethan INEOS Grenadiers
107 14:52:00  VAN GILS Maxim Lotto Soudal
108 14:53:00  VUILLERMOZ Alexis TotalEnergies
109 14:54:00  VERONA Carlos Movistar Team
110 14:55:00  MOLARD Rudy Groupama – FDJ
111 14:56:00  GESCHKE Simon Cofidis
112 14:57:00  GOOSSENS Kobe Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
113 14:58:00  GUGLIELMI Simon Team Arkéa Samsic
114 14:59:00  FROOME Chris Israel – Premier Tech
115 15:00:00  KWIATKOWSKI Michał INEOS Grenadiers
116 15:01:00  SKUJIŅŠ Toms Trek – Segafredo
117 15:02:00  HIRT Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
118 15:03:00  BENNETT George UAE Team Emirates
119 15:04:00  TIBERI Antonio Trek – Segafredo
120 15:05:00  SÁNCHEZ Luis León Bahrain – Victorious
121 15:06:00  HONORÉ Mikkel Frølich Quick-Step Alpha Vinyl Team
122 15:08:00  BATTISTELLA Samuele Astana Qazaqstan Team
123 15:10:00  VINGEGAARD Jonas Jumbo-Visma
124 15:12:00  GEOGHEGAN HART Tao INEOS Grenadiers
125 15:14:00  MEINTJES Louis Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
126 15:16:00  KELDERMAN Wilco BORA – hansgrohe
127 15:18:00  GENIETS Kevin Groupama – FDJ
128 15:20:00  TEUNS Dylan Bahrain – Victorious
129 15:22:00  BAGIOLI Andrea Quick-Step Alpha Vinyl Team
130 15:24:00  MAS Enric Movistar Team
131 15:26:00  CARUSO Damiano Bahrain – Victorious
132 15:28:00  ELISSONDE Kenny Trek – Segafredo
133 15:30:00  HAIG Jack Bahrain – Victorious
134 15:32:00  CATTANEO Mattia Quick-Step Alpha Vinyl Team
135 15:34:00  DUNBAR Eddie INEOS Grenadiers
136 15:36:00  AYUSO Juan UAE Team Emirates
137 15:38:00  JOHANNESSEN Tobias Halland Uno-X Pro Cycling Team
138 15:40:00  MCNULTY Brandon UAE Team Emirates
139 15:42:00  O’CONNOR Ben AG2R Citroën Team
140 15:44:00  CRAS Steff Lotto Soudal
141 15:46:00  ROGLIČ Primož Jumbo-Visma
142 15:48:00  CHAVES Esteban EF Education-EasyPost
143 15:50:00  GUERREIRO Ruben EF Education-EasyPost
144 15:52:00  JORGENSON Matteo Movistar Team
145 15:54:00  KONRAD Patrick BORA – hansgrohe
146 15:56:00  LAFAY Victor Cofidis
147 15:58:00  GAUDU David Groupama – FDJ
148 16:00:00  VAN AERT Wout Jumbo-Visma

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments