fot. Giro d'Italia

Już dziś poznamy triumfatora 105. edycji Giro d’Italia. Na różowo do finałowej czasówki przystąpi Jai Hindley, jednak nim to nastąpi to z werońskimi szosami zapozna się 148 innych kolarzy sklasyfikowanych za plecami Australijczyka.

Start zmagań nastąpi o 14:00, a jako pierwszy na rampie startowej pojawi się zamykający klasyfikację generalną Roger Kluge (Lotto Soudal). Zawodnicy ruszać będą co minutę aż do finałowej dziesiątki – tych kolarzy rozstrzelono w odstępach trzyminutowych. O 16:48 przed swoimi ostatnimi 17,4km w 105. edycji Giro d’Italia stanie Jai Hindley (BORA-hansgrohe).

Kolejność startu do jazdy indywidualnej na czas:
Pochyleniem wyróżniono szerokie grono faworytów etapu

1 14:00:00  KLUGE Roger Lotto Soudal
2 14:01:00  SERRY Pieter Quick-Step Alpha Vinyl Team
3 14:02:00  BRÄNDLE Matthias Israel – Premier Tech
4 14:03:00  VAN LERBERGHE Bert Quick-Step Alpha Vinyl Team
5 14:04:00  CAVENDISH Mark Quick-Step Alpha Vinyl Team
6 14:05:00  DAVY Clément Groupama – FDJ
7 14:06:00  TAGLIANI Filippo Drone Hopper – Androni Giocattoli
8 14:07:00  RICHEZE Maximiliano UAE Team Emirates
9 14:08:00  OLIVEIRA Rui UAE Team Emirates
10 14:09:00  VAN DEN BERG Julius EF Education-EasyPost
11 14:10:00  KREDER Wesley Cofidis
12 14:11:00  BAUHAUS Phil Bahrain – Victorious
13 14:12:00  ZABEL Rick Israel – Premier Tech
14 14:13:00  CIMOLAI Davide Cofidis
15 14:14:00  GUARNIERI Jacopo Groupama – FDJ
16 14:15:00  DOWSETT Alex Israel – Premier Tech
17 14:16:00  SCHWARZMANN Michael Lotto Soudal
18 14:17:00  SINKELDAM Ramon Groupama – FDJ
19 14:18:00  THEUNS Edward Trek – Segafredo
20 14:19:00  DÉMARE Arnaud Groupama – FDJ
21 14:20:00  HOLLENSTEIN Reto Israel – Premier Tech
22 14:21:00  GAVIRIA Fernando UAE Team Emirates
23 14:22:00  SCOTSON Miles Groupama – FDJ
24 14:23:00  RIVI Samuele EOLO-Kometa
25 14:24:00  BAIS Davide EOLO-Kometa
26 14:25:00  NAESEN Lawrence AG2R Citroën Team
27 14:26:00  CONSONNI Simone Cofidis
28 14:27:00  DAINESE Alberto Team DSM
29 14:28:00  BIERMANS Jenthe Israel – Premier Tech
30 14:29:00  BENEDETTI Cesare BORA – hansgrohe
31 14:30:00  LEYSEN Senne Alpecin-Fenix
32 14:31:00  VERGAERDE Otto Trek – Segafredo
33 14:32:00  HOLMES Matthew Lotto Soudal
34 14:33:00  PONOMAR Andrii Drone Hopper – Androni Giocattoli
35 14:34:00  KONOVALOVAS Ignatas Groupama – FDJ
36 14:35:00  HEPBURN Michael Team BikeExchange – Jayco
37 14:36:00  RIESEBEEK Oscar Alpecin-Fenix
38 14:37:00  MODOLO Sacha Bardiani-CSF-Faizanè
39 14:38:00  DENZ Nico Team DSM
40 14:39:00  PEÁK Barnabás Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
41 14:40:00  DE BONDT Dries Alpecin-Fenix
42 14:41:00  CRADDOCK Lawson Team BikeExchange – Jayco
43 14:42:00  RASTELLI Luca Bardiani-CSF-Faizanè
44 14:43:00  GAMPER Patrick BORA – hansgrohe
45 14:44:00  LUDVIGSSON Tobias Groupama – FDJ
46 14:45:00  COMBAUD Romain Team DSM
47 14:46:00  MOSCA Jacopo Trek – Segafredo
48 14:47:00  DE GENDT Aimé Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
49 14:48:00  CATAFORD Alexander Israel – Premier Tech
50 14:49:00  BALLERINI Davide Quick-Step Alpha Vinyl Team
51 14:50:00  BAYER Tobias Alpecin-Fenix
52 14:51:00  LAZKANO Oier Movistar Team
53 14:52:00  AFFINI Edoardo Jumbo-Visma
54 14:53:00  CORT Magnus EF Education-EasyPost
55 14:54:00  MAESTRI Mirco EOLO-Kometa
56 14:55:00  PÉRICHON Pierre-Luc Cofidis
57 14:56:00  JUUL-JENSEN Christopher Team BikeExchange – Jayco
58 14:57:00  DE MARCHI Alessandro Israel – Premier Tech
59 14:58:00  RAVANELLI Simone Drone Hopper – Androni Giocattoli
60 14:59:00  VAN EMDEN Jos Jumbo-Visma
61 15:00:00  HÄNNINEN Jaakko AG2R Citroën Team
62 15:01:00  PEREZ Anthony Cofidis
63 15:02:00  SÜTTERLIN Jasha Bahrain – Victorious
64 15:03:00  CALMEJANE Lilian AG2R Citroën Team
65 15:04:00  PUCCIO Salvatore INEOS Grenadiers
66 15:05:00  FETTER Erik EOLO-Kometa
67 15:06:00  OLDANI Stefano Alpecin-Fenix
68 15:07:00  BAIS Mattia Drone Hopper – Androni Giocattoli
69 15:08:00  KNOX James Quick-Step Alpha Vinyl Team
70 15:09:00  SCOTSON Callum Team BikeExchange – Jayco
71 15:10:00  CAMARGO Diego Andrés EF Education-EasyPost
72 15:11:00  ZARDINI Edoardo Drone Hopper – Androni Giocattoli
73 15:12:00  ROSA Diego EOLO-Kometa
74 15:13:00  SCHMID Mauro Quick-Step Alpha Vinyl Team
75 15:14:00  SEPÚLVEDA Eduardo Drone Hopper – Androni Giocattoli
76 15:15:00  DE GENDT Thomas Lotto Soudal
77 15:16:00  CATALDO Dario Trek – Segafredo
78 15:17:00  ALEOTTI Giovanni BORA – hansgrohe
79 15:18:00  SOBRERO Matteo Team BikeExchange – Jayco
80 15:19:00  ROCHAS Rémy Cofidis
81 15:20:00  ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa
82 15:21:00  ROJAS José Joaquín Movistar Team
83 15:22:00  GAVAZZI Francesco EOLO-Kometa
84 15:23:00  SWIFT Ben INEOS Grenadiers
85 15:24:00  PRODHOMME Nicolas AG2R Citroën Team
86 15:25:00  VILLELLA Davide Cofidis
87 15:26:00  CASTROVIEJO Jonathan INEOS Grenadiers
88 15:27:00  EENKHOORN Pascal Jumbo-Visma
89 15:28:00  KUDUS Merhawi EF Education-EasyPost
90 15:29:00  ARCAS Jorge Movistar Team
91 15:30:00  BARTA Will Movistar Team
92 15:31:00  VAN DER POEL Mathieu Alpecin-Fenix
93 15:32:00  PETERS Nans AG2R Citroën Team
94 15:33:00  TEJADA Harold Astana Qazaqstan Team
95 15:34:00  FOSS Tobias Jumbo-Visma
96 15:35:00  VENDRAME Andrea AG2R Citroën Team
97 15:36:00  GABBURO Davide Bardiani-CSF-Faizanè
98 15:37:00  TONELLI Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè
99 15:38:00  ZWIEHOFF Ben BORA – hansgrohe
100 15:39:00  GALL Felix AG2R Citroën Team
101 15:40:00  MONIQUET Sylvain Lotto Soudal
102 15:41:00  ZANA Filippo Bardiani-CSF-Faizanè
103 15:42:00  SOSA Iván Ramiro Movistar Team
104 15:43:00  TAARAMÄE Rein Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
105 15:44:00  COVI Alessandro UAE Team Emirates
106 15:45:00  TUSVELD Martijn Team DSM
107 15:46:00  FELLINE Fabio Astana Qazaqstan Team
108 15:47:00  NARVÁEZ Jhonatan INEOS Grenadiers
109 15:48:00  COSTA Rui UAE Team Emirates
110 15:49:00  SKJELMOSE JENSEN Mattias Trek – Segafredo
111 15:50:00  TULETT Ben INEOS Grenadiers
112 15:51:00  HAMILTON Chris Team DSM
113 15:52:00  ULISSI Diego UAE Team Emirates
114 15:53:00  FORMOLO Davide UAE Team Emirates
115 15:54:00  VALTER Attila Groupama – FDJ
116 15:55:00  HOWSON Damien Team BikeExchange – Jayco
117 15:56:00  POELS Wout Bahrain – Victorious
118 15:57:00  ROTA Lorenzo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
119 15:58:00  NOVAK Domen Bahrain – Victorious
120 15:59:00  VANSEVENANT Mauri Quick-Step Alpha Vinyl Team
121 16:00:00  PRONSKIY Vadim Astana Qazaqstan Team
122 16:01:00  LEEMREIZE Gijs Jumbo-Visma
123 16:02:00  PEDRERO Antonio Movistar Team
124 16:03:00  MOLLEMA Bauke Trek – Segafredo
125 16:04:00  CICCONE Giulio Trek – Segafredo
126 16:05:00  COVILI Luca Bardiani-CSF-Faizanè
127 16:06:00  CHEREL Mikaël AG2R Citroën Team
128 16:07:00  DOMBROWSKI Joe Astana Qazaqstan Team
129 16:08:00  BOUWMAN Koen Jumbo-Visma
130 16:09:00  OOMEN Sam Jumbo-Visma
131 16:10:00  KÄMNA Lennard BORA – hansgrohe
132 16:11:00  ARENSMAN Thymen Team DSM
133 16:12:00  KELDERMAN Wilco BORA – hansgrohe
134 16:13:00  SIVAKOV Pavel INEOS Grenadiers
135 16:14:00  FORTUNATO Lorenzo EOLO-Kometa
136 16:15:00  MARTIN Guillaume Cofidis
137 16:16:00  HAMILTON Lucas Team BikeExchange – Jayco
138 16:17:00  BUITRAGO Santiago Bahrain – Victorious
139 16:18:00  VALVERDE Alejandro Movistar Team
140 16:21:00  CARTHY Hugh EF Education-EasyPost
141 16:24:00  LÓPEZ Juan Pedro Trek – Segafredo
142 16:27:00  POZZOVIVO Domenico Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
143 16:30:00  BUCHMANN Emanuel BORA – hansgrohe
144 16:33:00  HIRT Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
145 16:36:00  BILBAO Pello Bahrain – Victorious
146 16:39:00  NIBALI Vincenzo Astana Qazaqstan Team
147 16:42:00  LANDA Mikel Bahrain – Victorious
148 16:45:00  CARAPAZ Richard INEOS Grenadiers
149 16:48:00  HINDLEY Jai BORA – hansgrohe

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments